VOOLT

Data rejestracji: 02.02.2017
Ostatnie logowanie: 18.02.2020, 07:04
Nick:
VOOLT
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Strona www:
O sobie:

VOOLT sp. z o.o. (Grupa NOVAVIS) celuje w obsługę handlową klientów, którzy chcą zostać właścicielami urządzeń produkujących prąd z odnawialnych źródeł energii, a także prowadzi dystrybucję systemów magazynowania oraz przetwarzania energii pochodzącej z alternatywnych do konwencjonalnej energii źródeł. Wszelkie działania w spółce koncentrują się na sprzedaży bezpośredniej realizowanej z poziomu regionalnych przedstawicieli handlowych oraz dystrybucji asortymentu przez własny sklep internetowy VOOLT.

VOOLT dokłada wszelkich starań, aby oferowany asortyment spełniał wszystkie oczekiwania przyszłych właścicieli, dlatego sukcesywnie poszerza swoją ofertę o innowacyjne produkty.

VOOLT to gwarancja najlepszych produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii. To dbałość o profesjonalizm na każdym etapie, od zamówienia produktu aż po jego dostarczenie na miejsce przeznaczenia.

Na życzenie klienta oferujemy także projektowanie przyszłych instalacji opartych o OZE, a także ich montaż i serwis pogwarancyjny. Formuła Grupy NOVAVIS wykracza poza jeden obszar i jest ukierunkowana również na doradztwo w dziedzinie realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii, a ekspercko z fotowoltaiką.

zaślepka


1-2/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Regulacja odzysku ciepła
  • - Pompy ciepła w ciepłownictwie
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl