Slayteri

Data rejestracji: 30.03.2019
Ostatnie logowanie: 20.08.2019, 03:21
Nick:
Slayteri
Imię i nazwisko:
Bogusz Kalkstein
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Hobby:
usługi remontowo-budowlane
O sobie:

Poznaj nasze usługi projekt centrum handlowego. Firma Menard specjalizuje się w tworzeniu a także realizacji złożonych rozwiązań budowlanych, czego rezultatem jest wdrażanie bezpiecznych i nowoczesnych strategii budowy oraz unowocześnianiu już istniejących obiektów. Na wyjątkową uwagę załugują oferowane przez Menard metody w obszarze utwardzania terenu i fundamentowania. Warto również wspomnieć, że Menard wspiera procesy zabezpieczania i przywracania naturalnego środowiska na gruntach zanieczyszczonych. Menard trudni się oczyszczaniem zarówno wód, jak i gruntów. Jeśli chcesz uzyskać szczegóły oferty - wejdź na witrynę internetową lub skontaktuj się telefonicznie. Zachęcamy do współdziałania.

zaślepka


7-8/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 dla budynków wielorodzinnych
  • - Klimakonwektory, belki i sufity chłodzące
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl