Katalog firm

Onninen sp. z o.o.
Wyświetleń: 106406
Województwo: mazowieckie
Adres: Emaliowa 28
  02-295 Warszawa
Telefon: 42 676 89 70
Telefon: 42 676 88 66
Faks: 22 567 90 09
Strona WWW: www.onninen.pl
E-mail:
Onninen sp. z o.o.

Onninen

Tradycja i doświadczenie Grupy Onninen to już nie tylko lata, ale okrągły wiek. Fińska firma rodzinna, działająca nieprzerwanie od 1913 roku, należy dziś do czołówki światowych dostawców materiałów technicznych.

Onninen oferuje zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów, detalistów, przemysłu, instytucji publicznych w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Sieć placówek handlowych Onninen na terenie Finlandii, Szwecji, Norwegii, Polski, Litwy, Łotwy i Estonii zatrudnia łącznie ponad 3 000 wykwalifikowanych pracowników.

 

Onninen katalog

Zostań klientem Onninen

W Polsce  Onninen prowadzi działalność w oparciu o sieć 40 hurtowni. Zapewniają one najwyższy standard obsługi, nowoczesny system zamówień internetowych oraz sprawną realizację zleceń wraz z dostawą we wskazane miejsce. Onninen oferuje również szkolenia produktowe i profesjonalne doradztwo techniczne.

Zobacz ofertę firmy

7 punktów przełomowych w historii Onninen:

  • 1913 - Alfred Onninen zakłada małą firmę o profilu hydraulicznym w Turku w Finlandii.
  • 1930 - Firma Onninen umacnia pozycję na rodzimym rynku. Jest jednym z liderów wśród hurtowych dostawców w branży technicznej w Finlandii.
  • 1980 - Onninen rozpoczyna realizację długoterminowych projektów w zakresie logistyki i technologii informatycznej.
  • 2000 - Firma zyskuje międzynarodowy status. Grupa Onninen, obejmuje swoim działaniem teren Skandynawii. Rozpoczyna się ekspansja na pozostałe rynki Europy Wschodniej.
  • 2009 - W grudniu 2009 Grupa Onninen uzyskała certyfikat ISO 14001 przyznany przez firmę Lloyd’s Register Quality Assuranece Ltd. Posiadanie certyfikatu ISO 14001 gwarantuje, że Grupa Onninen spełnia wymagania systemu zarządzania środowiskiem i zobowiązuje się przestrzegać reguły i zasady odpowiedzialności środowiskowej
  • 2013 - Onninen obchodzi stulecie. Dzięki profesjonalnej kadrze, zgromadzonemu przez lata doświadczeniu oraz wiedzy firma ma świetne perspektywy na przyszłość. Historia wzrostu i rozwoju wciąż się toczy.
  • Obecnie Onninen jest jedną z największych firm w Europie, które oferują zróżnicowane usługi w zakresie dystrybucji materiałów technicznych.

Dołącz do zespołu Onninen

Zostań Klientem Onninen

40 oddziałów, 300 handlowców
Wygodny Internetowy
System Zamówień

Dostawa w 24h
transportem Onninen oraz
spedycją

Znajdź najbliższy oddział Onninen

Onninen Sp. z o.o.

ul. Emaliowa 28
02-295 Warszawa

22 567 90 00
fax 22 567 90 09
e-mail: info@onninen.pl
www.onninen.pl

Kontakt


Asortyment: 
hurtownia instalacyjna
onninen
teolin
łódź

onninen

Hurtownia Hydrauliczno-Elektryczna Onninen

PRODUKTY W OFERCIE

Osprzęt elektrotechniczny

Kable instalacyjne i energetyczne

Technika sanitarna

Klimatyzacja i wentylacja

Technika instalacyjno - grzewcza

Sieci i instalacje hydrauliczne

Oświetlenie

Warsztat- narzędzia, BHP

Dom i ogród

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl