Katalog firm

GKM SYSTEM
Wyświetleń: 7859
Województwo: wielkopolskie
Adres: Czołnochów 29
  63-308 Gizałki
NIP: 617-176-68-06
Telefon: 608 052 991
Strona WWW: www.gkmsystem.pl
E-mail:
GKM SYSTEM

GKM SystemSzanowni Państwo,

jako autoryzowany przedstawiciel firmy HABA RL, lidera w produkcji małych oczyszczalni ścieków, pragniemy zaoferować Państwu szeroką gamę małych i przydomowych oczyszczalni ścieków dla 2-500 osób.

Oferujemy oczyszczalnie z systemem rozsączającym HABA RL przystosowanym do montażu i eksploatacji na terenach o dużej i małej powierzchni, niskim i wysokim poziomie wód gruntowych, silnie zadrzewionych, z możliwością odprowadzania oczyszczonych ścieków (II klasy czystości) do gruntu, rowu melioracyjnego, stawu lub oczka wodnego. Oczyszczalnie nasze są idealne dla domów jedno- i wielo rodzinnych, restauracji, hoteli, firm, szkół, przedszkoli, wiosek, małych osiedli.

Oferowane przez nas oczyszczalnie są opatentowane, a także posiadają stosowne certyfikaty i gwarancję. Najważniejszym elementem naszych oczyszczalni jest system doczyszczająco-rozsączający, który tworzy betonowe półokręgi okrywające otwarte koryto rozsączające.

W zależności od zapotrzebowania i możliwości geotechnicznych obiektu projektujemy odpowiedni system oczyszczania i odprowadzania ścieków. Prowadzimy doradztwo techniczne, a także wykonujemy projekt oczyszczalni i całą dokumentacje techniczną potrzebną do zgłoszenia tego obiektu w odpowiednim urzędzie. W zakresie naszych usług wchodzi również montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doradztwa i wizji lokalnej naszego doradcy do spraw technicznych:     Grzegorz Matuszewski     tel. 0608052991


Oprócz małych oczyszczalni ścieków firma GKM SYSTEM oferuje:

  • biopreparaty do oczyszczania ścieków ogólnoodbytowych w oczyszczalniach przydomowych i szambach bezodpływowych (likwidacja zawiesin stałych, przykrego zapachu, udrażnianie rur PCV i drenażu rozsączającego);  
  • biopreparaty do oczyszczania biologicznego oczek wodnych, stawów;  
  • separatory tłuszczów i węglowodorów;   
  • małe przepompownie;  
  • zbiorniki do wody deszczowej, na szamba, do gnojowicy o pojemności od 2 do 60 m3 (jednolite, walcowe, leżące) z polietylenu HDPE lub ich baterie;  
  • zatapialne pompy do wody brudnej i czystej, z pływakiem, ze stali nierdzewnej o wydajności do 150, 170 i 500 L/min i inne, renomowanej włoskiej firmy EBARA;  
  • węże drenarskie o średnicy 50, 80, 100 mm.
W naszej firmie wybieracie Państwo najnowsze opatentowane rozwiązania oraz jakość na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno konstrukcji, materiałów, jak również ich mistrzowskiego wykonania. Dajemy Państwu na to nie tylko nasze słowo ale potwierdzenie w odpowiednich certyfikatach i gwarancjach. W 2004 roku układy rozsączające HABA RL zostały uznane przez międzynarodowych ekspertów za najlepsze rozwiązania w Europie.
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl