Katalog firm

HYDRO - MONTAGE Konrad Lignowski
Wyświetleń: 3181
Województwo: podkarpackie
Adres: Dominikańska 3/27
  35-077 Rzeszów
NIP: 813-339-24-11
Telefon: 784366439
E-mail:

Firma HYDRO - MONTAGE jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, ogrzewania podłogowego, ściennego, montażu kolektorów słonecznych, a także armatury.

Nasza Firma dzięki doświadczeniu zdobytemu w Niemczech, charakteryzuje się solidnością oraz profesjonalnym podejściem do realizowanych usług. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy w Niemczech oraz w krajach skandynawskich, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji  projektów. Daje to państwu gwarancję naszej solidności i uczciwości.

Branża: Grzejniki, instalacje c.o.
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl