Katalog firm

RESAN sp. z o.o. sp. k.
Wyświetleń: 3701
Województwo: podkarpackie
Adres: Partyzantów 1/302
  35-242 Rzeszów
Telefon: 17 852 52 52
Telefon kom.: 509 566 117
Faks: 17 787 72 32
Strona WWW: www.resan.rzeszow.pl
E-mail:
RESAN sp. z o.o. sp. k.

Resan - pracownia projektowa

Firma RESAN

Zespół wykształconych i doświadczonych inżynierów opracowuje projekty w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne, w sposób przemyślany oraz dostosowany do potrzeb i wymagań Inwestora. Nasze projekty zawsze podlegają optymalizacji tak, aby zastosowane rozwiązania były niezawodne i energooszczędne.

Przebudowa i rozbudowa terenów i obiektów Targów KielceNasza Firma istnieje od 2007 r. Początkowo głównym profilem działalności było opracowywanie projektów w zakresie instalacji sanitarnych. klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych. Potencjał firmy został szybko dostrzeżony na polskim rynku o czym świadczy skala realizacji zleceń. W 2016 odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz sygnały od inwestorów o takiej potrzebie, rozszerzyliśmy działalność o grupę wykonawczą instalacji wentylacyjnych.

W październiku 2016 roku nastąpiła zmiana formy prawnej na RESAN sp. z o.o. s.k. dla części projektowej oraz RESAN sp. z o.o. dla części wykonawczej. Spółki kontynuują realizowane jak i nowe umowy z takim samym potencjałem i doświadczeniem w branży projektowej i wykonawczej jak Firma P.U.H. RESAN Grzegorz Rechtoń. Zmiana formy prawnej działalności jest wynikiem pozytywnego rozrostu firmy zarówno w ilości jak i wielkości zleceń.

Skupiamy liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie oraz indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę. Firmę Resan wyróżnia solidność wykonywanych prac, terminowość i przyjazne podejście do każdego zleceniodawcy zarówno przy pracach projektowych jak i montażowych.

Postawiliśmy na nowoczesne techniki projektowania. Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie, które wspomagają nas w codziennej pracy, co daje wymierne efekty w postaci szybkiej realizacji powierzonych nam projektów.

Na życzenie modelujemy instalacje w 3D, co przy projektowaniu dużych obiektów ułatwia proces koordynacji z pozostałymi branżami, a na etapie wykonawstwa pozwala uniknąć wielu kolizji.
Celem firmy jest satysfakcja Klienta, redukcja całkowitego kosztu inwestycji oraz kosztu serwisu przy zapewnieniu najwyższej jakości opracowań.

Nasza Oferta

Osiedle mieszkaniowe Nasz Gaj – I etap realizacjiProjektowanie jest nie tylko pomysłem na działalność gospodarczą, ale również naszą pasją. Podejmując z nami współpracę, nasi Klienci mają pewność, że otrzymają projekty o najwyższej jakości, wykonane rzetelnie, profesjonalnie oraz zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Każdy temat, każdą instalację traktujemy indywidualnie, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.


Oferujemy usługi projektowe instalacji sanitarnych i HVAC w pełnym zakresie - od projektu koncepcyjnego przez projekt budowlany do projektu wykonawczego. Zobacz naszą ofertę»

Specjalizujemy się w wykonywaniu dokumentacji technicznej dla budynków przemysłowych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej, a także szpitali i zakładów farmaceutycznych w zakresie:
✔ instalacji wentylacji
✔ instalacji klimatyzacji
✔ instalacji oddymiania
✔ instalacji napowietrzania klatek     schodowych
✔ instalacji ciepła     technologicznego
✔ instalacji wody lodowej
✔ instalacji centralnego     ogrzewania
✔ instalacji wodociągowych i     kanalizacyjnych
✔ instalacji gazowych
✔ projektów technicznych kotłowni 

Współpracujemy z biurami architektonicznymi, firmami wykonawczymi, a także nawiązujemy współpracę z indywidualnymi Inwestorami.

Nasze przykładowe realizacje:
Resan: Komenda Powiatowa Policji w Lesku
Resan: Salon samochodowy AUDI w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej
Komenda Powiatowa Policji w Lesku
Zakres: projekt budowlany, projekt wykonawczy
Salon samochodowy AUDI w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej
Zakres: projekt budowlany

 

Wschodnioeuropejskie Centrum Kongresowo-Sportowe "Arłamów"
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 15
Wschodnioeuropejskie Centrum Kongresowo-Sportowe "Arłamów"
– basen z kompleksem SPA & Wellness
Zakres: projekt koncepcyjny, projekt budowlany, projekt wykonawczy
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 15
Zakres: projekt wykonawczy

 

Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Łańcucie
Resan: Port Lotniczy "Rzeszów - Jasionka"
Rozbudowa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
Zakres: projekt budowlany, projekt wykonawczy
Port Lotniczy "Rzeszów - Jasionka"
Zakres: projekt budowlany, projekt wykonawczy

Więcej aktualnych informacji na stronie www.resan.rzeszow.pl

Resan logo

Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl