adams

Data rejestracji: 04.03.2018
Ostatnie logowanie: 03.08.2020, 15:51
Nick:
adams
Imię i nazwisko:
Maciej
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Wykształcenie:
wyższe inżynierskie
O sobie:

Wykonujemy modernizację, montaż, naprawy wszelkich instalacji niskoprądowych:
- ELEKTRYCZNYCH do 1kV, wymiana i rozbudowa rozdzielnic elektrycznych oraz inne, wycinanie bruzd w ścianach z wykorzystanie OSŁON odprowadzających pył.
- MONITORINGU wizyjnego CCTV z wykorzystywaniem kamer analogowych i cyfrowych oraz IP (kopułkowych, fisheye, termowizyjnych, obrotowych sterowanych protokołem RS422/RS485/IP ), z materiałem rejestrowanym na rejestratorach analogowych i serwerach.
- systemów ALARMOWYCH w oparciu o centrale alarmowe firmy SATEL z barierami mikrofalowymi analogowymi i cyfrowymi, ochroną obwodową w oparciu o sterowniki podłączone do przewodów sensorycznych (mikrofonowych), czujkami dualnymi wykorzystujące podczerwień pasywną i barierami podczerwieni aktywnej, czujkami magnetycznymi,
- AUTOMATYKI do rolet, bram zewnętrznych bram garażowych,
- DOMOFONÓW i wideodomofonów,
- napraw sprzętu KOMPUTEROWEGO (komputery, switche, drukarki laserowe firmy HP) i elektronicznego,
- KONTROLI DOSTĘPU firmy SATEL i ROGER wraz z montażem zamków ciężkich, elektrozaczepów i solenoidów w wydaniu rewersyjnym i awersyjnym,

ATRAKCYJNE CENY!!!

Prace wykonują wyłącznie osoby posiadające średnie i wyższe wykształcenie w zawodach elektryk, elektronik, informatyk. Osoby te posiadają odpowiednie uprawnienia zarówno elektryczne wymagane przy tego typu pracach, jak również zaświadczenia i certyfikaty związane z pracami w dziedzinach informatycznych, elektronicznych oraz zabezpieczeń elektronicznych.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji ukrytych, dyskretnych. Wszelkie instalacje (o ile jest taka możliwość) i montaż urządzeń wykonujemy starając się nie używać natynkowych listew instalacyjnych oraz rur PCV. Przewody są prowadzone pod boazerią, panelami oraz innymi przeszkodami wg życzeń klienta.

Każdorazowo dla klienta jest wykonywana wycena indywidualna z uwagi na dużą ilość szczegółów oraz ceny niektórych akcesoriów, które finalnie mają często duży wpływ na cenę ostateczną. Wycena jest wykonywana z reguły po wizji lokalnej. Wystawiamy faktury VAT.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w instalacjach okablowania strukturalnego, elektrycznych, automatyki przemysłowej, łącznościowych i zabezpieczeń elektronicznych (alarmowych, nadzoru wizyjnego CCTV analogowego i IP, kontroli dostępu ).

zaślepka


7-8/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne kotły na gaz i paliwa stałe
  • - Dezynfekcja powietrza wentylacyjnego
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl