Katalog firm

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW RUR I KSZTAŁTEK Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Wyświetleń: 786
Województwo: kujawsko-pomorskie
Adres: Szosa Chełmińska 30
  87-100 Toruń
Telefon: (56) 659-11-34
Strona WWW: www.prik.pl
E-mail:
POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW RUR I KSZTAŁTEK Z TWORZYW SZTUCZNYCH

O Stowarzyszeniu

PRIK

Stowarzyszenie PRiK prowadzi działalność integrującą środowisko wytwórców rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Cel ten realizuje poprzez reprezentowanie środowiska wobec organów administracji państwowej i ustawodawczej oraz organizacji krajowych i międzynarodowych w zakresie dotyczącym uregulowań ustawowych i normalizacyjnych, zaleceń i dyrektyw z obszaru wytwórstwa, stosowania i recyklingu rur i kształtek z tworzyw sztucznych.

PRIK - cele

Głównym celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności integrującej środowisko wytwórców rur i kształtek z tworzyw sztucznych.

Cel ten jest realizowany między innymi poprzez reprezentowanie tego środowiska wobec organów administracji państwowej i ustawodawczej, jak również wobec organizacji krajowych i międzynarodowych w zakresie dotyczącym uregulowań ustawowych i normalizacyjnych oraz zaleceń i dyrektyw z obszaru wytwórstwa, stosowania i recyklingu rur i kształtek z tworzyw sztucznych.

Dowiedz się więcej PRIK - produkty

Celem Stowarzyszenia jest także:

  • Upowszechnianie rur i kształtek z tworzyw sztucznych jako wyrobów przyjaznych dla środowiska oraz przygotowywanie i udostępnianie informacji na temat możliwości i zasad ich wytwarzania i stosowania.
  • Ukierunkowywanie i wspieranie prac naukowych oraz badawczo-rozwojowych z zakresu wytwarzania, stosowania i recyklingu rur oraz kształtek tworzywowych, jak również z obszaru analiz rynkowo – marketingowych.
  • Opracowywanie i wydawania oświadczeń i zaleceń dotyczących technicznych kwestii wytwarzania i stosowania rur i kształtek z tworzyw sztucznych.
  • Prowadzenie współpracy w ramach grup roboczych w celu opracowania standardów prac montażowych z zastosowaniem rur i kształtek z tworzyw sztucznych.
  • Prowadzenie działalności na rzecz poprawy jakości i doskonalenia metod produkcji rur i kształtek z tworzyw sztucznych.
  • Organizowanie konferencji, seminariów naukowych i szkoleń w obszarze tematycznym działalności Stowarzyszenia, prowadzenie działalności popularyzacyjno-wydawniczej.Asortyment: 
prik
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl