zdobyslaw121adr

Data rejestracji: 01.10.2019
Ostatnie logowanie: 24.01.2020, 20:17
Nick:
zdobyslaw121adr
Imię i nazwisko:
Eliot Pawlak
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Gliwice
Hobby:
inne
Wykształcenie:
wyższe licencjackie
Strona www:
O sobie:
skup łożysk Obecnie duże skupy części zamiennych wypierają te mniejsze przedsiębiorstwa i widzimy w tym przypadku tendencję do tego, że rozdrobnione firmy łączą się w większe jednostki o większych możliwościach. Skup łożysk o dużych strukturach zawsze ma większą szansę na sukces, niż mały skup, który ma ograniczone pole manewru, od firmy, która ma ograniczony budżet i obejmuje niewielkie terytorium. W przypadku skupów o ogólnopolskim zasięgu pozyskanie wartościowych części zamiennych jest zdecydowanie prostsze. Możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnie zainteresowanych sprzedających i potencjalnie zainteresowanych kupujących jest większa. Statystycznie więc szanse sprzedaży i zakupu również są większe, a to przekłada się też na wyższe zyski. Skup lozysk, który chce stabilnie budować swoją pozycję na rynku, powinien oferować możliwość zakupu części nie tylko w najbliższej lokalizacji firmy, ale też w innych miastach i miejscowościach, a nawet w całej Polsce. Tak szeroki zakres działania jest najlepszym sposobem na osiągnięcie najlepszych efektów.

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl