Katalog firm

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
Wyświetleń: 12294
Województwo: łódzkie
Adres: Dostawcza 3a
  93-231 Łódź
NIP: 729-17-67-482
Telefon: 42 649 36 00
Faks: 42 649 36 01
Strona WWW: www.immergas.com.pl
E-mail:
IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.

Marka Immergas, obecna od ponad 40 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Od początku istnienia jej misją jest innowacyjność.

Firma Immergas jako jeden z pierwszych producentów wprowadziła na rynek polski kotły kondensacyjne, które dzięki swym cechom i zastosowanej technologii są zdecydowanie bardziej ekonomicznym i wydajnym rozwiązaniem w stosunku do kotłów tradycyjnych. Ta grupa produktów jest stale rozwijana, by w jak największym stopniu dopasowywać ją do potrzeb użytkowników.

W ofercie dostępna jest zarówno linia kompaktowa, dla użytkowników poszukujących sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, jak również wersje z bardziej zaawansowaną elektroniką i możliwością połączenia kotła z innym źródłami ciepła, tworząc w ten sposób zintegrowany system grzewczy.

Immergas w swojej ofercie oprócz kotłów kondensacyjnych posiada:

  • kotły tradycyjne,
  • przepływowe podgrzewacze c.w.u.,
  • instalacje solarne, w tym kolektory płaskie i próżniowe,
  • zasobniki c.w.u.,
  • pompy ciepła,
  • dedykowane systemy zarządzania ciepłem, 
  • jedne z najnowocześniejszych systemów opartych na ogniwach fotowoltaicznych.

Katalogi do pobrania

W bieżącym roku firma Immergas w kategorii „Kotły grzewcze” zdobyła prestiżowe wyróżnienie BUDOWLANA MARKA ROKU 2013.

W profesjonalnym doborze i montażu urządzeń, firma Immergas poleca sprawdzonych fachowców - Autoryzowanych Instalatorów, których znajdą Państwo na stronie www.autoryzowanyinstalator.pl

Siedziba Immergas

Siedziba Immergas

Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl