Katalog firm

BWT Polska Sp. z o.o.
Wyświetleń: 7263
Województwo: mazowieckie
Adres: Połczyńska 116
  01-304 Warszawa
Telefon: +48 22 533 57 03
Faks: +48 22 533 57 49
Strona WWW: www.bwt.pl
E-mail:
BWT Polska Sp. z o.o.

Grupa Best Water Technology powstała w 1990 roku w wyniku menadżerskiego wykupu i jest dzisiaj wiodącym europejskim koncernem w technologii uzdatniania wody. Celem ponad 2354 pracowników zatrudnionych w 76 oddziałach i firmach stowarzyszonych jest dostarczenie klientom indywidualnym, gałęziom przemysłu oraz odbiorcom publicznym (miastom i gminom) innowacyjnych technologii zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, higienę oraz zdrowie podczas codziennego kontaktu z wodą.

Siłą Grupy jest rozwój, produkcja oraz dystrybucja wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych środowisku technologii uzdatniania wody, które sprawiają, że życiodajny i zasadniczy element produkcyjny jakim jest woda dostarczany jest w szczególny sposób chroniący jej źródło. Pozwala to na otwarcie dla BWT globalnego rynku pełnego możliwości, które dynamicznie są wykorzystywane.

Oferujemy kompletną technologię uzdatniania wody pitnej, grzewczej, kotłowej, chłodzącej, zasilającej klimatyzatory oraz serwis dla gospodarstw domowych, hoteli, przemysłu jak również dla wszystkich, którzy przykładają wagę do bezpieczeństwa, higieny, zdrowia, ochrony instalacji i urządzeń przed zanieczyszczeniami, korozją, osadami wapnia, bakteriami itp. Nasza oferta obejmuje cały zakres procesów uzdatniania wody z technologiami opracowanymi przez BWT.

BWT BWT  Technika domowa
Kamień, rdza i inne zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie niszczą instalacje, urządzenia domowe i grzewcze, dlatego BWT proponuje doskonałe systemy dla  zabezpieczenia sprzętu domowego, armatury i instalacji domowych.

Wysokie stężenia żelaza i manganu w wodzie powodują wzrost jej barwy i mętności, co niekorzystnie wpływa na właściwości organoleptyczne. Ponadto na urządzeniach pojawiają się rdzawe osady. Można tego uniknąć korzystając z proponowanego przez BWT typoszeregu urządzeń odżelaziająco – odmanganiających.
BWT BWT  Technika przemysłowa
BWT opracowuje i wykonuje specjalistyczne systemy uzdatniania ody dla wielu gałęzi przemysłu, zakładów wytwórczych, szpitali i budynków użyteczności publicznej. W zakresie dostaw BWT znajdują się zarówno gotowe systemy urządzeń, jak również instalacje uzdatniania opracowywane indywidualnie, np. dla farmacji, mikroelektroniki, przemysłu spirytusowego, spożywczego, papierniczego lub maszynowego. BWT proponuje także rozwiązania specjalne, jak np. uzdatnianie ścieków pochodzących ze składowisk odpadów komunalnych czy oczyszczalni ścieków.

BWT  Inżynieria projektowa
BWT projektuje instalacje uzdatniania wody pitnej, basenowej, a także dla różnych gałęzi przemysłu, opierając się na aktualnych wymaganiach i normach europejskich. Podczas projektowania BWT uwzględnia najnowsze dostępne technologie uzdatniania wody oraz najnowocześniejsze rozwiązania dla basenów i wszystkich gałęzi przemysłu.
BWT BWT  Technika basenowa
BWT zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania i wykonywania gotowych  do użytku instalacji uzdatniania wody basenowej dla basenów publicznych, hotelowych oraz prywatnych, a także wanien z hydromasażem. BWT dostarcza systemy filtracji wody, dozowania chemikaliów, instalacje ozonowania,  układy kontrolno – pomiarowe, przykrycia basenowe, preparaty chemiczne do pielęgnacji basenów, pompy obiegowe,  systemy osuszania powietrza oraz wyposażenie sportowe basenów.
BWT BWT  Fontanny
BWT wykonuje fontanny w centrach handlowych, biurowcach i parkach. Dostarcza kompletną technologię uzdatniania i dozowania środków pielęgnujących wodę oraz systemy dysz fontannowych i urządzenia techniczne typu pompy, falowniki, zawory sterujące    i automatyka pracy.
Asortyment: 
bwt polska sp. z o.o.
Branża: Uzdatnianie wody
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl