Katalog firm

Schiedel Sp. z o.o.
Wyświetleń: 201
Województwo: opolskie
Adres: Wschodnia 24
  45-449 Opole
NIP: 7541018541
Telefon: 77 455 59 49
Telefon kom.: 784 433 808
E-mail:

Firma Schiedel jest niekwestionowanym europejskim liderem wśród producentów systemów kominowych oraz zintegrowanych rozwiązań systemów wentylacyjnych. Nasza marka  utożsamia tradycję i nowoczesność. Siedemdziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprawia, że klienci pokładają zaufanie w naszych produktach oraz jakości wykonania.

Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort.

Oferujemy innowacyjne i niezawodne produkty oraz usługi, o wysokiej jakości. Nasze systemy kominowe oraz wentylacyjne, sprawdzają się zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i użytkowych.

Nasze produkty (kominy, systemy kominowe, systemy wentylacyjne, ceramiczne systemy kominowe, systemy grzewcze, modułowe systemy kominowe) są bezpieczne i łatwe w instalacji. Podnoszą standard życia oraz przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej. Działamy w zgodzie ze środowiskiem oraz na płaszczyźnie społecznej. 

Branża: Instalacje wentylacyjne
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl