Katalog firm

TITAN POLSKA Sp. z o.o.
Wyświetleń: 905
Województwo: małopolskie
Adres: Miłkowskiego 3/801
  30-349 Kraków
Telefon: +48 12 25 55 900
Strona WWW: www.titan.com.pl
E-mail:
TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Firma TITAN POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to działający nieprzerwanie od 2002 roku oficjalny przedstawiciel niemieckiej firmy Friedrich Ischebeck GmbH. Oferujemy nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przez budownictwo specjalne i inżynieryjne wśród których można wyodrębnić trzy zasadnicze gałęzie:

  •     rozwiązania geotechniczne - w oparciu o unikalny system TITAN do iniekcyjnych mikropali, kotew i gwoździ gruntowych;
  •     innowacyjne systemy aluminiowych deskowań i konstrukcji wsporczych o wysokiej wydajności stosowania;
  •     kompletne systemy szalunków wykopowych do zastosowań w różnorodnych warunkach technicznych.

TITAN POLSKA


Zakres działalności w każdym z tych obszarów obejmuje dostawę produktów bezpośrednio na budowę lub w inne wskazane miejsce oraz szeroko pojęte doradztwo i konsultacje techniczne. Zapraszamy do kontaktu >>

TITAN POLSKA to również Biuro Inżynierskie, zapewniające wsparcie na każdym z etapów projektowych: od koncepcji i gotowego projektu rozwiązania technologicznego począwszy, przez nadzór na etapie realizacji, po weryfikację wykonanych prac. Oferujemy ponadto szkolenia dla firm wykonawczych w zakresie zastosowania systemu TITAN.

TITAN POLSKA

Firma aktywnie oddziałuje na sektor budownictwa inżynieryjnego, poprzez działania eksperckie w ramach struktur PKG i Komitetu Technicznego PKN oraz promowanie nowatorskich rozwiązań. Rozległe kontakty międzynarodowe pozwalają wykorzystać i dzielić się bogactwem doświadczeń na rynku krajowym, kształtując oblicze geotechniki.

W ciągu trzynastu lat działalności kompetencją i rzetelnością zjednaliśmy sobie większość firm zajmujących się specjalistycznymi pracami inżynieryjnymi. W trakcie tego okresu daliśmy się poznać również jako rzeczowy, otwarty i dynamiczny doradca. Wysoka jakość usług oraz niezawodność produktów spowodowały, iż rozwiązania oparte na systemie TITAN są obecne na najważniejszych projektach inżynierskich w Polsce.

Wyrażamy nadzieję, że oferowany przez nas bogaty asortyment produktów oraz fachowe doradztwo spełni Państwa oczekiwania i wkrótce dołączycie do grona naszych zadowolonych Klientów. Dowiedz się więcej >>

Branża: Doradztwo
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl