Katalog firm

WALPAS
Wyświetleń: 13309
Województwo: mazowieckie
Adres: Żytnia 2A
  05-850 Konotopa, Ożarów Mazowiecki
Telefon: 22 280 99 23
Telefon: 601 355 765
Strona WWW: www.walpas.com.pl
E-mail:
WALPAS

Walpas Instalacje ppoż

Walpas Instalacje ppoż

Walpas Instalacje ppoż

Rozpoczynaliśmy od konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego w Warszawie i okolicach. W kolejnych latach rozszerzaliśmy zakres oferowanych usług o konserwacje sieci hydrantowych, systemów SAP, SUG.

W ten sposób w stosunkowo krótkim czasie osiągnęliśmy zdolność do prowadzenia konserwacji wszystkich typów instalacji pożarowych.

Od początku roku 1998 prowadzimy konserwacje systemów ppoż. we wszystkich typach obiektów – biura, magazyny, przemysł, użyteczności publicznej. Zakresem działalności obejmujemy teren całej Polski.


Od roku 2004 dokonaliśmy kolejnego kroku w rozwoju firmy, wykonaliśmy pierwsze instalacje tryskaczowe i hydrantowe.

Od tamtego czasu zrealizowaliśmy szereg kompletnych instalacji tryskaczowych wraz z pompowniami w tym również na terenie Czech, Słowacji, Węgier. Skontaktuj się ze specjalstami firmy Walpas >>

Do końca roku 2014 zabezpieczyliśmy instalacjami tryskaczowymi wykonanymi w różnych standardach obiekty o łącznej powierzchni 244000 m2.

W chwili obecnej wykonujemy instalacje od koncepcji poprzez realizację do odbioru końcowego przez ubezpieczycieli, audytorów FM, VdS i Państwową Straż Pożarną.

Na dzień dzisiejszy możemy spełnić Państwa wszelkie potrzeby w zakresie instalacji przeciwpożarowych - projektujemy, prefabrykujemy, wykonujemy, serwisujemy, modernizujemy, audytujemy, szkolimy, doradzamy.

Sprawdź nasze referencje >>

Jako jedyni w Polsce posiadamy autoryzacje firmy Patterson Pump Ireland Limited na instalacje, uruchomienia, serwis pomp pożarowych. Jesteśmy także partnerem Novenco w Polsce, firmy specjalizującej się w instalacjach oddymiania parkingów oraz tuneli.

Gotowi jesteśmy również prowadzić obsługę techniczną budynków w zakresie standardowych instalacji typu elektryczne SN i NN, CO, CWU, klimatyzacje itd.

Wyposażymy Państwa obiekty w nowoczesne inteligentne oświetlenie LED w oparciu o produkty marki ESSE.

Siedziba firmy
Ul. Grabowa 8,
05-822 Milanówek

Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl