RynekInstalacyjny.pl

Badanie kamerą termowizyjną – spotkanie z ekspertem KAPE

Redakcja RI | 2021-10-11
mat. KAPE

mat. KAPE

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Webinar odbędzie się 20 października w godzinach 11.00-12.00.

Zobacz także

BayWa r.e. Solar Systems Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora! Maraton szkoleniowy – uzyskaj certyfikat instalatora!

Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.

Mamy przyjemność ogłosić, że już 1 czerwca 2022 firma BayWa r.e. Solar Systems organizuje maraton szkoleniowy dla instalatorów PV, czyli cały dzień wypełniony ciekawymi oraz przydatnymi panelami spotkań.

Redakcja RI Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE Budowa i serwis instalacji wody lodowej szkolenie – ON-LINE

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Zgłoś swój udział! Najbliższe szkolenie: Budowa i serwis instalacji wody lodowej

Redakcja RI TIM szkoli na targach Expopower

TIM szkoli na targach Expopower

Czy inteligentne budynki to luksus czy oszczędności? Jakie są możliwości współpracy urządzeń fotowoltaicznych z systemem elektroenergetycznym? Dlaczego warto stosować różne źródła światła? – na te pytania...

Czy inteligentne budynki to luksus czy oszczędności? Jakie są możliwości współpracy urządzeń fotowoltaicznych z systemem elektroenergetycznym? Dlaczego warto stosować różne źródła światła? – na te pytania będą odpowiadać eksperci podczas targów Expopower (14-16 maja 2013 roku) w Poznaniu.

Na spotkaniu „Badanie kamerą termowizyjną” uczestnicy dowiedzą się:

  •     na czym polega badanie termowizyjne budynku,
  •     o celowości badań i korzyściach dla zarządcy budynku,
  •     jak wyglądają przykładowe urządzenia pomiarowe,
  •     jak prawidłowo wykonać badanie, na podstawie case study.

Ekspertem będzie Marcin Dłużewski – kierownik projektu w zespole budownictwa KAPE, inżynier budownictwa, ekspert w zakresie termomodernizacji budynków i efektywności energetycznej. Autor wielu audytów energetycznych, świadectw charakterystyki energetycznej oraz opracowań z zakresu efektywnego wykorzystania energii.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Więcej informacji i rejestracja: https://www.kape.gov.pl/event/spotkanie-z-ekspertem-kape-badanie-kamera-termowizyjna-2021-10-20-60/register

Źródło: KAPE

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI news Webinarium „Nowa etykieta energetyczna dla sprzętu oświetleniowego”

Webinarium „Nowa etykieta energetyczna dla sprzętu oświetleniowego” Webinarium „Nowa etykieta energetyczna dla sprzętu oświetleniowego”

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na webinarium „Nowa etykieta energetyczna dla sprzętu oświetleniowego”, które odbędzie się 9 września 2021 r. w godz. 11.00-13.00. Webinarium zorganizowane...

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na webinarium „Nowa etykieta energetyczna dla sprzętu oświetleniowego”, które odbędzie się 9 września 2021 r. w godz. 11.00-13.00. Webinarium zorganizowane zostanie w ramach realizacji projektu Label2020, dotyczącego etykietowania energetycznego urządzeń AGD, RTV i źródeł światła.

FLIR Systems

FLIR Systems FLIR Systems

FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii. Produkowany sprzęt ma zarówno zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu...

FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii. Produkowany sprzęt ma zarówno zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu (budownictwo, energetyka, przemysł lekki i ciężki, elektryka, lotnictwo, itp.) jak i służy do badań naukowych i medycznych.

Redakcja RI news „Wyzwania pakietu FIT for 55”

„Wyzwania pakietu FIT for 55” „Wyzwania pakietu FIT for 55”

Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza na webinarium „Wyzwania pakietu FIT for 55 dla sektora wyrobów budowlanych”. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2022 r.

Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza na webinarium „Wyzwania pakietu FIT for 55 dla sektora wyrobów budowlanych”. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2022 r.

Redakcja RI news Webinarium „Uciążliwe zapachy”

Webinarium „Uciążliwe zapachy” Webinarium „Uciążliwe zapachy”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Uciążliwe zapachy...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Uciążliwe zapachy – wpływ na zdrowie i neutralizacja”, które odbędzie się w dniu 4 marca 2022 r. o godzinie 15:00.

Redakcja RI news Webinarium „Zastosowanie związków zmiennofazowych w inżynierii środowiska – stan obecny i przyszłość”

Webinarium „Zastosowanie związków zmiennofazowych w inżynierii środowiska – stan obecny i przyszłość” Webinarium „Zastosowanie związków zmiennofazowych w inżynierii środowiska – stan obecny i przyszłość”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Zastosowanie związków...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Zastosowanie związków zmiennofazowych w inżynierii środowiska – stan obecny i przyszłość”, które odbędzie się w dniu 21.01.2022 r. o godzinie 15:00.

Redakcja RI news Webinarium „Ewolucja sieci cieplnych”

Webinarium „Ewolucja sieci cieplnych” Webinarium „Ewolucja sieci cieplnych”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Ewolucja sieci cieplnych”,...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Ewolucja sieci cieplnych”, które odbędzie się w dniu 10 grudnia br. o godzinie 15:00.

Redakcja RI news Webinarium „Aktualne informacje dotyczące rozwiązań wentylacji w obiektach służby zdrowia”

Webinarium „Aktualne informacje dotyczące rozwiązań wentylacji w obiektach służby zdrowia” Webinarium „Aktualne informacje dotyczące rozwiązań wentylacji w obiektach służby zdrowia”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Aktualne informacje...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa Wentylacji i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium na temat „Aktualne informacje dotyczące rozwiązań wentylacji w obiektach służby zdrowia”, które odbędzie się w dniu 24.09.2021 r. o godzinie 15:00.

Waldemar Joniec news Taksonomia w efektywności energetycznej budynków

Taksonomia w efektywności energetycznej budynków Taksonomia w efektywności energetycznej budynków

To temat warsztatów online zorganizowanych przez Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE 27 maja br. Paweł Lachman (koordynator POBE), Paweł Wróbel (ekspert POBE) oraz Maciej Bukowski...

To temat warsztatów online zorganizowanych przez Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE 27 maja br. Paweł Lachman (koordynator POBE), Paweł Wróbel (ekspert POBE) oraz Maciej Bukowski (prezes Wise-Europa) przedstawili znaczenie taksonomii zrównoważonego finansowania dla przyszłego funkcjonowania firm, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów efektywności energetycznej budynków.

Redakcja RI news Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków”

Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków” Webinarium POBE „Taksonomia w efektywności energetycznej budynków”

Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze efektywności energetycznej budynków. Kluczowym tematem webinarium,...

Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE zaprasza na warsztaty dla osób i przedstawicieli firm działających w obszarze efektywności energetycznej budynków. Kluczowym tematem webinarium, które odbędzie się 27 maja 2021 r., będzie taksonomia zrównoważonego finansowania w obszarze efektywności energetycznej budynków.

Redakcja RI news Poznaj nowoczesne elektroniczne zestawy hydroforowe DAB!

Poznaj nowoczesne elektroniczne zestawy hydroforowe DAB! Poznaj nowoczesne elektroniczne zestawy hydroforowe DAB!

Potrzebujesz nowoczesnego zestawu hydroforowego do swojego projektu instalacji bytowej albo przeciwpożarowej? Poznaj elektroniczne zestawy hydroforowe DAB Pumps! Już 12 maja podczas praktycznego, bezpłatnego...

Potrzebujesz nowoczesnego zestawu hydroforowego do swojego projektu instalacji bytowej albo przeciwpożarowej? Poznaj elektroniczne zestawy hydroforowe DAB Pumps! Już 12 maja podczas praktycznego, bezpłatnego webinarium dowiesz się, jakie zestawy hydroforowe DAB Pumps spełniają wymogi, potrzeby i oczekiwania zarówno Twoje, jak i inwestora!

Redakcja RI news Webinarium „Nowelizacja rozporządzenia w sprawie wyrobów budowlanych (CPR) – rewolucja czy ewolucja?”

Webinarium „Nowelizacja rozporządzenia w sprawie wyrobów budowlanych (CPR) – rewolucja czy ewolucja?” Webinarium „Nowelizacja rozporządzenia w sprawie wyrobów budowlanych (CPR) – rewolucja czy ewolucja?”

Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza na webinarium z udziałem Krzysztofa Hetmana – Posła do Parlamentu Europejskiego: „Nowelizacja rozporządzenia w sprawie wyrobów budowlanych...

Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa zaprasza na webinarium z udziałem Krzysztofa Hetmana – Posła do Parlamentu Europejskiego: „Nowelizacja rozporządzenia w sprawie wyrobów budowlanych (CPR) – rewolucja czy ewolucja?”.

Redakcja RI news Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach

Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach Webinarium „Internacjonalizacja MŚP” – jak otrzymać dofinansowanie do udziału w targach

Wszyscy, którzy myślą o udziale w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych, mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Targi Kielce...

Wszyscy, którzy myślą o udziale w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych, mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 800 tys. zł. z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w webinarium pn. „Internacjonalizacja MŚP”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00.

SMAY Sp. z o.o. Zdobądź praktyczną wiedzę na temat klap przeciwpożarowych!

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat klap przeciwpożarowych! Zdobądź praktyczną wiedzę na temat klap przeciwpożarowych!

SMAY – dzielimy się swoim doświadczeniem. Podczas webinarium będzie można zadać pytania prowadzącym i otrzymać bezpłatną poradę techniczną.

SMAY – dzielimy się swoim doświadczeniem. Podczas webinarium będzie można zadać pytania prowadzącym i otrzymać bezpłatną poradę techniczną.

SMAY Sp. z o.o. Poznaj nowoczesne rozwiązania BIM - webinarium dla projektanta

Poznaj nowoczesne rozwiązania BIM - webinarium dla projektanta Poznaj nowoczesne rozwiązania BIM - webinarium dla projektanta

Już dzisiaj korzystaj z technologii, która podbija świat i staje się przyszłością projektowania.

Już dzisiaj korzystaj z technologii, która podbija świat i staje się przyszłością projektowania.

Brady Bezpłatny webinar: Automatyzacja w identyfikacji obwodów drukowanych

Bezpłatny webinar: Automatyzacja w identyfikacji obwodów drukowanych Bezpłatny webinar: Automatyzacja w identyfikacji obwodów drukowanych

Podczas webinaru pokażemy Państwu kompletne rozwiązania do identyfikacji obwodów drukowanych takie jak:

Podczas webinaru pokażemy Państwu kompletne rozwiązania do identyfikacji obwodów drukowanych takie jak:

Brady Zostań w domu i zaloguj się na webinar: Samodzielne tworzenie znaków BHP

Zostań w domu i zaloguj się na webinar: Samodzielne tworzenie znaków BHP Zostań w domu i zaloguj się na webinar: Samodzielne tworzenie znaków BHP

Zarejestruj się na nasz webinar, a my pokażemy Ci, jak szybko i łatwo utworzyć własne oznaczenia bezpieczeństwa za pomocą przyjaznych i intuicyjnych narzędzi online. Możesz stworzyć własny projekt lub...

Zarejestruj się na nasz webinar, a my pokażemy Ci, jak szybko i łatwo utworzyć własne oznaczenia bezpieczeństwa za pomocą przyjaznych i intuicyjnych narzędzi online. Możesz stworzyć własny projekt lub sięgnąć po gotowe zgodne z polskimi i zagranicznymi normami szablony i piktogramy

Redakcja RI news Certyfikaty Europejskiej Nagrody Energetycznej

Certyfikaty Europejskiej Nagrody Energetycznej Certyfikaty Europejskiej Nagrody Energetycznej

4 kwietnia w warszawskim Hotelu Polonia Palace odbyła się zorganizowana przez Krajową Agencję Poszanowania Energii S.A. ceremonia wręczenia certyfikatów Europejskiej Nagrody Energetycznej (eea). Wśród...

4 kwietnia w warszawskim Hotelu Polonia Palace odbyła się zorganizowana przez Krajową Agencję Poszanowania Energii S.A. ceremonia wręczenia certyfikatów Europejskiej Nagrody Energetycznej (eea). Wśród wyróżnionych gmin znalazły się Gdynia, Olsztyn i Lublin, które z sukcesem przeszły proces certyfikacji eea potwierdzający wysoką jakość realizowanych działań z zakresu polityki energetyczno-klimatycznej.

Redakcja RI news Nowy program NFOŚiGW „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus”

Nowy program NFOŚiGW „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus” Nowy program NFOŚiGW „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus”

13 grudnia br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął nabór wstępnych wniosków oraz wniosków o dofinansowanie w formie dotacji na inwestycje w ramach I naboru w pilotażowym programie...

13 grudnia br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął nabór wstępnych wniosków oraz wniosków o dofinansowanie w formie dotacji na inwestycje w ramach I naboru w pilotażowym programie priorytetowym pn. „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC (ang. Energy Performance Contract) Plus”. NFOŚiGW będzie finansował przedsięwzięcia za pomocą środków pochodzących z Funduszu Modernizacyjnego (FM). Fiszki będą przyjmowane w terminie od 13 grudnia 2021 r. do 31 marca 2022 r., natomiast...

Redakcja RI news Webinarium „Gdzie szukać wsparcia finansowego dla inwestycji – Białe Certyfikaty”

Webinarium „Gdzie szukać wsparcia finansowego dla inwestycji – Białe Certyfikaty” Webinarium „Gdzie szukać wsparcia finansowego dla inwestycji – Białe Certyfikaty”

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz...

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Webinar „Gdzie szukać wsparcia finansowego dla inwestycji – Białe Certyfikaty” odbędzie się 17 listopada o godzinie 11.00.

Redakcja RI news [SEMINARIUM] Ścieżki i strategie dekarbonizacji Polski

[SEMINARIUM] Ścieżki i strategie dekarbonizacji Polski [SEMINARIUM] Ścieżki i strategie dekarbonizacji Polski

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na bezpłatne seminarium „Innowacyjne ścieżki, strategie i polityka transformacji w kierunku gospodarki niskoemisyjnej w Europie – przypadek Polski”, które...

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na bezpłatne seminarium „Innowacyjne ścieżki, strategie i polityka transformacji w kierunku gospodarki niskoemisyjnej w Europie – przypadek Polski”, które odbędzie się w dniu 28 lipca o w godz. 10-12.

Redakcja RI news KAPE dołącza do Europejskiej Sieci Badawczej Energetyki Obywatelskiej

KAPE dołącza do Europejskiej Sieci Badawczej Energetyki Obywatelskiej KAPE dołącza do Europejskiej Sieci Badawczej Energetyki Obywatelskiej

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. rozpoczęła w międzynarodowym konsorcjum realizację projektu COME RES. Projekt ten dotyczy szeroko rozumianych wspólnot energetycznych wykorzystujących odnawialne...

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. rozpoczęła w międzynarodowym konsorcjum realizację projektu COME RES. Projekt ten dotyczy szeroko rozumianych wspólnot energetycznych wykorzystujących odnawialne źródła energii. Jest finansowany w ramach programu ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont 2020

Redakcja RI news Audyt energetyczny w dużym przedsiębiorstwie

Audyt energetyczny w dużym przedsiębiorstwie Audyt energetyczny w dużym przedsiębiorstwie

Ustawa o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 roku (Dz.U. 2016 poz. 831) nałożyła na duże przedsiębiorstwa obowiązek przeprowadzania audytów energetycznych co cztery lata.

Ustawa o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 roku (Dz.U. 2016 poz. 831) nałożyła na duże przedsiębiorstwa obowiązek przeprowadzania audytów energetycznych co cztery lata.

dr inż. Arkadiusz Węglarz Głęboka termomodernizacja budynków w Polsce

Głęboka termomodernizacja budynków w Polsce Głęboka termomodernizacja budynków w Polsce

Budynki poddawane termomodernizacji wymagają zastosowania nowoczesnych systemów grzewczych i wydajnej wentylacji – dobranych do nowych warunków. Szczególne znaczenie będą miały systemy grzewczo­ wentylacyjne...

Budynki poddawane termomodernizacji wymagają zastosowania nowoczesnych systemów grzewczych i wydajnej wentylacji – dobranych do nowych warunków. Szczególne znaczenie będą miały systemy grzewczo­ wentylacyjne zintegrowane w ramach inteligentnego systemu zarządzania budynkiem, w tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła oraz pompy ciepła – m.in. wykorzystujące ciepło odpadowe z systemu wentylacji, zasilane z lokalnych źródeł energii elektrycznej z mikro- i minikogeneracji na poziomie osiedli i...

praca zbiorowa ELEKTRA szkoli instalatorów i projektantów

ELEKTRA szkoli instalatorów i projektantów ELEKTRA szkoli instalatorów i projektantów

Bezpłatne szkolenia ELEKTRA Inwest Plus dla projektantów i instalatorów. Już w maju 2013 roku!

Bezpłatne szkolenia ELEKTRA Inwest Plus dla projektantów i instalatorów. Już w maju 2013 roku!

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.