Katalog firm

HEKATO ELECTRONICS SP. Z O.O.
Wyświetleń: 3564
Województwo: dolnośląskie
Adres: Robotnicza 4
  53-608 Wrocław
NIP: 897-178-50-25
Telefon: 605 966 922
Strona WWW: www.hekato.pl
E-mail:
HEKATO ELECTRONICS SP. Z O.O.

Kim jesteśmy

Spółka HEKATO electronics została założona jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie produkcji, kompletacji i dostawy komponentów elementów elektroniki najwyżej jakości. Sami wielokrotnie stykaliśmy się z produktami w których widzieliśmy braki, niedoskonałości, "ujemną funkcjonalność". Dodając do tego brak fachowego wsparcia technicznego ze strony producentów czy personelu nie chcieliśmy być obojętni wobec takiego stanu rzeczy.

Produkty Hekato
Produkty Hekato

Detektory tlenku węgla »

Detektory propan-butan »

Produkty Hekato Produkty Hekato

Tablice sygnalizacyjne »

Detekcja gazów - akcesoria »

 

Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy grupę produktów, które są nie tylko najwyższej jakości ale również posiadają optymalną funkcjonalność użytkową zarówno dla końcowego użytkownika jak i montera. Proces projektowania urządzeń oparliśmy na własnych doświadczeniach, zgromadzonych podczas długoletnich doświadczeń projektowo-montażowych oraz nie pozostając obojętnymi na sugestie i uwagi naszych partnerów. Stale pamiętamy o tym, że to Państwo właśnie jesteście naszymi klientami i to dla Was tworzymy nasze urządzenia.

Dokąd zmierzamy

Chcemy być liderem w obszarze systemów detekcji gazów. Chcemy budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami oparte o zasady fair play.

 

Skontaktuj się


Dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Naszymi atutami są stabilność, doświadczenie i innowacyjność. Od samego początku postawiliśmy na połączenie nauki z biznesem. Współpraca z Politechniką Wrocławską pozwala nam wdrażać innowacje technologiczne i procesowe. Własne doświadczenie w połączeniu z kapitałem naukowym renomowanej uczelni jest gwarantem dostawy rozwiązań z najwyższej półki.

 

www.hekato.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl