jan4877

Data rejestracji: 21.12.2018
Ostatnie logowanie: 09.08.2020, 21:02
Nick:
jan4877
Imię i nazwisko:
Janek Wilkowicz
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
świętokrzyskie
Hobby:
produkcja
O sobie:

Nowość na zbytu to płyta wodoodporna. Na jakiejkolwiek budowie wykonywane są prace, noszące na celu ocieplenie danego obiekcie. Artykuły do tego polecane powinny być odporne i teraz ekologiczne. Ocieplenie jest wysoce istotnym czynnikiem, dzięki jakiemu nasz lokal będzie w znacznie lepszej formy. Do izolacji budynków często poleca się styropian, choć nie stanowi obecne właśnie najidealniejsze rozwiązanie. Coraz częściej zleca się specjalne płyty cementowe elewacyjne, które wyróżniają się dużą mocą, wysokim poziomem izolacji oraz nowym designem.

zaślepka


7-8/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne kotły na gaz i paliwa stałe
  • - Dezynfekcja powietrza wentylacyjnego
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl