RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Zestawy do instalacji pomp ciepła HEATPEX

Redakcja RI | 2024-06-11
DELTA HEATpump firmy HEATPEX

DELTA HEATpump firmy HEATPEX

Zestawy DELTA HEATpump to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów i firm, którzy poszukują efektywnego sposobu na instalację pomp ciepła typu monoblok. Dzięki integracji sprężarki, skraplacza i parownika w jednej jednostce, pompy te wymagają precyzyjnej instalacji, aby zagwarantować maksymalną wydajność. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne elementy w jednym opakowaniu, co upraszcza proces instalacji i zapewnia pełną kompatybilność.

Preizolowane rury DELTA HP umożliwiają umieszczenie zewnętrznej jednostki pompy ciepła w dowolnym preferowanym miejscu, eliminując konieczność montażu jej blisko budynku. Dzięki temu użytkownicy mogą wybrać lokalizację, która minimalizuje hałas i poprawia estetykę elewacji budynku. Zmniejszenie odległości pompy ciepła od przestrzeni mieszkalnych znacząco obniża poziom hałasu.

Zestawy zawierają wszystkie niezbędne elementy, w tym:

  • preizolowane rury DELTA HP w trzech różnych średnicach (25 mm, 32 mm i 40 mm) oraz w trzech wariantach długości (5 m, 10 m i 15 m)
  • złączki HELA
  • dedykowane końcówki gumowe END-CAP HP
  • przejście ścienne
  • taśmę ostrzegawczą.

Dodatkowo dostępne są akcesoria oraz rury DELTA HP w zwojach o długości 100m, aby zapewnić maksymalną elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Zestaw ADURO HEATpump firmy HEATPEX

Zastosowanie: Powietrzne Pompy Ciepła do C.W.U.

Pompy ciepła są coraz popularniejszym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania wody użytkowej, a zestaw ADURO HEATpump to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia instalację i zapewnia niezawodność działania. Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do skutecznego podgrzewania wody użytkowej przy użyciu pomp ciepła, oferując prosty montaż i wysoką wydajność.

mat. Heatpex

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI news Rekuperator BLAST

Rekuperator BLAST Rekuperator BLAST

KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy rekuperator BLAST z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła.

KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy rekuperator BLAST z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła.

Redakcja RI news IGLOO na targach EuroShop 2023

IGLOO na targach EuroShop 2023 IGLOO na targach EuroShop 2023

Spółka IGLOO, w której w 2022 roku JR Holding objął 20% udziałów, wywołała duże zainteresowanie swoimi przełomowymi produktami na targach EuroShop 2023. IGLOO zaprezentowała na nich swoje urządzenia energooszczędne...

Spółka IGLOO, w której w 2022 roku JR Holding objął 20% udziałów, wywołała duże zainteresowanie swoimi przełomowymi produktami na targach EuroShop 2023. IGLOO zaprezentowała na nich swoje urządzenia energooszczędne klasy A – w tym premiery na rynku międzynarodowym.

Redakcja RI news Centrala wentylacyjna HEATPEX ARIA VITALE

Centrala wentylacyjna HEATPEX ARIA VITALE Centrala wentylacyjna HEATPEX ARIA VITALE

Na targach ISH we Frankfurcie, które rozpoczynają się już 13 marca 2023 r., nastąpi premierowy pokaz nowego urządzenia – centrali wentylacyjnej HEATPEX ARIA VITALE. Innowacyjne urządzenie zostało już docenione...

Na targach ISH we Frankfurcie, które rozpoczynają się już 13 marca 2023 r., nastąpi premierowy pokaz nowego urządzenia – centrali wentylacyjnej HEATPEX ARIA VITALE. Innowacyjne urządzenie zostało już docenione przez jury konkursu IF Design Awards.

Redakcja RI news Klimatyzator Rotenso Teta Mirror

Klimatyzator Rotenso Teta Mirror Klimatyzator Rotenso Teta Mirror

Nowy klimatyzator Teta Mirror marki Rotenso to nowoczesne, całoroczne urządzenie do chłodzenia i grzania. Głęboka czerń matowej obudowy w połączeniu z czarnym lustrzanym czołem składają się na nowoczesny...

Nowy klimatyzator Teta Mirror marki Rotenso to nowoczesne, całoroczne urządzenie do chłodzenia i grzania. Głęboka czerń matowej obudowy w połączeniu z czarnym lustrzanym czołem składają się na nowoczesny i uniwersalny wygląd klimatyzatora, który sprawdzi się we wnętrzach o różnym stylu.

Redakcja RI news Pompa ciepła IGLOO MultiTherma ze Złotym Medalem Targów ENEX

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma ze Złotym Medalem Targów ENEX Pompa ciepła IGLOO MultiTherma ze Złotym Medalem Targów ENEX

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma zdobyła Złoty Medal na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach ENEX, najważniejszej imprezie branży OZE w Polsce. Wyróżnienie zostało przyznane przez grono profesjonalistów...

Pompa ciepła IGLOO MultiTherma zdobyła Złoty Medal na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach ENEX, najważniejszej imprezie branży OZE w Polsce. Wyróżnienie zostało przyznane przez grono profesjonalistów i ekspertów z zakresu odnawialnych źródeł energii. W ostatnim czasie to już kolejna nagroda dla tego urządzenia, które zostało w całości opracowane przez inżynierów z małopolskiej spółki IGLOO ze Starego Wiśnicza.

Redakcja RI news System monitoringu rzek i jezior Xylem

System monitoringu rzek i jezior Xylem System monitoringu rzek i jezior Xylem

Specjalistyczny system monitoringu jakościowego wody przeznaczony jest do kontroli wód powierzchniowych. W trybie ciągłym monitoruje takie parametry, jak m.in. pH, zawartość azotu, fosforu, ChZT czy zawiesinę,...

Specjalistyczny system monitoringu jakościowego wody przeznaczony jest do kontroli wód powierzchniowych. W trybie ciągłym monitoruje takie parametry, jak m.in. pH, zawartość azotu, fosforu, ChZT czy zawiesinę, bez użycia dodatkowych odczynników. Dzięki temu alarmuje natychmiast o przekroczeniu dopuszczalnych norm, co pozwala na szybkie reagowanie. System znajduje zastosowanie nie tylko w rzekach i jeziorach, ale również w przedsiębiorstwach wodociągowych i zakładach przemysłowych.

Redakcja RI news Syfon oszczędzający miejsce Viega

Syfon oszczędzający miejsce Viega Syfon oszczędzający miejsce Viega

Przy montażu syfonu pod umywalką z szafką, liczy się dosłownie każdy milimetr dostępnej przestrzeni. Klasyczny syfon butelkowy nie jest tutaj optymalnym rozwiązaniem. Dlatego Viega wprowadziła do swojej...

Przy montażu syfonu pod umywalką z szafką, liczy się dosłownie każdy milimetr dostępnej przestrzeni. Klasyczny syfon butelkowy nie jest tutaj optymalnym rozwiązaniem. Dlatego Viega wprowadziła do swojej oferty nowy model o kompaktowej konstrukcji z zasyfonowaniem przy samej ścianie i kolankiem, które można regulować w pionie i w poziomie. Wyróżnia się on jednocześnie zwiększoną wydajnością odpływu i wyjątkowo łatwym czyszczeniem.

Redakcja RI news Nowa generacja systemu MiNi-SMMS firmy Toshiba

Nowa generacja systemu MiNi-SMMS firmy Toshiba Nowa generacja systemu MiNi-SMMS firmy Toshiba

Firma Toshiba Air Conditioning rozszerza linię produktów wykorzystujących czynnik chłodniczy R32 o kompaktowy system VRF MiNi-SMMS do małych obiektów komercyjnych i luksusowych budynków mieszkalnych.

Firma Toshiba Air Conditioning rozszerza linię produktów wykorzystujących czynnik chłodniczy R32 o kompaktowy system VRF MiNi-SMMS do małych obiektów komercyjnych i luksusowych budynków mieszkalnych.

Redakcja RI news Daikin Europe rozpoczyna budowę fabryki pomp ciepła

Daikin Europe rozpoczyna budowę fabryki pomp ciepła Daikin Europe rozpoczyna budowę fabryki pomp ciepła

Na działce o powierzchni 320 000 m2 powstanie nowy zakład produkcyjny firmy Daikin, w którym do 2030 roku zatrudnienie znajdzie 3000 osób. Wartość inwestycji szacowana jest na 300 milionów euro.

Na działce o powierzchni 320 000 m2 powstanie nowy zakład produkcyjny firmy Daikin, w którym do 2030 roku zatrudnienie znajdzie 3000 osób. Wartość inwestycji szacowana jest na 300 milionów euro.

Redakcja RI news Pompa ciepła Baxi Platinum BC Smart iR32

Pompa ciepła Baxi Platinum BC Smart iR32 Pompa ciepła Baxi Platinum BC Smart iR32

Baxi uaktualnia swoją ofertę stojących pomp ciepła powietrze-woda typu split wprowadzając do sprzedaży pompę Platinum BC Smart iR32 wyposażoną w nową jednostkę wewnętrzną pracującą z czynnikiem chłodniczym...

Baxi uaktualnia swoją ofertę stojących pomp ciepła powietrze-woda typu split wprowadzając do sprzedaży pompę Platinum BC Smart iR32 wyposażoną w nową jednostkę wewnętrzną pracującą z czynnikiem chłodniczym R32.

Redakcja RI news Kompaktowa przepompownia Minilift S do ścieków szarych

Kompaktowa przepompownia Minilift S do ścieków szarych Kompaktowa przepompownia Minilift S do ścieków szarych

Nowe urządzenie pompowe firmy KESSEL – niewielka, wolnostojąca przepompownia Minilift S – to urządzenie służące do odprowadzenia ścieków szarych z domu. Niezależnie od tego, czy przyborem jest umywalka,...

Nowe urządzenie pompowe firmy KESSEL – niewielka, wolnostojąca przepompownia Minilift S – to urządzenie służące do odprowadzenia ścieków szarych z domu. Niezależnie od tego, czy przyborem jest umywalka, zmywarka, pralka lub prysznic – Minilift S oferuje aż pięć gotowych miejsc podłączenia dopływu ścieków szarych oraz możliwość montażu króćca tłocznego z prawej lub lewej strony.

Redakcja RI news TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań

TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań TacoFlow3 GenS – kompaktowa pompa do różnorodnych zastosowań

Ta wyjątkowo wydajna bezdławnicowa pompa obiegowa jest jednym z najmniejszych produktów tego typu na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu w różnych instalacjach. Pomimo tak kompaktowych wymiarów,...

Ta wyjątkowo wydajna bezdławnicowa pompa obiegowa jest jednym z najmniejszych produktów tego typu na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu w różnych instalacjach. Pomimo tak kompaktowych wymiarów, charakteryzuje się wysokością podnoszenia nawet do 8,5 m.

Redakcja RI news Viega Megapress i Megapress S

Viega Megapress i Megapress S Viega Megapress i Megapress S

Instalacje grzewcze, chłodnicze, tryskaczowe, sprężonego powietrza, czy ciepłownicze – każda z nich ma swoje specyficzne wymagania. Systemy Megapress i Megapress S pozwalają szybko i bezpiecznie wykonać...

Instalacje grzewcze, chłodnicze, tryskaczowe, sprężonego powietrza, czy ciepłownicze – każda z nich ma swoje specyficzne wymagania. Systemy Megapress i Megapress S pozwalają szybko i bezpiecznie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Stalowe złączki zaprasowywane o zoptymalizowanym przepływie doskonale nadają się do różnorodnych zastosowań przemysłowych oraz sieci ciepłowniczych.

Redakcja RI news Ekonomiczna kurtyna powietrzna

Ekonomiczna kurtyna powietrzna Ekonomiczna kurtyna powietrzna

Sonniger wprowadził do oferty ekonomiczną kurtynę powietrzną Guard One typu plug&play, skierowaną do mniejszych odbiorców komercyjnych (jej zasięg wynosi 2,7 m).

Sonniger wprowadził do oferty ekonomiczną kurtynę powietrzną Guard One typu plug&play, skierowaną do mniejszych odbiorców komercyjnych (jej zasięg wynosi 2,7 m).

Redakcja RI news Monoblokowa pompa ciepła

Monoblokowa pompa ciepła Monoblokowa pompa ciepła

CHA 16/20kW, nowa monoblokowa pompa ciepła z oferty Wolf, to rozwiązanie oparte na czynniku chłodniczym R290. Dzięki temu zapewnione są: klasa efektywności energetycznej A+++, COP (A2/W35 według normy...

CHA 16/20kW, nowa monoblokowa pompa ciepła z oferty Wolf, to rozwiązanie oparte na czynniku chłodniczym R290. Dzięki temu zapewnione są: klasa efektywności energetycznej A+++, COP (A2/W35 według normy PN-EN 14511) wynoszący 4,6 oraz temperatura zasilania do 70°C.

Redakcja RI news Sufitowy generator rodników OH·

Sufitowy generator rodników OH· Sufitowy generator rodników OH·

Panasonic zaprezentował nowe rozwiązanie dla handlu detalicznego – montowany na suficie generator nanoe™X o nazwie handlowej air-e.

Panasonic zaprezentował nowe rozwiązanie dla handlu detalicznego – montowany na suficie generator nanoe™X o nazwie handlowej air-e.

Redakcja RI news Aparaty ogrzewcze współpracujące z pompą ciepła

Aparaty ogrzewcze współpracujące z pompą ciepła Aparaty ogrzewcze współpracujące z pompą ciepła

Aparaty ogrzewcze UVERS firmy Juwent przeznaczone są do współpracy z niskotemperaturowymi źródłami ciepła.

Aparaty ogrzewcze UVERS firmy Juwent przeznaczone są do współpracy z niskotemperaturowymi źródłami ciepła.

Redakcja RI news Rozwiązania instalacyjne do wąskich łazienek

Rozwiązania instalacyjne do wąskich łazienek Rozwiązania instalacyjne do wąskich łazienek

Zaprojektowanie w pełni funkcjonalnej wąskiej łazienki stanowi prawdziwe wyzwanie. Jest to jednak możliwe przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań instalacyjnych. Elementy podtynkowe firmy Viega pozwalają...

Zaprojektowanie w pełni funkcjonalnej wąskiej łazienki stanowi prawdziwe wyzwanie. Jest to jednak możliwe przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań instalacyjnych. Elementy podtynkowe firmy Viega pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń, bez ingerencji w ściany budynku.

Redakcja RI news Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich

Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich Stojące gazowe kotły kondensacyjne C 230 EVO od De Dietrich

Seria kotłów C230 EVO z zakresu Techniki Komercyjnej stanowi kontynuację dobrze przyjętej przez rynek serii C230 ECO. W nowej serii wprowadzono innowacyjne rozwiązania związane z automatyką urządzenia,...

Seria kotłów C230 EVO z zakresu Techniki Komercyjnej stanowi kontynuację dobrze przyjętej przez rynek serii C230 ECO. W nowej serii wprowadzono innowacyjne rozwiązania związane z automatyką urządzenia, równocześnie zachowując najlepsze cechy konstrukcyjne z dobrze znanej, poprzedniej serii kotłów C230 ECO.

Redakcja RI news Pompa ciepła aroTHERM pure Vaillant

Pompa ciepła aroTHERM pure Vaillant Pompa ciepła aroTHERM pure Vaillant

Marka Vaillant wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie dostosowane do małych powierzchni montażu i ograniczonego budżetu inwestora. Nowa pompa ciepła typu Split aroTHERM pure to wysoka efektywność na...

Marka Vaillant wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie dostosowane do małych powierzchni montażu i ograniczonego budżetu inwestora. Nowa pompa ciepła typu Split aroTHERM pure to wysoka efektywność na minimalnej powierzchni.

Redakcja RI Wsporniki pod jednostki zewnętrzne

Wsporniki pod jednostki zewnętrzne Wsporniki pod jednostki zewnętrzne

Ventia ogłosiła wprowadzenie do oferty rozwiązań włoskiej firmy Tecnosystemi, obejmującej wysokiej jakości akcesoria montażowe (podpory, wsporniki i pompki skroplin) do klimatyzacji, chłodnictwa i pomp...

Ventia ogłosiła wprowadzenie do oferty rozwiązań włoskiej firmy Tecnosystemi, obejmującej wysokiej jakości akcesoria montażowe (podpory, wsporniki i pompki skroplin) do klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła.

Redakcja RI news Regulowany odpływ prysznicowy

Regulowany odpływ prysznicowy Regulowany odpływ prysznicowy

Odpływ prysznicowy Linearis Infitnity firmy KESSEL to rozwiązanie o szczególnie małej wysokości zabudowy (60 mm – jeden z najniższych odpływów na rynku), mające możliwość modyfikacji i regulacji długości.

Odpływ prysznicowy Linearis Infitnity firmy KESSEL to rozwiązanie o szczególnie małej wysokości zabudowy (60 mm – jeden z najniższych odpływów na rynku), mające możliwość modyfikacji i regulacji długości.

Redakcja RI news Rura wielowarstwowa

Rura wielowarstwowa Rura wielowarstwowa

Rury wielowarstwowe PE-RT/EVOH/PE-RT Magenta z oferty firmy Diamond wykonane zostały z polietylenu o podwyższonej odporności termicznej. Rozwiązanie przeznaczone jest do instalacji ogrzewania podłogowego,...

Rury wielowarstwowe PE-RT/EVOH/PE-RT Magenta z oferty firmy Diamond wykonane zostały z polietylenu o podwyższonej odporności termicznej. Rozwiązanie przeznaczone jest do instalacji ogrzewania podłogowego, a jednocześnie doskonale współpracuje z tradycyjnymi źródłami ciepła.

Redakcja RI news Inteligentne sterowniki samoadaptowalne

Inteligentne sterowniki samoadaptowalne Inteligentne sterowniki samoadaptowalne

Sterowniki serii CRx200 (CRA, CRB, CRC, CRD i sterowniki specjalne) to nowa oferta rozwiązań ESBE – kilka modeli, które zwiększają efektywność różnych systemów grzewczych i ciepłej wody użytkowej.

Sterowniki serii CRx200 (CRA, CRB, CRC, CRD i sterowniki specjalne) to nowa oferta rozwiązań ESBE – kilka modeli, które zwiększają efektywność różnych systemów grzewczych i ciepłej wody użytkowej.

Wybrane dla Ciebie

Jak wybrać odpowiednie urządzenie »

Jak wybrać odpowiednie urządzenie » Jak wybrać odpowiednie urządzenie »

Łatwy montaż systemów podtynkowych? Przekonaj się »

Łatwy montaż systemów podtynkowych? Przekonaj się » Łatwy montaż systemów podtynkowych? Przekonaj się »

Czy wiesz, co skutecznie zadba o instalacje CO? »

Czy wiesz, co skutecznie zadba o instalacje CO? » Czy wiesz, co skutecznie zadba o instalacje CO? »

Klimatyzatory pokojowe, jakie dobrać »

Klimatyzatory pokojowe, jakie dobrać » Klimatyzatory pokojowe, jakie dobrać »

Czego jeszcze nie wiesz o pompach ciepła »

Czego jeszcze nie wiesz o pompach ciepła » Czego jeszcze nie wiesz o pompach ciepła »

Poznaj nowe metody zasilania rezerwowego »

Poznaj nowe metody zasilania rezerwowego » Poznaj nowe metody zasilania rezerwowego »

Czy wiesz, jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego? »

Czy wiesz, jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego? » Czy wiesz, jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego? »

Zarejestruj urządzenie i odbieraj nagrody »

Zarejestruj urządzenie i odbieraj nagrody » Zarejestruj urządzenie i odbieraj nagrody »

Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleci ekspert

Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleci ekspert Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleci ekspert

Jakie korzyści dla instalatora »

Jakie korzyści dla instalatora » Jakie korzyści dla instalatora »

Zobacz jak profesjonaliści pomagają sobie w projektowaniu instalacji »

Zobacz jak profesjonaliści pomagają sobie w projektowaniu instalacji » Zobacz jak profesjonaliści pomagają sobie w projektowaniu instalacji »

Poznaj skuteczne metody odprowadzania spalin »

Poznaj skuteczne metody odprowadzania spalin » Poznaj skuteczne metody odprowadzania spalin »

Czy istnieją naturalne czynniki chłodzące? »

Czy istnieją naturalne czynniki chłodzące? » Czy istnieją naturalne czynniki chłodzące? »

Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleciłby ekspert? »

Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleciłby ekspert? » Jakie rozdzielacze do ogrzewania podłogowego poleciłby ekspert? »

Odkryj nowy sposób próżniowania »

Odkryj nowy sposób próżniowania » Odkryj nowy sposób próżniowania »

Dołącz do grona super instalatorów »

Dołącz do grona super instalatorów » Dołącz do grona super instalatorów »

Która pompa zapewni stałe ciśnienie wody w kranie »

Która pompa zapewni stałe ciśnienie wody w kranie » Która pompa zapewni stałe ciśnienie wody w kranie »

Podpowiadamy, jaki grzejnik zainstalować w pomieszczeniu »

Podpowiadamy, jaki grzejnik zainstalować w pomieszczeniu » Podpowiadamy, jaki grzejnik zainstalować w pomieszczeniu »

Pobierz tabelę z parametrami armatury ogrodowej »

Pobierz tabelę z parametrami armatury ogrodowej » Pobierz tabelę z parametrami armatury ogrodowej »

Poznaj, nowe rozwiązania w projektowaniu instalacji »

Poznaj, nowe rozwiązania w projektowaniu instalacji » Poznaj, nowe rozwiązania w projektowaniu instalacji »

Które płyty styropianowe mają najwyższy wskaźnik energooszczędności »

Które płyty styropianowe mają najwyższy wskaźnik energooszczędności » Które płyty styropianowe mają najwyższy wskaźnik energooszczędności »

Najnowsze produkty i technologie

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Wytypuj Mistrza EURO 2024

Wytypuj Mistrza EURO 2024 Wytypuj Mistrza EURO 2024

Marka Hisense już po raz trzeci jest globalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO. Zapraszamy do piłkarskiego szaleństwa podczas EURO2024 i do wzięcia udziału w Konkursie „Wytypuj Mistrza...

Marka Hisense już po raz trzeci jest globalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO. Zapraszamy do piłkarskiego szaleństwa podczas EURO2024 i do wzięcia udziału w Konkursie „Wytypuj Mistrza z Hisense”. Zasady Konkursu są bardzo proste:

Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. news Otwarte szkolenia dla instalatorów A2W Panasonic

Otwarte szkolenia dla instalatorów A2W Panasonic Otwarte szkolenia dla instalatorów A2W Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions serdecznie zaprasza na otwarte, dwudniowe szkolenia akredytacyjne dedykowane pompom ciepła Aquarea. Te szkolenia są wyjątkową okazją dla wszystkich instalatorów pragnących...

Panasonic Heating & Cooling Solutions serdecznie zaprasza na otwarte, dwudniowe szkolenia akredytacyjne dedykowane pompom ciepła Aquarea. Te szkolenia są wyjątkową okazją dla wszystkich instalatorów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie instalacji i obsługi zaawansowanych systemów grzewczych.

Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. news Inwestycje firmy Panasonic w sektorze usług i wielorodzinnych budynków mieszkalnych

Inwestycje firmy Panasonic w sektorze usług i wielorodzinnych budynków mieszkalnych Inwestycje firmy Panasonic w sektorze usług i wielorodzinnych budynków mieszkalnych

Firma Panasonic Heating & Cooling Solutions ogłosiła inwestycję w wysokości 9 milionów euro w swoim francuskim zakładzie w Tillières-Sur-Avre w celu produkcji nowej wysokowydajnej pompy ciepła powietrze-woda,...

Firma Panasonic Heating & Cooling Solutions ogłosiła inwestycję w wysokości 9 milionów euro w swoim francuskim zakładzie w Tillières-Sur-Avre w celu produkcji nowej wysokowydajnej pompy ciepła powietrze-woda, Big Aquarea serii M. Posunięcie to podkreśla ambicje firmy dotyczące rozwoju na europejskim rynku ogrzewania i klimatyzacji.

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Katalog Nowoczesne Chłodnictwo 2024

Katalog Nowoczesne Chłodnictwo 2024 Katalog Nowoczesne Chłodnictwo 2024

Zaostrzenie harmonogramu redukcji wprowadzania do obrotu F-gazów (Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/573 z dnia 7 lutego 2024) przyczynia się do intensyfikacji działań służących wprowadzaniu...

Zaostrzenie harmonogramu redukcji wprowadzania do obrotu F-gazów (Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/573 z dnia 7 lutego 2024) przyczynia się do intensyfikacji działań służących wprowadzaniu technologii o wysokiej efektywności energetycznej, które poza niskim poziomem emisji bezpośredniej, dzięki zastosowaniu czynników naturalnych lub o niskim GWP, będą również źródłem niskiej emisji pośredniej. W Schiessl Polska nadchodzące zmiany traktujemy jako kolejne wyzwanie i doskonałą...

DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. news Esybox Max: innowacyjne rozwiązanie dla instalacji komercyjnych

Esybox Max: innowacyjne rozwiązanie dla instalacji komercyjnych Esybox Max: innowacyjne rozwiązanie dla instalacji komercyjnych

W świecie dynamicznie rozwijającej się technologii wodnych, DAB rozwija serię Esybox Line, która redefiniuje standardy w efektywności i niezawodności. Najnowszym modelem tej serii jest Esybox Max – przełomowy,...

W świecie dynamicznie rozwijającej się technologii wodnych, DAB rozwija serię Esybox Line, która redefiniuje standardy w efektywności i niezawodności. Najnowszym modelem tej serii jest Esybox Max – przełomowy, inteligentny system pompowy, stworzony w nowoczesnej technologii, aby służyć z maksymalną wydajnością i bezpieczeństwem budynkom komercyjnym takim jak apartamentowce, hotele średniej wielkości czy szpitale.

Electrolux Rodzaje zmywarek: do zabudowy, szerokie, wąskie

Rodzaje zmywarek: do zabudowy, szerokie, wąskie Rodzaje zmywarek: do zabudowy, szerokie, wąskie

Zmywarka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki niej zyskujemy czas, oszczędzamy wodę i energię, a przede wszystkim mamy pewność, że nasze naczynia są dokładnie umyte...

Zmywarka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki niej zyskujemy czas, oszczędzamy wodę i energię, a przede wszystkim mamy pewność, że nasze naczynia są dokładnie umyte i zawsze gotowe do użycia. Ale jaką zmywarkę do domu wybrać?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.