Katalog firm

WENT
Wyświetleń: 3173
Województwo: śląskie
Adres: Miarki 3/3
  43-245 Studzionka
NIP: 6511655797
Telefon: 698998637
E-mail:

Firma WENT powstała z myślą o poprawie komfortu wewnątrz pomieszczeń użytkowanych w sektorze prywatnym, publicznym oraz przemysłowym. Wieloletnie doświadczenie i niezbędna wiedza zdobywana na przestrzeni lat oraz współpraca z producentami urządzeń pozwala nam realizować poszczególne inwestycje.

Firma posiada dużą wiedzę pod kątem realizowanych zadań. Wszystkie systemy instalacyjne dopasowywane są indywidualnie dla danej realizacji. Oferujemy szeroki wachlarz instalacji z następującego zakresu: wentylacji mechanicznej, grawitacji, przewietrzania, odciągów miejscowych, filtrowentylacji, ogrzewania powietrznego, systemów klimatyzacyjnych oraz kominków powietrznych połączonych z systemami dystrybucji gorącego powietrza.

Współpracujemy z dostawcami urządzeń i komponentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania danej instalacji z Polski oraz Europy.

Branża: Instalacje wentylacyjne
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl