agata254tycjan

Data rejestracji: 21.08.2019
Ostatnie logowanie: 24.01.2020, 06:08
Nick:
agata254tycjan
Imię i nazwisko:
Adam Jaworski
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Moje miejsce zamieszkania to War
Hobby:
inne
Wykształcenie:
wyższe licencjackie
Strona www:
O sobie:
Prompter prezydencki Nasza firma świadczy wynajem prompterów. Trzeba poznać stronę internetową promptery.pl. Tam wszystko jest napisane - dobry prompter to pomoc dla pamięci. Nie trzeba pamiętać skomplikowanych tekstów. Wystarczy zapamiętać gdzie jest prompter i już można błyszczeć na konferencji. W każdym studio telewizyjnym dobry prompter musi być. Jest to celowa inwestycja. Warto o niej pamiętać. Bez niej żadna osoba nie może pracować w telewizji. Również prezenterki telewizyjne korzystają z uroków takiego urządzenia. Dzięki niemu nie zapominają tego, co mają wygłosić, są gotowe na długie wystąpienia oraz potrafią pracować w sposób zaplanowany. Prompter czy też teleprompter to przyjaciel każdego prezentera. Warto po niego sięgać zawsze, bo to najllepsza rzecz.

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl