Zlecenie nr 4907306Obsługiwane z Oferteo.pl

Zapytanie o inspektora nadzoru do odbioru domu lub mieszkania, 110m², Toruń

Kategoria:
Nadzór pozostały
Region dostawy:
Polska Kujawsko-pomorskie Toruń
Podmiot:
Osoba fizyczna
2020-11-09 do 2020-11-17
dodano 2020-11-09 17:45
Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania

Rodzaj budynku: dom szeregowy

Powierzchnia budynku: 110m²

Informacje dodatkowe: Najpóźniej do końca stycznia będę potrzebował osoby, która ma uprawnienia budowlane i pomoże w odbiorze domu od dewelopera.
Dysponuję kamerą termowizyjną, którą będę na pewno sprawdzał ubytki ciepła, jednak w przypadku sporu o kwestie budowlane do zweryfikowania będę miał na pewno:
1. jakości wykonania ścian nośnych i działowych, żelbetów, w tym doboru materiałów na podstawie zdjęć robionych podczas budowy
2. jakości wykonania elektryki, sposobu prowadzenia instalacji na podstawie zdjęć i wizjii lokalnej
3. jakości wykonania hydrauliki, pionów kanalizacyjnych, w tym ogrzewania podłogowego na podstawie zdjęć i wizjii lokalnej
4. jakości konstrukcji dachu (strychu), kominów wentylacyjnych, ocieplenia stropu nad piętrem, wylewek, tynków i suchej zabudowy.

Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.