Mortinez7

Data rejestracji: 28.03.2019
Ostatnie logowanie: 12.12.2019, 23:14
Nick:
Mortinez7
Imię i nazwisko:
Iwan Szklarski
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
lubuskie
Hobby:
handel detaliczny
O sobie:

Polecamy m&a. Chcemy zachęcić do skorzystania z usług biznesowych świadczonych przez firmę PKF. U nas macie możliwość skorzystać tak z usług audytorskich, podatkowych, konsultingowych, rachunkowych oraz outsourcingowych, a także z usług szkoleniowych. Jesteśmy doświadczoną firmą w branży biznesowej, która bezustannie szuka i wdraża nowe rozwiązania, które mają na celu usprawnienie postępu i wydajności przedsiębiorstw. Dzięki naszemu wsparciu będziecie mogli z pełną świadomością i mądrze zarządzać swoim biznesem - bez ryzyka. Zachęcamy do współpracy z nami.

zaślepka


11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl