RynekInstalacyjny.pl

Świat zmienia się na naszych oczach, a wsparcie klienta na każdym etapie współpracy nabiera nowego znaczenia

Flowair | 2020-04-21
Świat zmienia się na naszych oczach, a wsparcie klienta na każdym etapie współpracy nabiera nowego znaczenia; Fot. Flowair

Świat zmienia się na naszych oczach, a wsparcie klienta na każdym etapie współpracy nabiera nowego znaczenia; Fot. Flowair

Wybranie odpowiedniego rozwiązania grzewczo-wentylacyjnego do obiektu może wydawać się skomplikowane. Rozpiętość ofert producentów, a także ilość komunikatów marketingowych, która do nas dociera każdego dnia jest bardzo duża. Jak nie pogubić się w tym natłoku i jednocześnie wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb? Czy przy wyborze kierować się samymi parametrami produktów czy może warto zwrócić uwagę na coś jeszcze? Na te i inne nurtujące Was pytania odpowiada FLOWAIR i jego program WSPARCIE KLIENTA.

treść sponsorowana

Do opisania obecnego stanu można użyć angielskojęzycznego terminu VUCA (VOLATILITY – zmienny, UNCERTAINTY – niepewny, COMPLEXITY – złożony, AMBIGUITY – niejednoznaczny). „Po zakończeniu zimnej wojny armia amerykańska wymyśliła akronim VUCA, które mówi o tym, że skończył się świat dwubiegunowy, w którym istniało tylko białe i czarne, a nastał świat szary, gdzie istnieje nieskończenie wiele szarości.  Świat stał się zmienny, niepewny, złożony i niejednoznaczny”. Te słowa padły na  konferencji w Gdańsku, na której jeszcze pół roku temu przed gronem kilkuset osób występował Maciej Głogowski – Business Development Manager FLOWAIR.

Dowiedz się więcej >>

Trudno nie zgodzić się z tą tezą patrząc na dzisiejszą scenerię, która nas  otacza. Zmiany na stałe zagościły w naszym życiu. A charakter i natura zmian oddziałujących na nas każdego dnia są coraz trudniejsze do przewidzenia. Codziennie zderzamy się z brakiem przewidywalności określonych zdarzeń. Nie wiemy, co się wydarzy, kiedy i przede wszystkim dlaczego. Chaos i zamieszanie, które nas otaczają, ale też nadmiar dostępnych informacji to kolejny aspekt, który nas dotyka. Jak odnaleźć się w powodzi danych i jak wychwycić to co naprawdę dla nas istotne? To pytanie prawdopodobnie nurtuje większość z nas.

Nie ma wątpliwości, że są to trudne warunki do codziennego funkcjonowania na gruncie prywatnym i zawodowym. Znaczenia nabiera wówczas elastyczność działań, umiejętność znajdowania się w nowych warunkach jak również wzajemne wsparcie. Firma FLOWAIR znana jest z wielu wystąpień wspominających o tym jak radzić sobie w świecie VUCA. W tym artykule pragniemy podzielić się z Państwem naszymi metodami. FLOWAIR bacznie obserwuje bieżącą sytuację, pracownicy rozmawiają z klientami niejako, wchodząc w ich skórę. Dzięki temu zrozumieliśmy, że klienci chcą się czuć zaopiekowani. We FLOWAIR na każdym etapie współpracy czeka na nich dedykowany „Anioł Stróż”, który służy radą i udziela odpowiedniej pomocy. Jak wygląda ta pomoc? Oto parę przykładów, w jaki sposób dokładamy wszelkich starań, aby proces doboru i użytkowania przebiegał dla naszych klientów szybko i sprawnie.

Produkty, które oferujemy są dogłębnie przemyślane i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.

  • Przygotowujemy analizę zapotrzebowania oraz odpowiedni dobór urządzeń pod dany obiekt.
  • Wspomagamy przygotowanie dokumentacji projektowej, w której rozmieszczamy produkty, przygotowujemy finalną ofertę doboru oraz komplet rysunków i dokumentację techniczną.
  • Gdy zdecydujesz się na wybór naszych rozwiązań, otrzymasz od nas kalkulację cenową wraz z harmonogramem realizacji dostawy.

 

Ale to nie koniec!

Jeżeli potrzebne jest wsparcie na etapie realizacji wysyłki, oferujemy rozwiązania dedykowane takie jak np. konfiguracja transportu dedykowanego dla specyficznych warunków dostawy.

I nadal to nie koniec!

Wsparcie FLOWAIR nie kończy się na etapie sprzedaży urządzeń i dostawie do klienta. FLOWAIR oferuje usługi związane ze wsparciem posprzedażowym. Doświadczony zespół inżynierów uruchomi, przeszkoli z zakresu obsługi urządzeń na obiekcie oraz dopełni formalności gwarancyjnych.

FLOWAIR to nie tylko dobre produkty, FLOWAIR to wsparcie. Pozwól nam się Tobą zaopiekować. 

Na naszej stronie flowair.com w zakładce WSPARCIE, znajdziecie Państwo wszelkie informacje o dostępnych formach pomocy.

Serdecznie zapraszamy również na nasz kanał Youtube, w którym prezentujemy kolejną odsłonę FLOWAIR od wewnątrz. Tym razem przedstawiamy z lekkim przymrużeniem oka Szkołę Supportu, w której nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności, aby jak najlepiej wspierać klientów w codziennej pracy.

Flowair logo

FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp.j.
81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 135
tel.: (58) 627 57 20

e-mail: info@flowair.pl
www.flowair.com

Komentarze

Powiązane

Flowair Rooftop na upalne dni – alternatywa dla tradycyjnych systemów wentylacyjnych

Rooftop na upalne dni – alternatywa dla tradycyjnych systemów wentylacyjnych Rooftop na upalne dni – alternatywa dla tradycyjnych systemów wentylacyjnych

Lato w pełni, temperatury szybują wysoko i wszyscy myślą tylko o tym, jak się dobrze zabezpieczyć przed falami upałów. Co ciekawe, centrale wentylacyjne to niejedyne dostępne na rynku rozwiązanie. Coraz...

Lato w pełni, temperatury szybują wysoko i wszyscy myślą tylko o tym, jak się dobrze zabezpieczyć przed falami upałów. Co ciekawe, centrale wentylacyjne to niejedyne dostępne na rynku rozwiązanie. Coraz bardziej popularne stają się w Polsce urządzenia typu rooftop. Żeby pomóc ocenić tę technologię, przygotowaliśmy krótki przegląd jej zalet i potencjalnych zastosowań.

Flowair NOWOŚĆ! Kurtyny powietrzne Slim

NOWOŚĆ! Kurtyny powietrzne Slim NOWOŚĆ! Kurtyny powietrzne Slim

Kurtyny powietrzne Slim są wysokiej jakości urządzeniami, które pozwalają na wytworzenie bariery powietrznej w płaszczyźnie otworu drzwiowego i ograniczenie strat wynikających z napływu zimnego powietrza...

Kurtyny powietrzne Slim są wysokiej jakości urządzeniami, które pozwalają na wytworzenie bariery powietrznej w płaszczyźnie otworu drzwiowego i ograniczenie strat wynikających z napływu zimnego powietrza z zewnątrz w okresie zimowym, jak również dostawania się ciepłego powietrza do klimatyzowanego pomieszczenia latem. Kurtyna Slim została zaprojektowana tak, aby być niemal bezgłośna. Dzięki unikalnej konstrukcji i zastosowanych podzespołów, w trybie cichym, poziom generowanego hałasu nie przekracza...

Flowair Wsparcie na każdym etapie współpracy

Wsparcie na każdym etapie współpracy Wsparcie na każdym etapie współpracy

Dla nas produkty to nie wszystko, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces doboru i użytkowania produktów przebiegał dla Ciebie szybko i sprawnie!

Dla nas produkty to nie wszystko, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces doboru i użytkowania produktów przebiegał dla Ciebie szybko i sprawnie!

Flowair Korzyści wynikające z zastosowania urządzeń bezkanałowych FLOWAIR

Korzyści wynikające z zastosowania urządzeń bezkanałowych FLOWAIR Korzyści wynikające z zastosowania urządzeń bezkanałowych FLOWAIR

Obecnie panująca industrializacja sprawia, że inwestorzy, chcąc pozostać konkurencyjnymi stają przez wyzwaniem nieustannego rozwoju. Czasami, żeby rozwój ten był możliwy, konieczne jest poczynienie inwestycji...

Obecnie panująca industrializacja sprawia, że inwestorzy, chcąc pozostać konkurencyjnymi stają przez wyzwaniem nieustannego rozwoju. Czasami, żeby rozwój ten był możliwy, konieczne jest poczynienie inwestycji w postaci budowy nowych obiektów. Wtedy okazuje się, że problemem staje się czas ich realizacji.

Flowair Oszczędności wynikające z zastosowania kompaktowych rooftopów Cube

Oszczędności wynikające z zastosowania kompaktowych rooftopów Cube Oszczędności wynikające z zastosowania kompaktowych rooftopów Cube

W czasach, kiedy coraz większy nacisk kładziony jest na terminy realizacji inwestycji, poszukuje się rozwiązań maksymalnie upraszczających proces projektowania i wykonawstwa. Jednym z nich jest zastosowanie...

W czasach, kiedy coraz większy nacisk kładziony jest na terminy realizacji inwestycji, poszukuje się rozwiązań maksymalnie upraszczających proces projektowania i wykonawstwa. Jednym z nich jest zastosowanie rooftopów Cube firmy FLOWAIR.

Wybrane dla Ciebie

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych

Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Klimatyzacja - co nowego oferuje branża »

Klimatyzacja - co nowego oferuje branża » Klimatyzacja  - co nowego oferuje branża »

Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów

Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów

Jakie może być maksymalne zużycie energii »

Jakie może być maksymalne zużycie energii » Jakie może być maksymalne zużycie energii  »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? » Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Czy bezdotykowy design stanie się standardem? »

Czy bezdotykowy design stanie się standardem? » Czy bezdotykowy design stanie się standardem? »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych » Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym » Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” " Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji

Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? »

Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? » Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? »

Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split

Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego? Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła

Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła

Instalacja a zdrowy budynek

Instalacja a zdrowy budynek Instalacja a zdrowy budynek

Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar w wentylacji

Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar w wentylacji Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar  w wentylacji

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.