kasjan890julita

Data rejestracji: 15.04.2019
Ostatnie logowanie: 17.07.2019, 18:03
Nick:
kasjan890julita
Imię i nazwisko:
Bogdan Wozniak
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Moje miejsce zamieszkania to Wło
Hobby:
inne
Wykształcenie:
wyższe licencjackie
Strona www:
O sobie:

Ośrodek terapii uzależnień dzieci i młodzieży Doskonała jakość usług - Sześć lat temu otworzyliśmy firmę. Jest to firma z branży transportowej, świadcząca usługi dla wielu osób indywidualnych oraz firm. Małe busy, mające dziewięć miejsc, są doskonałymi pojazdami, docenianymi przez konsumentów. Dowozimy szybko, komfortowo, bezpiecznie w miejsca w Polsce oraz do Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Czech. Polacy doceniają wysoką jakość świadczonych usług. I to jest dla nich najbardziej istotna sprawa. Doskonała jakość realizowanych usług w dobrej cenie. Bez naszych przewozów ludziom podróżowałoby się o wiele trudniej. Nasze ceny są dobrze skalkulowane. Dla osób fizycznych oraz firm - Klienci dbają o własne bezpieczeństwo. Nasze usługi to praca dwóch kierowców, nowoczesne busy oraz troska o klienta. Dzięki temu mamy spory udział w rynku usług transportowych. Taka jakość ma znaczenie, bez niej nie ma mowy o sukcesie. Pojazdy posiadają wygodne fotele. Są dobrze dostosowane do potrzeb klientów. Dlatego ludzie często korzystają z naszych usług. Doskonała jakość usług to podstawa. Bez niej z pewnością nie da się żyć. Jakość w dobrej cenie jest tym, czego oczekują klienci. Zapraszamy do naszej firmy, a stali klienci mogą liczyć na dobre rabaty. Jakość i cena usług idą u nas w parze. Im lepsze przejazdy, tym więcej zainteresowanych.

zaślepka


6/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Mikrokogeneracja w budownictwie mieszkaniowym
  • - Modernizacja budynków wielorodzinnych
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl