Marlborough11

Data rejestracji: 14.03.2019
Ostatnie logowanie: 14.11.2019, 09:34
Nick:
Marlborough11
Imię i nazwisko:
Jona Niemiec
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
opolskie
Hobby:
produkcja
O sobie:

Sprawdźcie tereny poprzemysłowe. Chcemy zachęcić was do zapoznania się z wartościowymi wskazówkami na temat ochrony środowiska. Jak sami dobrze wiecie dbanie o naszą ziemię jest bardzo ważne oraz zasadne. W związku z czym Stowarzyszenie Instytut Remediacji Terenów Zanieczyszczonych stworzyło dla was zasobną i cenną bazę wiedzy właśnie o tym, jak odpowiednio ochraniać środowisko. Macie możliwość wnikliwie zaznajomić się z takimi działaniami na rzecz chronienia środowiska jak remediacja terenu czy też rekultywacja terenu. Ponadto macie możliwość uzyskać dużo wartościowych wskazówek prawnych. Chcemy zachęcić do współdziałania w dbaniu o środowisko, w którym razem egzystujemy.

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl