RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

V konferencja naukowo-techniczna "Bezpieczne Ciepło"

Redakcja RI | 2017-09-25
Konferencja Bezpieczne Ciepło 2016.
fot. Wojewódzki Cech Kominiarzy w Opolu

Konferencja Bezpieczne Ciepło 2016.


fot. Wojewódzki Cech Kominiarzy w Opolu

Cech Kominiarzy Polskich w Opolu zaprasza na V konferencję naukowo-techniczną pod nazwą "Bezpieczne Ciepło", która odbędzie się w dniach 5-7 października br. w Opolu.

Zobacz także

Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. news Darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!”

Darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!” Darmowy webinar „Ogrzewanie za pomocą systemów VRF? Tak, to możliwe!”

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Webinarowej Środy. Podczas jutrzejszego webinarium, które rozpocznie się o godzinie 10, ekspert Maciej Spychaj, opowie...

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Webinarowej Środy. Podczas jutrzejszego webinarium, które rozpocznie się o godzinie 10, ekspert Maciej Spychaj, opowie o zastosowaniu systemów VRF do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń, takich jak biura, hale produkcyjne czy magazyny.

Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. news Webinar „Agregaty transkrytyczne z naturalnym czynnikiem chłodniczym CO2 do średniej wielkości obiektów komercyjnych”

Webinar „Agregaty transkrytyczne z naturalnym czynnikiem chłodniczym CO2 do średniej wielkości obiektów komercyjnych” Webinar „Agregaty transkrytyczne z naturalnym czynnikiem chłodniczym CO2 do średniej wielkości obiektów komercyjnych”

Panasonic zaprasza na webinar pt. „Agregaty transkrytyczne z naturalnym czynnikiem chłodniczym CO2 do średniej wielkości obiektów komercyjnych”. Wydarzenie online rozpocznie się już w najbliższy wtorek,...

Panasonic zaprasza na webinar pt. „Agregaty transkrytyczne z naturalnym czynnikiem chłodniczym CO2 do średniej wielkości obiektów komercyjnych”. Wydarzenie online rozpocznie się już w najbliższy wtorek, 13 grudnia 2022 r., o godz. 10:00.

Redakcja RI news Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”

Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance” Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”

20 października w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatny webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”.

20 października w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatny webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”.

Tematyka V jubileuszowej Konferencji obejmuje bezpieczeństwo pożarowe, ochronę środowiska oraz nowoczesne technologie w ogrzewnictwie i odprowadzaniu spalin.

Współorganizatorami konferencji są Politechnika Opolska, Korporacja Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe oddział w Opolu, Komenda Wojewódzka PSP w Opolu oraz redakcja kwartalnika "Kominiarz Polski".

Zobacz relację z poprzedniej edycji »

Konferencji  patronują m.in.: Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej, Komendant Wojewódzki PSP w Opolu, Prezydent Europejskiej Federacji Mistrzów Kominiarskich ESCHFOE, Polska Izba Ekologii, Izba Rzemieślnicza w Opolu, Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Zarząd Główny Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego oraz Rynek Instalacyjny.

Zobacz program konferencji Bezpieczne Ciepło 2017»

 

mat. Kominiarz Polski

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI news Stormwater Poland 2022

Stormwater Poland 2022 Stormwater Poland 2022

STORMWATER POLAND 2022 to międzynarodowa konferencja i panel wymiany doświadczeń w zakresie wody deszczowej. 28-29 września 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się inżynierowie,...

STORMWATER POLAND 2022 to międzynarodowa konferencja i panel wymiany doświadczeń w zakresie wody deszczowej. 28-29 września 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się inżynierowie, projektanci, eksploatatorzy i samorządowcy. Już po raz szósty – tym razem pod hasłem CZAS NA DESZCZÓWKĘ! – będą rozmawiać o teraźniejszości i przyszłości zagospodarowania wód opadowych i roztopowych.

news Czy biomasa w pełni zastąpi węgiel pod strzechą?

Czy biomasa w pełni zastąpi węgiel pod strzechą? Czy biomasa w pełni zastąpi węgiel pod strzechą?

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią branża kotłowa zebrała się na XV konferencji naukowo-technicznej „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym”. Konferencja otrzymała Patronat Honorowy Ministerstwa...

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią branża kotłowa zebrała się na XV konferencji naukowo-technicznej „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym”. Konferencja otrzymała Patronat Honorowy Ministerstwa Aktywów Państwowych, Polskiej Izby Ekologii oraz Polskiej Rady Pelletu, a tym razem współorganizowano ją ze Stowarzyszeniem Klaster Kotlarski z Pleszewa.

Redakcja RI news VIII Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego

VIII Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego VIII Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego

W Łodzi, w dniach 27-29 czerwca 2022 r. odbył się VIII Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego, którego wiodącym hasłem był „Rynek gazu w nowych realiach”.

W Łodzi, w dniach 27-29 czerwca 2022 r. odbył się VIII Kongres Polskiego Przemysłu Gazowniczego, którego wiodącym hasłem był „Rynek gazu w nowych realiach”.

Redakcja RI news Konferencja „Inżynieria sanitarna w budownictwie i infrastrukturze”

Konferencja „Inżynieria sanitarna w budownictwie i infrastrukturze” Konferencja „Inżynieria sanitarna w budownictwie i infrastrukturze”

20 października 2022 roku Beskidzki Oddział PZITS w Bielsko-Białej zaprasza do udziału w konferencji „Inżynieria sanitarna w budownictwie i infrastrukturze – gospodarka wodociągowo-kanalizacyjna”.

20 października 2022 roku Beskidzki Oddział PZITS w Bielsko-Białej zaprasza do udziału w konferencji „Inżynieria sanitarna w budownictwie i infrastrukturze – gospodarka wodociągowo-kanalizacyjna”.

Joanna Ryńska news Jak zapewnić jakość i bezpieczeństwo zasobów wodnych?

Jak zapewnić jakość i bezpieczeństwo zasobów wodnych? Jak zapewnić jakość i bezpieczeństwo zasobów wodnych?

W dniach 26–27 maja 2022 r. na Politechnice Krakowskiej eksperci ze świata nauki i przedsiębiorstw wod-kan dyskutowali o zasobach i jakości wód. Wiele uwagi poświęcono stanowi zasobów wodnych i wskazywano...

W dniach 26–27 maja 2022 r. na Politechnice Krakowskiej eksperci ze świata nauki i przedsiębiorstw wod-kan dyskutowali o zasobach i jakości wód. Wiele uwagi poświęcono stanowi zasobów wodnych i wskazywano na konieczność ich odbudowy. Wśród wyzwań dla branży wskazywano także na konieczność zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach wod-kan oraz na potrzebę wdrażania technologii eliminujących nowe zanieczyszczenia jak np. mezo- i mikroplastik. Konferencji towarzyszyła wystawa nowoczesnych technologii.

Redakcja RI news Warsztaty dla JST

Warsztaty dla JST Warsztaty dla JST

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zaprasza na warsztaty poświęcone możliwościom finansowania transformacji energetycznej w ciepłownictwie. Wspólnie z ekspertami KAPE w spotkaniu wezmą udział specjaliści...

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zaprasza na warsztaty poświęcone możliwościom finansowania transformacji energetycznej w ciepłownictwie. Wspólnie z ekspertami KAPE w spotkaniu wezmą udział specjaliści zajmujący się tematyką ciepłownictwa z Instytutu Polityki Energetycznej, Agencji Rozwoju Przemysłu, Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz SBB Energy. Warsztaty odbędą się w dniach 18-19 sierpnia na platformie MS Teams. Szczegółowy program zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Redakcja RI news WaterFolder Day na STORMWATER POLAND 2022

WaterFolder Day na STORMWATER POLAND 2022 WaterFolder Day na STORMWATER POLAND 2022

WaterFolder Day to wydarzenie poprzedzające konferencję na temat wody deszczowej STORMWATER POLAND. Odbędzie się ono 27 września 2022 r. Skierowane jest do projektantów chcących zgłębić wiedzę z zakresu...

WaterFolder Day to wydarzenie poprzedzające konferencję na temat wody deszczowej STORMWATER POLAND. Odbędzie się ono 27 września 2022 r. Skierowane jest do projektantów chcących zgłębić wiedzę z zakresu profesjonalnych narzędzi doboru w projektowaniu inwestycji. Poznają oni narzędzia do efektywnego projektowania, rozwiązania z ciekawymi case study i skatalogowane oferty najlepszych producentów z kraju i ze świata.

Redakcja RI news Konferencja „Wyzwania branży wod-kan w zakresie gospodarki wodno-ściekowej”

Konferencja „Wyzwania branży wod-kan w zakresie gospodarki wodno-ściekowej” Konferencja „Wyzwania branży wod-kan w zakresie gospodarki wodno-ściekowej”

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 r. na terenie Politechniki Białostockiej, która wraz z Wodociągami Białostockimi organizuje konferencję. Jego główną ideą jest wymiana wiedzy, doświadczeń...

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 września 2022 r. na terenie Politechniki Białostockiej, która wraz z Wodociągami Białostockimi organizuje konferencję. Jego główną ideą jest wymiana wiedzy, doświadczeń i opinii naukowców oraz praktyków branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Redakcja RI news Szkolenia Klima-Therm i Reflex

Szkolenia Klima-Therm i Reflex Szkolenia Klima-Therm i Reflex

Firmy Klima-Therm i Reflex, dostarczające zaawansowane rozwiązania w dziedzinie systemów i instalacji HVACR, zrealizowały cykl szkoleń kierowanych do projektantów. Motywem przewodnim partnerskiego projektu...

Firmy Klima-Therm i Reflex, dostarczające zaawansowane rozwiązania w dziedzinie systemów i instalacji HVACR, zrealizowały cykl szkoleń kierowanych do projektantów. Motywem przewodnim partnerskiego projektu szkoleniowego pt. „Akademia Projektanta” były nowoczesne instalacje grzewcze w budownictwie komercyjnym i wielorodzinnym.

Redakcja RI news III Kongres Kogeneracji

III Kongres Kogeneracji III Kongres Kogeneracji

W dniach 27–29 czerwca podczas III Kongresu Kogeneracji w Kazimierzu Dolnym przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz branży energetycznej i ciepłownictwa, a także samorządowcy i politycy dyskutowali...

W dniach 27–29 czerwca podczas III Kongresu Kogeneracji w Kazimierzu Dolnym przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz branży energetycznej i ciepłownictwa, a także samorządowcy i politycy dyskutowali o przyspieszeniu procesu transformacji energetycznej i nowoczesnych technologiach w ciepłownictwie.

Redakcja RI news Warsztaty KAPE: obliczanie śladu węglowego

Warsztaty KAPE: obliczanie śladu węglowego Warsztaty KAPE: obliczanie śladu węglowego

III edycja warsztatów startuje 15 listopada 2022 r., a IV – 9 stycznia 2023 r.

III edycja warsztatów startuje 15 listopada 2022 r., a IV – 9 stycznia 2023 r.

Redakcja RI news Szkolenia Viega

Szkolenia Viega Szkolenia Viega

Jesienią firma Viega planuje kolejny cykl regularnych szkoleń dla instalatorów, projektantów, partnerów handlowych i uczniów szkół technicznych. Tematyka obejmuje zagadnienia związane z montażem instalacji...

Jesienią firma Viega planuje kolejny cykl regularnych szkoleń dla instalatorów, projektantów, partnerów handlowych i uczniów szkół technicznych. Tematyka obejmuje zagadnienia związane z montażem instalacji rurowych, zabudową podtynkową i techniką odprowadzania wody. Na zajęciach poruszane są także kwestie higieny wody użytkowej czy ochrony przed korozją. Istnieje również możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb uczestników.

Redakcja RI Webinarium POBE REPowerEU

Webinarium POBE REPowerEU Webinarium POBE REPowerEU

Porozumienie Branżowe Na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE organizuje 20 września seminarium online pt.: „REPowerEU – odpowiedzią jak przygotować się na kryzys energetyczny budynków? Premiera poradnika...

Porozumienie Branżowe Na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE organizuje 20 września seminarium online pt.: „REPowerEU – odpowiedzią jak przygotować się na kryzys energetyczny budynków? Premiera poradnika POBE”.

Redakcja RI news IV Kongres Armatury Przemysłowej

IV Kongres Armatury Przemysłowej IV Kongres Armatury Przemysłowej

W dniach 5-6 października 2022 r. Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa organizuje IV Kongres Armatury Przemysłowej.

W dniach 5-6 października 2022 r. Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa organizuje IV Kongres Armatury Przemysłowej.

INTERsoft Szkolenia on-line z ArCADia BIM 14

Szkolenia on-line z ArCADia BIM 14 Szkolenia on-line z ArCADia BIM 14

INTERsoft zaprasza do obejrzenia cyklu webinariów poświęconych pracy z programem ArCADia BIM 14 i modułami branżowymi.

INTERsoft zaprasza do obejrzenia cyklu webinariów poświęconych pracy z programem ArCADia BIM 14 i modułami branżowymi.

Redakcja RI news Konferencja „Materiały i technologie energooszczędne – budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”

Konferencja „Materiały i technologie energooszczędne – budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym” Konferencja „Materiały i technologie energooszczędne – budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”

W dniach 16-18 listopada 2022 r. odbędzie się konferencja „Materiały i technologie energooszczędne – budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym” organizowana przez Katedrę Inżynierii Procesów...

W dniach 16-18 listopada 2022 r. odbędzie się konferencja „Materiały i technologie energooszczędne – budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym” organizowana przez Katedrę Inżynierii Procesów Budowlanych, Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej.

Redakcja RI news „Metody i mechanizmy służące ograniczeniu zużycia energii w budynkach”

„Metody i mechanizmy służące ograniczeniu zużycia energii w budynkach” „Metody i mechanizmy służące ograniczeniu zużycia energii w budynkach”

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych organizuje bezpłatne webinarium na temat „Metody i mechanizmy służące ograniczeniu...

Główna Sekcja Ciepłownictwa Ogrzewnictwa i Inżynierii Atmosfery Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych organizuje bezpłatne webinarium na temat „Metody i mechanizmy służące ograniczeniu zużycia energii w budynkach”, które odbędzie się 30 września 2022 roku o godzinie 12:00.

Redakcja RI news Webinarium „Straty wody – bezpieczeństwo dystrybucji”

Webinarium „Straty wody – bezpieczeństwo dystrybucji” Webinarium „Straty wody – bezpieczeństwo dystrybucji”

14 października 2022 roku o godzinie 11:00 Główna Sekcja Wodociągów i Kanalizacji PZITS organizuje webinarium „Straty wody – bezpieczeństwo dystrybucji”.

14 października 2022 roku o godzinie 11:00 Główna Sekcja Wodociągów i Kanalizacji PZITS organizuje webinarium „Straty wody – bezpieczeństwo dystrybucji”.

Redakcja RI news Webinarium „Jakie paliwo dla samochodu?”

Webinarium „Jakie paliwo dla samochodu?” Webinarium „Jakie paliwo dla samochodu?”

6 października 2022 roku o godzinie 11:00 Główna Sekcja Gazownictwa PZITS organizuje webinarium „Jakie paliwo dla samochodu?”.

6 października 2022 roku o godzinie 11:00 Główna Sekcja Gazownictwa PZITS organizuje webinarium „Jakie paliwo dla samochodu?”.

Redakcja RI news Webinar „Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?”

Webinar „Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?” Webinar „Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?”

Panasonic zaprasza na webinar „Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?” Wydarzenie online rozpocznie się 28 września 2022 r. o godz. 10:00.

Panasonic zaprasza na webinar „Układ hybrydowy lub ogrzewanie podczerwienią – czy to się opłaca?” Wydarzenie online rozpocznie się 28 września 2022 r. o godz. 10:00.

Redakcja RI news Konferencja Młodych Badaczy Energii na WSED

Konferencja Młodych Badaczy Energii na WSED Konferencja Młodych Badaczy Energii na WSED

W dniach 28 lutego–3 marca 2023 roku odbędzie się specjalne wydarzenie dla młodych badaczy na Światowych Dni Zrównoważonej Energii (WSED) w Wels w Austrii.

W dniach 28 lutego–3 marca 2023 roku odbędzie się specjalne wydarzenie dla młodych badaczy na Światowych Dni Zrównoważonej Energii (WSED) w Wels w Austrii.

wj news Jubileusz polskich wodociągowców

Jubileusz polskich wodociągowców Jubileusz polskich wodociągowców

Ósmy Kongres Wodociągowców Polskich z mottem „W obliczu nowych wyzwań” uświetnił jubileusz 30-lecia działalności Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Ósmy Kongres Wodociągowców Polskich z mottem „W obliczu nowych wyzwań” uświetnił jubileusz 30-lecia działalności Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Redakcja RI news Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”

Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance” Webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”

20 października w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatny webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”.

20 października w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatny webinar „Odbiory systemów budynkowych typu performance”.

Redakcja RI news Seminarium „Produkcja pomp ciepła i urządzeń OZE w Polsce – szanse i zagrożenia w świetle REPowerEU”

Seminarium „Produkcja pomp ciepła i urządzeń OZE w Polsce – szanse i zagrożenia w świetle REPowerEU” Seminarium „Produkcja pomp ciepła i urządzeń OZE w Polsce – szanse i zagrożenia w świetle REPowerEU”

25 października 2022 r. odbędzie się seminarium „Produkcja pomp ciepła i urządzeń OZE w Polsce – szanse i zagrożenia w świetle REPowerEU”.

25 października 2022 r. odbędzie się seminarium „Produkcja pomp ciepła i urządzeń OZE w Polsce – szanse i zagrożenia w świetle REPowerEU”.

Wybrane dla Ciebie

Jak połączyć pompę ciepła i gaz?

Jak połączyć pompę ciepła i gaz? Jak połączyć pompę ciepła i gaz?

Jak połączyć panele fotowoltaiczne i pompy ciepła

Jak połączyć panele fotowoltaiczne i pompy ciepła Jak połączyć panele fotowoltaiczne i pompy ciepła

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają? Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Jak zmniejszyć koszty energii i chronić środowisko

Jak zmniejszyć koszty energii i chronić środowisko Jak zmniejszyć koszty energii i chronić środowisko

Która ładowarka zadba o żywotność akumulatora?

Która ładowarka zadba o żywotność akumulatora? Która ładowarka zadba o żywotność akumulatora?

Zobacz, jakie pompy ciepła możesz ustrzelić w black week

Zobacz, jakie pompy ciepła możesz ustrzelić w black week Zobacz, jakie pompy ciepła możesz ustrzelić w black week

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. »

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. » Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.  »

Jak oszczędzić na ogrzewaniu - od podstaw

Jak oszczędzić na ogrzewaniu - od podstaw Jak oszczędzić na ogrzewaniu - od podstaw

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Najnowsze produkty i technologie

new-house.com.pl Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji

Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji

Rekuperacja jest innowacyjnym systemem wentylacji, który dodatkowo pozwala na odzysk energii cieplnej. Jego zastosowanie znacząco redukuje straty energetyczne budynku, a tym samym obniża koszty ponoszone...

Rekuperacja jest innowacyjnym systemem wentylacji, który dodatkowo pozwala na odzysk energii cieplnej. Jego zastosowanie znacząco redukuje straty energetyczne budynku, a tym samym obniża koszty ponoszone na ogrzewanie. System tego typu składa się z kanałów, które odpowiadają za pobór zużytego powietrza z domu oraz wpuszczanie nowego. Od klasycznej instalacji wentylacyjnej różni się właśnie zintegrowanym układem odzysku energii cieplnej, dzięki czemu może zapewnić znaczące oszczędności na etapie eksploatacji...

Kanlux SA news Szynoprzewody Kanlux TEAR

Szynoprzewody Kanlux TEAR Szynoprzewody Kanlux TEAR

Szynoprzewody wcześniej kojarzone były wyłącznie ze sklepami, biurami i innymi pomieszczeniami komercyjnymi, coraz częściej jednak goszczą w prywatnych domach i mieszkaniach. Ich główną zaletą jest możliwość...

Szynoprzewody wcześniej kojarzone były wyłącznie ze sklepami, biurami i innymi pomieszczeniami komercyjnymi, coraz częściej jednak goszczą w prywatnych domach i mieszkaniach. Ich główną zaletą jest możliwość tworzenia różnorodnych konfiguracji świetlnych, za pomocą ruchomych projektorów. Mamy możliwość umieszczenia kilku punktów świetlnych na jednej szynie, a co najważniejsze, w każdym momencie możemy zmienić położenie takiego pojedynczego projektora i oświetlić inną strefę w pomieszczeniu zgodnie...

Kanlux SA news Jakie lampy zainstalować w łazience?

Jakie lampy zainstalować w łazience? Jakie lampy zainstalować w łazience?

Przy wyborze opraw oświetleniowych do łazienki powinieneś zwrócić uwagę na ich odporność na wnikanie wilgoci (stopień IP). Lampy w łazience muszą być wytrzymałe na warunki panujące w tym pomieszczeniu...

Przy wyborze opraw oświetleniowych do łazienki powinieneś zwrócić uwagę na ich odporność na wnikanie wilgoci (stopień IP). Lampy w łazience muszą być wytrzymałe na warunki panujące w tym pomieszczeniu – tylko wtedy będą dla Ciebie bezpieczne i bezawaryjnie posłużą Ci przez długie lata. Kanlux przygotował ofertę opraw łazienkowych, która jest bardzo szeroka, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz lampy, które będą odpowiadały Twoim potrzebom.

Kanlux SA news Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED

Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED

Kanlux NEON LED to wyjątkowe taśmy LED dostępne w trzech temperaturach barwowych: biała zimna, biała ciepła i biała neutralna i w kolorze niebieskim. Cechują się wodoodpornością (IP65) i wyjątkową sprężystością....

Kanlux NEON LED to wyjątkowe taśmy LED dostępne w trzech temperaturach barwowych: biała zimna, biała ciepła i biała neutralna i w kolorze niebieskim. Cechują się wodoodpornością (IP65) i wyjątkową sprężystością. Ich zaletą jest równomierne świecenie na całej długości (nie widać punktów świetlnych) i 3 lata gwarancji.

Kanlux SA news Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie

Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie

Plafoniera Kanlux IPER LED ma szereg zalet, które wpływają na jej jakość. 5 lat gwarancji, trwałość 50 000 h, wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W – to tylko część z nich.

Plafoniera Kanlux IPER LED ma szereg zalet, które wpływają na jej jakość. 5 lat gwarancji, trwałość 50 000 h, wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W – to tylko część z nich.

Energynat Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade

Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade

W ubiegłym tygodniu zakończyła się jesienna edycja SOFAR Roadshow – kultowego cyklu spotkań szkoleniowo-networkingowych organizowanych przez markę SOFAR wraz z oficjalnym dystrybutorem urządzeń SOFAR,...

W ubiegłym tygodniu zakończyła się jesienna edycja SOFAR Roadshow – kultowego cyklu spotkań szkoleniowo-networkingowych organizowanych przez markę SOFAR wraz z oficjalnym dystrybutorem urządzeń SOFAR, firmą Energynat Trade. Wydarzenie po raz kolejny zakończyło się sukcesem – swoją wiedzę pogłębiło kilkuset instalatorów z różnych miast Polski.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.