klimatsolec

Data rejestracji: 26.07.2013
Ostatnie logowanie: 17.11.2019, 22:52
Nick:
klimatsolec
Imię i nazwisko:
Klimat Solec Sp. z o.o.
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Strona www:
O sobie:

KLIMAT SOLEC wiodąca firma branży HVAC. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych, a w szczególności:
- projektowanie, montaż oraz serwis nowych instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania łącznie z instalacjami towarzyszącymi oraz pełną automatyką,
- modernizację oraz naprawę istniejących sieci w celu optymalizacji kosztów,
- produkcję pełnej gamy elementów wentylacyjnych pod marką KLIMAT PRO.

KLIMAT SOLEC kładzie szczególny nacisk na jakość swoich usług i w tym celu wciąż ulepsza oferowane rozwiązania. Dzięki szczegółowej analizie projektu oraz wymagań klienta, wartość inwestycji do czasu jej zakończenia pozostaje bez zmian. Firma jest w stanie obsługiwać realizacje o dowolnym rozmiarze oraz stopniu skomplikowania.

KLIMAT SOLEC działa zgodnie ze standardami ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001. W swojej działalności zawsze kieruje się etyką, od lat jest członkiem Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz Business Center Club.


Świadczone usługi:


Projektowanie i wycena

Dział Projektowania i Wycen zajmuje się opracowywaniem dokumentacji z zakresu wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania wraz z pełną automatyką.


Realizacja

Realizacja zadań inwestycyjnych obejmuje kompleksową dostawę wyposażenia z zakresu oferowanych usług wraz z montażem.

Dostarczony asortyment pochodzący z własnej produkcji oraz praca wyspecjalizowanych i doświadczonych grup montażowych gwarantują konkurencyjność cenową i terminową, a także pozwalają na dużą elastyczność podczas realizacji inwestycji.


Serwis

Grupy serwisowe świadczą usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla wykonanych instalacji.

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl