Katalog firm

FLOP SYSTEM Sp. z o.o.
Wyświetleń: 66326
Województwo: dolnośląskie
Adres: Kiełczowska 64
  51-315 Wrocław
NIP: 895-17-67-219
Telefon: +48 (71) 325 14 20
Telefon: +48 (71) 325 34 00
Telefon kom.: +48 601 703 585
Faks: +48 (71) 325 15 60
Strona WWW: www.flopsystem.pl
E-mail:
FLOP SYSTEM Sp. z o.o.

FLOP SYSTEM – ZDROWIE DZIĘKI WENTYLACJI

Żywimy przekonanie, że nowoczesna technologia winna służyć ludziom. To potrzeby i wartości człowieka inicjują i finalizują technologiczny łańcuch, a jego zdrowie, komfort codziennego życia i pracy to cele, które nam przyświecają.

Ostatnie kilkanaście lat poświęciliśmy na tworzenie i realizację strategii długofalowego rozwoju, zorientowanego na wdrożenie cywilizacyjnych zdobyczy: ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych na miarę XXI wieku. W polskim budownictwie mieszkaniowym przyczyniliśmy się do ich powszechnego stosowania.

Jesteśmy z Wami od 1988 roku. Na początku, jako prywatne biuro techniczno-handlowe byliśmy zorientowani na import i partnerstwo z krajami skandynawskimi. Z czasem podjęliśmy współpracę z firmami z całej Europy.

Rozpoczynaliśmy działalność od dostarczania urządzeń grzewczych: nagrzewnic i kurtyn powietrznych, a z upływem czasu rozszerzyliśmy asortyment o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, filtry, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne itp. Podjęliśmy działalność produkcyjną nagrzewnic olejowych i elektrycznych FARMER oraz TERMO, jak również wentylatorów łazienkowych.

Od początku lat 90. jesteśmy wyłącznym, działającym na zasadach przedstawicielstwa, importerem wiodących producentów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:

  • SYSTEMAIR (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt,
  • DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice,
  • MANROSE - wentylatory łazienkowe,
  • PYROX - kurtyny powietrzne,
  • HESCO - nawiewniki,
  • TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne.

Naszymi klientami są firmy instalacyjne i hurtownie z całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem, liczącym około 2000 pozycji.

W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm handlowych w branży instalacyjnej, wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001. Uczestniczymy w pracach badawczych i rozwojowych. W latach 2001-2004 współpracowaliśmy z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym z zakresu niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych.

Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.  Każdego dnia czynimy wszystko, aby budować zaufanie i usprawniać współpracę z naszymi Kontrahentami. Chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dbając o partnerskie relacje biznesowe i działając dla wspólnego dobra, jakim jest ludzkie zdrowie i czyste środowisko naturalne.

Firma:
OXYLINE Sp. z o.o.
Województwo:
łódzkie
Adres:
Piłsudskiego 23
95-200 Pabianice
Telefon:
42 215 10 68
Faks:
42 203 203 1
Strona WWW:
E-mail:
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl