Purventus

Data rejestracji: 30.10.2018

Filtry UV

Oceń zdjęcie:
0.0
Dodano: 30.10.2018
Zalety systemów UV Purventus  Integracyjność z istniejącymi już systemami  Filtr można zastosować wszędzie, gdzie istnieje potrzeba czystego powietrza  Możliwość zastosowania w systemach klimatyzacji czy nawiewu powietrza  Elementy aktywne (lampy UV) bardzo łatwe w demontażu i czyszczeniu (zmywarka);  Prostota obsługi: dzięki rozwiązaniu plug&play  Znaczne polepszenie higieny i czystości wentylacji – całkowita redukcja złogów tłuszczowych w kanałach wentylacyjnych. Eliminacja grzybów i bakterii.  Poprzez czyste kanały brak jakichkolwiek oporów ruchu powietrza.  Zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego – barak jakiegokolwiek nagaru z tłuszczu, w kanałach wentylacyjnych, który mógłby ulec zapłonowi  Znaczna redukcja kosztów związanych z utrzymaniem wentylacji. Zmniejszenie kosztów czyszczenia układu wentylacji kuchni  Całkowite rozwiązanie problemów z zapachami. Możliwość stosowania w układach zamkniętych.  Generacja promieniowania UVC jest bezdźwiękowa i nie powoduje zwiększenia już wysokiego natężenia dźwięku w kuchni, co można zauważyć w obrotowych separatorach cząstek  Możliwość stosowania oczyszczonego powietrza do odzysku ciepła Wykorzystanie ciepła z powietrza wywiewanego Powietrze kuchenne zawierające duże ilości tłuszczu nigdy nie było odpowiednie dla efektywnego odzysku ciepła, pomimo znacznej zawartości energii. Jadnakże gorące powietrze wywiewane, które zostało przefiltrowane przez Filtry UV Purventus, jest wolne od tłuszczu i dlatego można przekierować je do układu z odzyskiem ciepła.

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl