energyeyes

Data rejestracji: 01.06.2012
Ostatnie logowanie: 23.02.2020, 20:52
Nick:
energyeyes
Imię i nazwisko:
Francesco Ciaiolo
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Toruń
Hobby:
produkcja
Strona www:
O sobie:

Jesteśmy włoską firmą produkującą innowacyjne kolektory słoneczne o wysokiej wydajności. 

Proponowany przez nas model kolektora Star Light wykonany jest z najnowszej generacji selektora „roll-bond”. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli, nasze kolektory posiadają sieć kanałów uformowanych  w blachach aluminiowych, umożliwiających bezpośredni kontakt z powierzchnią ekspozycji w sposób wykluczający straty ciepła.

Zwracamy również uwagę na aspekt estetyczny. Nasze kolektory wyróżnia niewielki rozmiar oraz lekkość, a także różnorodność kolorystyczna i możliwość montażu z uwzględnieniem walorów architektonicznych.

 

zaślepka


1-2/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Regulacja odzysku ciepła
  • - Pompy ciepła w ciepłownictwie
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl