helio

Data rejestracji: 11.11.2014
Ostatnie logowanie: 19.01.2020, 05:55
Nick:
helio
Imię i nazwisko:
Artur Kulbat
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
łódzkie
Miasto:
Tomaszów Mazowiecki
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Wykształcenie:
wyższe
O sobie:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, której podstawowym obszarem działa jest rynek Odnawialnych Źródeł Energii. Od powstania firmy zrealizowaliśmy dziesiątki instalacji dla osób prywatnych jak również dla inwestorów instytucjonalnych.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które indywidualnie projektujemy pod kątem potrzeb i oczekiwań klienta. Proponowane przez nas rozwiązania spełniają surowe wymagania techniczne potwierdzone stosownymi certyfikatami i atestami, a co ważniejsze są sprawdzone w praktyce.

Nasza filozofia opiera się na profesjonalnym podejściu do wszystkich etapów procesu sprzedaży, od projektowania, poprzez wsparcie związane z pozyskaniem źródeł finansowania, realizację inwestycji do obsługi serwisowej. Współpracę z klientem traktujemy jako inwestycję w długookresowe relacje, które wraz z ewolucją rynku, techniki oraz zmieniającymi się potrzebami jesteśmy w stanie wspólnie rozwijać.

Wsparcie techniczne, jakie oferujemy naszym klientom, oparte jest nie tylko o wiedzę techniczną ale przede wszystkim o praktykę, za którą stoją lata doświadczeń.

Promując Odnawialne Źródła Energii proponujemy ideę, która pozwoli z uśmiechem spojrzeć w przyszłość i która przynosi realne oszczędności. Dzieląc się naszą pasją, wyrażamy przekonanie, że wykorzystanie natury zmieni nam perspektywę postrzegania świata i poprawi nam komfort życia.
Kompleksowo projektujemy i wykonujemy instalacje: 

Kolektorów słonecznych; Instalacji fotowoltaicznych; Pomp ciepła; Kotłów na paliwo stałe; Kotłów gazowych; Klimatyzacji; Kominków tradycyjnych i kominków z płaszczem wodnym; Wentylacji i rekuperacji; Elektrowni wiatrowych o mocy 0,5 – 50 kW; Gruntowych powietrznych wymienników ciepła; Instalacji przeciwoblodzeniowych; 
Ponadto kompleksowo wykonujemy:
Kotłownie — na paliwo tradycyjne i gazowe; Instalacje centralnego ogrzewania –  wodne i elektryczne ogrzewanie podłogowe, tradycyjne, niskotemperaturowe; Instalacje ciepłej wody użytkowej; Instalacje wodno – kanalizacyjne; Instalacje hydro akumulacji ciepła; Instalacje elektryczne.

Integrujemy różne źródła ogrzewania. 

Doradzamy. Projektujemy. Montujemy. Serwisujemy ;)

Opis oferty:

HELIOCENTER–ENERGIA SŁONECZNA zajmuje się doradzaniem, projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących ekologiczne źródła energii.
Specjalnością firmy są:

• Systemy solarne – kolektory słoneczne
• Systemy fotowoltaiczne - baterie słoneczne
• Generatory wiatrowe
• Pompy ciepła
• Systemy wentylacji i rekuperacji

Zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i doboru urządzeń, dostawy, montażu oraz serwisu urządzeń.

Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oferujemy korzystne warunki finansowania inwestycji. Firma oferuje pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.
W swojej ofercie posiadamy wyłącznie produkty renomowanych producentów. 
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

 

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl