Newir

Data rejestracji: 26.01.2018
Ostatnie logowanie: 27.05.2020, 01:04
Nick:
Newir
Imię i nazwisko:
Paulina Kostrzewa
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Wykształcenie:
wyższe
Strona www:
O sobie:

Spółka jest generalnym przedstawicielem producenta gwoździ, certyfikowanych europejskim znakiem jakości CE, służących do mocowania materiałów izolacyjnych. Newir zaopatruje klientów w najwyższej jakości, konstrukcyjne, prefabrykaty do budowy ciągów wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, jak również w inne materiały wykończeniowe.

Posiada również wyłączność dystrybucji i serwisu zgrzewarek kondensatorowych w dwóch wersjach: Premium i ECO do mocowania gwoździ do powierzchni metalowych ciągów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Sprzedaje i serwisuje również zgrzewarki rezystacyjne.

zaślepka


5/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Wod-kan w inteligentnych budynkach
  • - Klimatyzatory – nowości i innowacje
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl