Katalog firm

DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
Wyświetleń: 74391
Województwo: mazowieckie
Adres: Janka Muzykanta 60
  02-188 Warszawa
Strona WWW: www.dabpumps.com.pl
E-mail:
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.

DAB PUMPS POLAND

DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej oraz do zastosowań rolniczych i nawodnień. Dla DAB innowacje to ciągłe poszukiwanie łatwiejszych rozwiązań a zatem instalacji,prostoty użytkowania i konserwacji naszych produktów.

Z roczną produkcją ponad 2 milionów komponentów, pompy i systemy pompowe DAB są synonimem technologii i niezawodności. Założona w 1975 roku DAB PUMPS jest dziś międzynarodowym punktem odniesienia w sektorze wodnym. Dokładny dobór materiałów i procedury zatwierdzania stosowane przy każdej linii produkcyjnej zapewniają zarówno wysoką jakość, jak i maksymalną wydajność produktów. Poznaj bogatą ofertę firmy DAB >>

DAB od ponad 40 lat się rozwija, posiadając w swojej ofercie różne marki. Fuzja technologii, kompetencji i know-how doprowadziła do “Wód ściekowych”, nowej oferty w zakresie gospodarki ściekami. DAB zapewnia rozwiązania dla zastosowań mieszkaniowych, i  przemysłowych. Każdy produkt został opracowany w celu zagwarantowania niezawodności, wydajności i łatwej konserwacji, co przekłada wybory projektowe na znaczną korzyść dla personelu instalacyjnego i konserwacyjnego.

DAB

DAB W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM

DAB jest producentem niezawodnych urządzeń zaawansowanych technicznie, łatwych w montażu i wydajnych. Oferowane urządzenia zapewniają wysoką oszczędność energii w sektorach zastosowań domowych i mieszkaniowych, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę, zwiększanie ciśnienia, nawadnianie ogrodów, wykorzystanie wody deszczowej, drenaż, odprowadzanie wody zanieczyszczonej i ścieków sanitarnych oraz cyrkulacja i filtracja wody basenowej. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów >>

DAB W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

DAB rozwija zaawansowane technologicznie rozwiązania, wysoce wydajne i niezawodne dla wielu zastosowań komercyjnych, takich jak obiegowe systemy grzewcze, chłodnicze i klimatyzacyjne, systemy zaopatrzenia w wodę, systemy pomp pożarowych oraz przetłaczanie i odprowadzanie ścieków.

DAB

DAB W ROLNICTWIE I NAWADNIANIU

DAB oferuje rozwiązania do zaopatrzenia w wodę głębinową do celów rolniczych i nawadniania, dzięki wysokiej jakości pompom głębinowym zaopatrzonym w solidne i zdolne do zagwarantowania wysokiej wydajności energetycznej silniki. Szeroka gama produktów zaspokaja potrzeby wszelkich typów układów, również przemysłowe i wodociągowe.

Asortyment: 
dab
dab pumps poland
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl