RynekInstalacyjny.pl

Światowe Dni Zrównoważonej Energii 2021

fot. OÖ Energiesparverband

fot. OÖ Energiesparverband

Mottem tegorocznej konferencji World Sustainable Energy Days (WSED), która odbyła się 21–25 czerwca w Wels (Austria), była transformacja energetyczna i wspieranie ożywienia gospodarczego. Zaprezentowano na niej, w jaki sposób energia odnawialna i efektywność energetyczna mogą się przyczynić do pobudzenia gospodarki po pandemii. Konferencja miała formułę hybrydową i wzięło w niej udział ponad 650 ekspertów z 62 krajów, w tym ok. 100 stacjonarnie.

Zobacz także

BayWa r.e. Solar Systems Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora! Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.

Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.

Redakcja RI Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Redakcja RI news III Kongres Kogeneracji

III Kongres Kogeneracji III Kongres Kogeneracji

W dniach 27–29 czerwca podczas III Kongresu Kogeneracji w Kazimierzu Dolnym przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz branży energetycznej i ciepłownictwa, a także samorządowcy i politycy dyskutowali...

W dniach 27–29 czerwca podczas III Kongresu Kogeneracji w Kazimierzu Dolnym przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz branży energetycznej i ciepłownictwa, a także samorządowcy i politycy dyskutowali o przyspieszeniu procesu transformacji energetycznej i nowoczesnych technologiach w ciepłownictwie.

WSED to szereg wydarzeń, m.in. Europejska Konferencja Pelletowa oraz Europejska Konferencja Efektywności Energetycznej, na którą składa się pakiet specjalistycznych seminariów: Konferencja Polityki Efektywności Energetycznej, Konferencja Efektywności Energetycznej Przemysłowej, Konferencja Młodych Badaczy Efektywności Energetycznej, a także Konferencja Smart E-Mobility i Warsztaty Innowacji.

Na największej konferencji pelletowej na świecie zaprezentowano najnowsze trendy technologiczne i ekonomiczne oraz prognozy rozwoju tego rynku. Wskazywano, że sektor pelletu może czerpać korzyści z głębokiej transformacji, m.in. zastępując w UE 17 mln grzewczych instalacji olejowych. Sporo uwagi poświęcono rynkowi tego paliwa i technologiom jego produkcji oraz dystrybucji.

W trakcie konferencji poświęconej efektywności energetycznej mówiono o 55-proc. redukcji emisji CO2 do 2030 r. Podkreślano wagę podejmowania decyzji w sprawie inwestycji w ciągu najbliższych kilku lat. Obecne programy inwestycyjne stanowią wyjątkową okazję do przyspieszenia dekarbonizacji i stworzenia bardziej sprawiedliwego społeczeństwa oraz bardziej konkurencyjnej gospodarki. Dyskutowano m.in., w jaki sposób efektywność energetyczna może się przyczynić do ekologicznego ożywienia i jak to przeprowadzić w praktyce. Omawiano kwestie polityczne oraz technologie, rynek i rozwiązania finansowe służące osiągnięciu neutralności klimatycznej. Prezentowano kluczowe innowacje w transformacji energetyki przemysłowej i zielonym finansowaniu. Z nowej polityki, zielonych finansów i globalnych łańcuchów dostaw wyłania się nowy paradygmat: transformacja energetyki przemysłowej i uniezależnianie się od paliw kopalnych. Zdecydują one także o konkurencyjności europejskiej gospodarki. Zaprezentowano szereg przykładów dobrych praktyk wdrażania efektywności energetycznej i wykorzystania energii odnawialnej w procesach przemysłowych. Eksperci dzielili się z uczestnikami najnowszymi wynikami badań i przykładami innowacyjnych rozwiązań.

Konferencja Smart E-Mobility to prezentacja stanu tej branży, trendów i globalnych perspektyw e-mobilności. Omawiane były rozwiązania technologiczne i modele biznesowe, które mogą zmienić zasady gry na rynku motoryzacyjnym.

Jak co roku, na Konferencji Młodych Badaczy Energii prezentowano prace i osiągnięcia w dziedzinie biomasy i efektywności energetycznej. Młodzi specjaliści z 40 krajów nadesłali ok. 60 artykułów. Wybrane prace zaprezentowano w ramach dwóch sesji: biomasa i efektywność energetyczna. Nagrody 2021 otrzymali: w kategorii Najlepszy młody badacz biomasy: Anne van den Oever za artykuł „Przegląd efektywności energetycznej paliw Fischera-Tropscha”, a w kategorii Najlepszy młody badacz efektywności energetycznej: Ines Stelk, Steven März i Franziska Stelzer za artykuł „Gotowość do płacenia za efektywność energetyczną na rynkach najmu – perspektywa najemcy”.

Program WSED uzupełniły warsztaty nt. zielonych finansów, budynków i technologii. Poruszano następujące zagadnienia w ramach H2020: aktywnie zarządzane budynki z umowami o poprawę efektywności energetycznej (AmBIENCE), głęboka renowacja budynków mieszkalnych (4RinEU), systemy finansowania wspierane ze środków publicznych w celu zwiększania inwestycji w efektywność energetyczną (CitizEE), innowacyjne modele biznesowe typu pay-for-performance (P4P) dla renowacji budynków (SENSE), hybrydowe systemy do przemysłowego chłodzenia słonecznego (HYCOOL) oraz innowacyjne rozwiązania energii odnawialnej dla budynków mieszkalnych (HYBUILD, SCORES i GEOFIT).

Na zakończenie konferencji uczczono jubileusz OÖ Energiesparverband – regionalnej agencji energetycznej Górnej Austrii i organizatora konferencji WSED. Podsumowano działania i osiągnięcia dotychczasowych 30 lat i zaplanowano nowe na następne 30-lecie, czyli do 2051 roku, kiedy to Europa może być już neutralna dla klimatu.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI news Aktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie

Aktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie Aktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie

26 lutego odbyło się spotkanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Viega, w którym wzięli udział przedstawiciele mediów branżowych i wnętrzarskich. Główny temat imprezy stanowiły nowości produktowe, zaprezentowane...

26 lutego odbyło się spotkanie prasowe w Centrum Szkoleniowym Viega, w którym wzięli udział przedstawiciele mediów branżowych i wnętrzarskich. Główny temat imprezy stanowiły nowości produktowe, zaprezentowane na zaktualizowanej ekspozycji, takie jak system podtynkowy Prevista, designerskie przyciski uruchamiające Visign, czy odpływ prysznicowy Advantix Cleviva.

Redakcja RI news Klimor zakończył pierwszą edycję warsztatów z nowego typoszeregu central EVO

Klimor zakończył pierwszą edycję warsztatów z nowego typoszeregu central EVO Klimor zakończył pierwszą edycję warsztatów z nowego typoszeregu central EVO

W styczniu i lutym br. firma Klimor zorganizowała cykl spotkań szkoleniowo – dyskusyjnych, dedykowanych Projektantom systemów HVACR, podczas których podjęto ważne zagadnienia branży HVACR.

W styczniu i lutym br. firma Klimor zorganizowała cykl spotkań szkoleniowo – dyskusyjnych, dedykowanych Projektantom systemów HVACR, podczas których podjęto ważne zagadnienia branży HVACR.

Redakcja RI news Zmiana terminu XX Forum Termomodernizacja 2020

Zmiana terminu XX Forum Termomodernizacja 2020 Zmiana terminu XX Forum Termomodernizacja 2020

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce...

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych po konsultacjach podjął decyzję o zmianie terminu forum. Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został...

Redakcja RI news Szkolenia online dla członków PIIB

Szkolenia online dla członków PIIB Szkolenia online dla członków PIIB

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa udostępniła dla kolejne szkolenia online. Poniżej znajduje się harmonogram zaplanowanych na najbliższe dni transmisji online.

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa udostępniła dla kolejne szkolenia online. Poniżej znajduje się harmonogram zaplanowanych na najbliższe dni transmisji online.

Waldemar Joniec news Nowe standardy w technice grzewczej

Nowe standardy w technice grzewczej Nowe standardy w technice grzewczej

Podczas VIII Kongresu PORT PC dyskutowano o roli sektora ogrzewnictwa indywidualnego w działaniach na rzecz redukcji emisji oraz o rozwoju efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Ma to...

Podczas VIII Kongresu PORT PC dyskutowano o roli sektora ogrzewnictwa indywidualnego w działaniach na rzecz redukcji emisji oraz o rozwoju efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Ma to szczególne znaczenie w kontekście prac nad kształtem Europejskiego Zielonego Ładu oraz realizacji polityki środowiskowej i klimatycznej UE.

Waldemar Joniec news Wentylacja i klimatyzacja przyszłości

Wentylacja i klimatyzacja przyszłości Wentylacja i klimatyzacja przyszłości

Pod takim hasłem odbyła się IV Konferencja Branżowa BIMS Plus i Hydrosolar. W warszawskim Hotelu Okęcie 2 marca spotkali się projektanci i architekci, wykonawcy i inwestorzy oraz producenci i dystrybutorzy...

Pod takim hasłem odbyła się IV Konferencja Branżowa BIMS Plus i Hydrosolar. W warszawskim Hotelu Okęcie 2 marca spotkali się projektanci i architekci, wykonawcy i inwestorzy oraz producenci i dystrybutorzy urządzeń – blisko 450 gości.

Redakcja RI news Szkolenie online z przygotowania wniosków programu LIFE

Szkolenie online z przygotowania wniosków programu LIFE Szkolenie online z przygotowania wniosków programu LIFE

W dniach 28 i 29 kwietnia odbędą się szkolenia online dla wnioskodawców dotyczące przygotowania fiszek projektowych w Podprogramie LIFE na rzecz środowiska oraz wymagań stawianym projektom LIFE w naborze...

W dniach 28 i 29 kwietnia odbędą się szkolenia online dla wnioskodawców dotyczące przygotowania fiszek projektowych w Podprogramie LIFE na rzecz środowiska oraz wymagań stawianym projektom LIFE w naborze 2020.

Redakcja RI news Wirtualna konferencja Information & Networking Day 2020

Wirtualna konferencja Information & Networking Day 2020 Wirtualna konferencja Information & Networking Day 2020

30 kwietnia 2020 r. Komisja Europejska organizuje LIFE Information & Networking Day 2020. To wydarzenie dla polskich wnioskodawców planujących złożenie wniosku w tegorocznym naborze LIFE. Rejestracja na...

30 kwietnia 2020 r. Komisja Europejska organizuje LIFE Information & Networking Day 2020. To wydarzenie dla polskich wnioskodawców planujących złożenie wniosku w tegorocznym naborze LIFE. Rejestracja na konferencję online trwa do 25 kwietnia 2020 r.

Redakcja RI news XX Forum Termomodernizacja 2020 w październiku

XX Forum Termomodernizacja 2020 w październiku XX Forum Termomodernizacja 2020 w październiku

Z uwagi na trwającą nadal pandemię koronawirusa (COVID-19) oraz brak perspektyw jej ustąpienia w najbliższym czasie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX...

Z uwagi na trwającą nadal pandemię koronawirusa (COVID-19) oraz brak perspektyw jej ustąpienia w najbliższym czasie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych podjął decyzję o ponownej zmianie terminu forum na dzień 7 października 2020 r.

Redakcja RI news Zapraszamy na webinaria Akademii Lindab

Zapraszamy na webinaria Akademii Lindab Zapraszamy na webinaria Akademii Lindab

Akademia Lindab zaprasza na cykl praktycznych webinariów – nowej formule szkoleń. Od 2 czerwca rozpocznie się cykl 7 spotkań tematycznych, które podzielone są na dwa bloki: wentylacyjno-klimatyzacyjny...

Akademia Lindab zaprasza na cykl praktycznych webinariów – nowej formule szkoleń. Od 2 czerwca rozpocznie się cykl 7 spotkań tematycznych, które podzielone są na dwa bloki: wentylacyjno-klimatyzacyjny oraz profilowy, skierowany do branży dekarskiej. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Redakcja RI news Konferencja GAZTERM 2020

Konferencja GAZTERM 2020 Konferencja GAZTERM 2020

W dniach 27-30 września 2020 r. w Międzyzdrojach odbędzie się już po raz 23 Konferencja GAZTERM, która jest prestiżowym miejscem spotkań i dyskusji przedstawicieli branży energetycznej z Polski i ze świata....

W dniach 27-30 września 2020 r. w Międzyzdrojach odbędzie się już po raz 23 Konferencja GAZTERM, która jest prestiżowym miejscem spotkań i dyskusji przedstawicieli branży energetycznej z Polski i ze świata. Program tegorocznej Konferencji obejmować będzie najważniejsze trendy obecne w polskim i międzynarodowym gazownictwie oraz czynniki, które w przyszłości kształtować będą sytuację na rynkach gazu. Panele dyskusyjne i towarzyszące im prezentacje koncentrować się będą m.in. na tematach związanych...

Redakcja RI Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Redakcja RI news Akademia Sankom zaprasza na szkolenia online

Akademia Sankom zaprasza na szkolenia online Akademia Sankom zaprasza na szkolenia online

Akademia SANKOM zaprasza na szkolenie online, które odbędzie się 14 stycznia 2021 roku w godzinach 10-11. Tematem spotkania będą najczęściej zadawane pytania.

Akademia SANKOM zaprasza na szkolenie online, które odbędzie się 14 stycznia 2021 roku w godzinach 10-11. Tematem spotkania będą najczęściej zadawane pytania.

Redakcja RI news Dni budownictwa i architektury 1-4 lutego 2021

Dni budownictwa i architektury 1-4 lutego 2021 Dni budownictwa i architektury 1-4 lutego 2021

Według wielu analiz rynkowych i w opinii niemałej części producentów, sytuację w branży budowlanej na koniec 2020 roku można było określić jako dobrą, a zdaniem wielu firm wręcz znakomitą, pomimo panującego...

Według wielu analiz rynkowych i w opinii niemałej części producentów, sytuację w branży budowlanej na koniec 2020 roku można było określić jako dobrą, a zdaniem wielu firm wręcz znakomitą, pomimo panującego wokół gospodarczego napięcia. Jak długo będzie tak dobrze, czy możemy spodziewać się tąpnięcia, a może jednak sektor budownictwa wyjdzie obronną ręką i nie zejdzie na „minus”? Na jakie rozwiązania, technologie i ulepszenia stawiać w tych „ciekawych” czasach? Czy warto inwestować w budownictwo?

Redakcja RI news Zapraszamy na XIV Forum Pomp Ciepła

Zapraszamy na XIV Forum Pomp Ciepła Zapraszamy na XIV Forum Pomp Ciepła

9 marca 2021 roku odbędzie się XIV Forum Pomp Ciepła. Jest to wyjątkowe spotkanie i okazja, aby poznać rynek, nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. W tym roku...

9 marca 2021 roku odbędzie się XIV Forum Pomp Ciepła. Jest to wyjątkowe spotkanie i okazja, aby poznać rynek, nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. W tym roku ze względów epidemicznych w wydarzeniu będzie można uczestniczyć tylko w formie online.

Redakcja RI news Podsumowanie Dni Budownictwa i Architektury 2021

Podsumowanie Dni Budownictwa i Architektury 2021 Podsumowanie Dni Budownictwa i Architektury 2021

Tegoroczne Dni Budownictwa i Architektury cieszyły się wysoką frekwecją i zebrały wiele pozytywnych komentarzy. Debaty i prezentacje obejrzało łącznie niemal 2000 osób, a w czasie czterodniowego wydarzenia...

Tegoroczne Dni Budownictwa i Architektury cieszyły się wysoką frekwecją i zebrały wiele pozytywnych komentarzy. Debaty i prezentacje obejrzało łącznie niemal 2000 osób, a w czasie czterodniowego wydarzenia można było obejrzeć wystąpienia ponad 50 prelegentów i gości specjalnych. Aż 96% spośród ankietowanych uczestników Forum określiło jego poziom merytoryczny jako bardzo wysoki lub wysoki, 87% z nich oceniło całość wydarzenia jako bardzo dobre lub dobre. Prawie wszyscy ankietowani wyrazili chęć...

Redakcja RI news Kliwent e-Event

Kliwent e-Event Kliwent  e-Event

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent” działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje VII edycję konferencji Kliwent Event skierowanej...

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent” działające przy Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje VII edycję konferencji Kliwent Event skierowanej przede wszystkim do studentów oraz uczniów szkół średnich wiążących swoją przyszłość z branżą HVAC, ale także wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Odbędzie się ona w dniach 24-28 maja 2021 roku. W tym roku, z uwagi na okoliczności, jest to edycja specjalna, organizowana całkowicie on-line...

Redakcja RI news Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach

Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach

Wszyscy, którzy myślą o udziale w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych, mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Targi Kielce...

Wszyscy, którzy myślą o udziale w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych, mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w webinarium pn. „Internacjonalizacja MŚP”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00.

Redakcja RI news Kongres PORT PC 2021: „Pompy ciepła na fali renowacji”

Kongres PORT PC 2021: „Pompy ciepła na fali renowacji” Kongres PORT PC 2021: „Pompy ciepła na fali renowacji”

17 czerwca 2021 r. odbędzie się IX Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie online. IX Kongres będzie szczególnie...

17 czerwca 2021 r. odbędzie się IX Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie online. IX Kongres będzie szczególnie ważnym momentem w 10-letniej historii stowarzyszenia i historii pomp ciepła w Polsce.

Redakcja RI news Konferencja online Czyste ciepło 2050

Konferencja online Czyste ciepło 2050 Konferencja online Czyste ciepło 2050

13 maja 2021, w godzinach 12:00-14:30, odbędzie się konferencja online „Czyste ciepło 2050. Rola elektryfikacji ciepłownictwa w osiąganiu neutralności klimatycznej sektora”.

13 maja 2021, w godzinach 12:00-14:30, odbędzie się konferencja online „Czyste ciepło 2050. Rola elektryfikacji ciepłownictwa w osiąganiu neutralności klimatycznej sektora”.

Redakcja RI news Webinarium „Pompy ciepła w świetle WT 2021 i pętle hydrauliczne”

Webinarium „Pompy ciepła w świetle WT 2021 i pętle hydrauliczne” Webinarium „Pompy ciepła w świetle WT 2021 i pętle hydrauliczne”

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła wraz ze Stowarzyszeniem Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze projektów,...

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła wraz ze Stowarzyszeniem Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze projektów, audytów i certyfikatów energetycznych budynków. Kluczowymi tematami webinarium, które odbędzie się 19 maja 2021 r., będzie zastosowanie pomp ciepła w świetle metodologii charakterystyki energetycznej budynków oraz WT 2021 r. oraz zastosowanie i równoważenie hydrauliczne systemów pętli wodnych w...

Redakcja RI news Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków”

Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków” Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków”

Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze efektywności energetycznej budynków. Kluczowym tematem webinarium,...

Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze efektywności energetycznej budynków. Kluczowym tematem webinarium, które odbędzie się 27 maja 2021 r., będzie taksonomia zrównoważonego finansowania w obszarze efektywności energetycznej budynków.

Redakcja RI news Wydarzenie online „Trendy HVAC: kierunki – wyzwania – perspektywy”

Wydarzenie online „Trendy HVAC: kierunki – wyzwania – perspektywy” Wydarzenie online „Trendy HVAC: kierunki – wyzwania – perspektywy”

Jeśli jesteś inżynierem z branży HVAC lub studentem kierunku technicznego związanego z branżą wentylacyjno-klimatyzacyjną, zarezerwuj czas 21 maja w godzinach od 11.00 do 16.00. Weź udział w wydarzeniu...

Jeśli jesteś inżynierem z branży HVAC lub studentem kierunku technicznego związanego z branżą wentylacyjno-klimatyzacyjną, zarezerwuj czas 21 maja w godzinach od 11.00 do 16.00. Weź udział w wydarzeniu online organizowanym przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja: zapoznaj się z nowymi trendami w projektowaniu instalacji, poznaj zasady bezpiecznego projektowania, zobacz projekty nominowane do Nagrody PASCAL. Na tych, którzy są na początku swojej zawodowej kariery, czekają wystąpienia eksperckie i oferty...

Redakcja RI news Webinarium „Samochody elektryczne a bezpieczeństwo pożarowe garaży”

Webinarium „Samochody elektryczne a bezpieczeństwo pożarowe garaży” Webinarium „Samochody elektryczne a bezpieczeństwo pożarowe garaży”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Samochody elektryczne a bezpieczeństwo...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Samochody elektryczne a bezpieczeństwo pożarowe garaży”, które odbędzie się w dniu 18.06.2021 r. o godzinie 14:00. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie najnowszej wiedzy dotyczącej zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego garaży, w których znajdują się samochody elektryczne.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.