mia57marletta

Data rejestracji: 11.08.2019
Ostatnie logowanie: 21.01.2020, 18:10
Nick:
mia57marletta
Imię i nazwisko:
Marian Kaczmarek
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
małopolskie
Miasto:
Miasto gdzie mieszkam to Sosnowi
Hobby:
instalatorstwo, wykonawstwo
Wykształcenie:
wyższe magisterskie
Strona www:
O sobie:
odszkodowania za szkody górnicze Nasza kancelaria specjalizuje się w likwidowaniu skutków szkód górniczych. Dbamy o klientów i mamy dla nich bardzo wysokie odszkodowania. Nasza praca jest profesjonalna, adresowana do klientów, porządnie wykonane. Z nami warto współpracować. Dzięki nam można dobrze zarobić i zdobyć doskonałe pieniądze. Odszkodowania pomagają naprawić szkody górnicze spowodowane przez kopalnię węgla czy też innych surowców. Działamy rzetelnie na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy, mamy doskonałe warunki współdziałania. Z nami wysokie odszkodowania są możliwe. Nie trzeba szukać żadnej innej kancelarii, a my potrafimy pomóc każdemu - efektywnie. Z nami uda się wyremontować uszkodzone domy oraz mieszkania.

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl