Katalog firm

AKRA
Wyświetleń: 22758
Województwo: mazowieckie
Adres: Mangalia 1
  02-758 Warszawa
Strona WWW: www.akra.pl
E-mail:
AKRA

Akra MagnetyzeryMAGNETYZM zamiast CHEMII®

Od 2005 roku Akra jest dystrybutorem magnetyzerów ECOMAG® do wody i paliw. Otrzymały one patent polski, europejski i USA oraz złote medale na światowych wystawach wynalazków w Brukseli, Genewie i Budapeszcie. Ten innowacyjny produkt jest montowany nakładkowo, bezprądowo i bezobsługowo. Przeszedł pozytywnie profesjonalne badania, posiada wymagane atesty higieniczne.

 • Usuwa stare osady i blokuje powstawanie nowych na urządzeniach podgrzewających wodę i instalacjach wykonanych ze stali, tworzywa i miedzi. Nie blokuje wymiany ciepła i nie powoduje rosnących strat energii oraz wtórnego zanieczyszczenia wody przez osady. Przy wodzie spełniającej wymagania sanitarne zastępują zmiękczanie za pomocą soli;
 • Minerały nie są usuwane z wody do kanalizacji. Ich ważną rolę dla zdrowia podkreślaja SANEPID, a niska zawartość wapnia (Ca) sprzyja powstawaniu raka jelita grubego. W magnetycznej metodzie uzdatniania wody nie powstają również ścieki z usuwanymi do kanalizacji minerałami;
 • Typoszereg obejmuje magnetyzery ECOMAG® od DN 1/2 cala do DN 14 cali instalacji stalowej, z tworzywa i miedzi ... od mieszkania do elektrowni. 
Akra Magnetyzery Akra Magnetyzery
Magnetyzer ME1 Ecomag - ochrona całej instalacji w domu jednorodzinnym i mieszkaniu
ME2 - wspólnota mieszkaniowa, spółdzielnia

Sprawdzają się w ponad 250 wspólnotach mieszkaniowych, spółdzielniach, SUW, hotelach, basenach, zakładach energetyki cieplnej i przemysłowych.

Zalety Ecomagów:

 • nakładkowe i bezprądowe - montaż bez przecinania instalacji;
 • bezobsługowe - nie wymagają prac serwisowych, gwarancja 7 lat;
 • bezpieczne -wydany po raz trzeci (poprzednio w 1997, 2007) atest Państwowego Zakładu Higieny HK/W/0931/01/2013 (dopuszczone do stosowania także na instalacji wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi) oraz pozytywna opinia Urzędu Dozoru Technicznego CERT i PCBiC S.A.
 • sprawdzone - badania nr NMT/196/2006 COB-R Instal Warszawa (badania dynamiki usuwania produktów korozji z przewodów instalacji wody ciepłej)
 • wiele pozytywnych opinii - dział REFERENCJE i prywatne opinie w SKLEP/ME1. 
Akra Magnetyzery Akra Magnetyzery
ME3 - ochrona węzła cieplnego Przedsiębiorstwa Energetyki CieplnejME4 - Przed Miejską Stacją Uzdatniania Wody

Magnetyzery do paliw Ecomag (gazu ziemnego, oleju opałowego i gazu płynnego) montowane są przed palnikami kotłów lub palnikami przemysłowymi.
Oszczędności paliwa wynoszą one co najmniej  5-6%. Proponujemy dobór, montaż oraz regulacje palników.

Zamontowane zostały m.in. w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance, Spa Mościcki, Spa Manor House w Chlewiskach, Zamku Ryn oraz w fabrykach należących do: Whirlpool S.A., Electrolux Poland, Indesit Company,  Dalkia Łódź S.A., Electrabel Polska, E.Leclerc, Axima Service, Synthos S.A., huta Celsa S.A., zakładach chemicznych, elektrowniach, lakierniach, fermach drobiu, zakładach przetwórstwa spożywczego oraz wielu innych.

Zamontowanie Ecomagów® to: oszczędność – zdrowie - ekologia

Fabryka płytek ceramicznych, suszarnia rozpyłowa 4 MW
Fabryka płytek ceramicznych, suszarnia rozpyłowa 4 MW

AKRAGodłem QI nagrodzono: Magnetyzery do paliw i wody Ecomag®

Magnetyzery Ecomag do paliw i wody Ecomag firmy Akra Sp. z o.o. Laureatem Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017.
Organizator Programu, redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita informuję, iż firma Akra Sp. z o.o. została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii QI PRODUCT.

Logo Najwyższa Jakość Quality International 2017Najwyższa Jakość QI 2017, to największy Program projakościowy w Polsce. W tym roku odbywa się jego XI edycja, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Do sukcesu przyczyniły się nasze patenty, medale z międzynarodowych wystaw wynalazków, atesty, badania i referencje będące gwarancją innowacyjności,AKRA
jak również współpraca z ponad 250 firmami, które używają naszych produktów.
Zamontowanie Ecomagów chroni urządzenia przed osadami, systematycznym spadkiem sprawności oraz powtarzanym czyszczeniem chemicznym.

 • Usuwają stare osady i blokują powstawanie nowych na wymiennikach, zasobnikach, pompach, armaturze oraz instalacji;
 • Nie ma strat energii i paliwa przy wymianie ciepła i przepływach;
 • Nie ma wtórnego zanieczyszczenia wody przez bakterie i glony z osadów;
 • Po zastosowaniu w budownictwie w wodzie dalej są niezbędne dla zdrowia minerały z których nie powstają osady.

Magnetyzery Ecomag do gazu ziemnego, oleju opałowego montowane są przed palnikami kotłów lub palnikami przemysłowymi. Oszczędności wynoszą co najmniej 5-6 %. Proponujemy dobór, montaż oraz regulację palników. Natomiast magnetyzery montowane w silnikach spalinowych zapewniają oszczędność paliwa średnio 10%.

Zalety Ecomagów:

 • Nakładkowy, bezprądowy i bezobsługowy montaż bez zatrzymywania produkcji;
 • Bezpieczne -wydany po raz trzeci atest higieniczny PZH, opinia UDT i PCBiC S.A.
 • Sprawdzone - kilkumiesięczne badania COB-R Techniki Instalacyjnej INSTAL dot. dynamiki usuwania osadów;
 • Montaż na instalacji stalowej, z tworzywa i miedzi o średnicy od DN 1/2 cala do DN 14 cali w mieszkaniu i elektrowni;
 • Wiele pozytywnych opinii znajdujących na naszej stronie w dziale REFERENCJE i Sklep ME1. Lista jest długa i zawiera również międzynarodowe koncerny.

Na stronie www.akra.pl w działach WODA i PALIWO znajdują się zdjęcia z przykładami montaży, karty katalogowe i karty doboru.
Prosimy o pytania.

Zapraszamy do oszczędzania.
AKRA Sp. z o.o. , tel. 22 8583404

Asortyment: 
akra
magnetyzery
ecomag
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl