oktawia620nikol

Data rejestracji: 26.08.2019
Ostatnie logowanie: 15.11.2019, 14:26
Nick:
oktawia620nikol
Imię i nazwisko:
Krystian Wojciechowski
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Włocławek
Hobby:
inne
Wykształcenie:
wyższe licencjackie
Strona www:
O sobie:
gruzja urlop Warto zaznajomić się z naszymi wycieczkami - gwarantujemy naprawdę sporą ofertę. Dysponujemy wieloma latami doświadczenia, które to są gwarancją, że każdy będzie z naszej oferty w pełni usatysfakcjonowany. Jesteśmy w stanie zaoferować wycieczki do Gruzji, Ukrainy na Bałkany oraz wiele więcej. Jesteśmy pewni, że współpracowanie z prowadzoną przez nas firmą dla każdego będzie dobra. Oferowane przez nas wycieczki najczęściej dostosowujemy do oczekiwań klientów i dzięki temu są oni przeważnie z nich zachwyceni. Dlatego też zapraszamy każdego serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl