martinskors

Data rejestracji: 01.03.2018
Ostatnie logowanie: 04.07.2020, 13:43
Nick:
martinskors
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
dolnośląskie
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Strona www:
O sobie:

Dowolnie możemy zatem kształtować przestrzeń przy garażu, dostosowując ją do otoczenia i stylu, w jakim mamy wykonany ogród. Ich głównym zadaniem jest utwardzanie podłoża, kiedy teren nie jest zbyt stabilny. Montaż kratki jest bardzo szybki i prosty. Kratownica plastikowa sprawdza się także przy robieniu podjazdu do garażu, który wykonuje się w sposób prosty i samodzielny. ciągi piesze i samochodowe. Wybór konkretnego materiału zależy od stylu naszego ogrodu, a dodatkowo znajdującej się w nim architektury czy pokrywy roślinnej.

zaślepka


6/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Szczelność powietrza budynków
  • - Systemy regulacyjne HVAC i BMS
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl