Katalog firm

KFA Armatura
Wyświetleń: 13003
Województwo: małopolskie
Adres: Zakopiańska 72
  30-418 Kraków
Telefon: (+48 12) 25 44 200
Faks: (+48 12) 25 44 201
Strona WWW: www.kfa.pl
E-mail:
KFA Armatura

Armatura Kraków

Kim jesteśmy?

KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Nasza historia sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Była to produkcja armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnianie komfortu użytkownikom naszych produktów, rozwiązań i usług. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Ludzie

Siłą każdej firmy są ludzie – nie inaczej jest w naszym przypadku. Nasi pracownicy to nasz największy kapitał. To dzięki wielu pokoleniom zaangażowanych osób Armatura Kraków SA nie tylko przetrwała prawie sto lat na rynku, ale wciąż się rozwija i dynamizuje swoje działania. Dowiedz się więcej >>

Armatura Kraków

Technologia

Nasza fabryka zlokalizowana jest w Nisku na Podkarpaciu. Za kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz za wdrażanie nowych produktów odpowiada nasz własny dział konstrukcyjno-badawczy. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001.

Produkt

W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych, a także zaworów i armatury C.O. Kluczowe jest dla nas dostarczanie Klientom komfortowych rozwiązań – wygodnych, innowacyjnych i funkcjonalnych.

Łazienka Armatura Kraków Bateria kuchenna
Bateria łazienkowa Deszczownica

 

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA

  • KOMFORT TO WYGODA UŻYTKOWANIA – Projektujemy nasze produkty z myślą o ich funkcjonalności.
  • KOMFORT TO ŁATWOŚĆ DOPASOWANIA DO RÓŻNYCH POTRZEB – Rozumiemy, że dobre rozwiązania wyposażenia wnętrz to te, które łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb.
  • KOMFORT TO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA – Udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty, aby zapewnić Klientom poczucie bezpieczeństwa.
  • KOMFORT TO PRZYJAZNA ŚCIEŻKA ZAKUPU – Staramy się rozwijać sieć sprzedaży, tak aby Klienci mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Sprawdź naszą ofertę >>

    Armatura Kraków Armatura Kraków
Asortyment: 
kfa armatura
armatura sanitarna
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl