Georg981

Data rejestracji: 25.06.2019
Ostatnie logowanie: 13.11.2019, 22:59
Nick:
Georg981
Imię i nazwisko:
Leszek Kliniewski
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
świętokrzyskie
Hobby:
student
O sobie:

Absolwent fizjoterapii II Wydzialu Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się problemami ortopedycznymi oraz neurologicznymi. Pracowalem w prywatnych placowkach fizjoterapii ruchowej rehabilitacji urazowej, w 2015 roku rehabilitowalem sportowcow w Porto, w Portugalii. Na co dzien zajmuje się glownie fizjoterapia ortopedyczna, traumatologiczna i neurologiczna. Praktykuje terapie metodami: neuromobilizacji i manipulacji tkanek oraz stawow, drenażu limfatycznego i masażu leczniczego, terapii narzadowej (wisceralnej).

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl