RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników

Redakcja RI | 2020-04-16
Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników
Fot. Redakcja RI

Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników


Fot. Redakcja RI

Targi INSTALACJE to miejsce rozstrzygnięcia konkursu LIDER INSTALACJI, organizowanego co 2 lata przez redakcję „Rynku Instalacyjnego”. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności i oddziaływania na środowisko naturalne, a także zasługujących na specjalne wyróżnienie usług i działań. Szersza informacja o konkursie tutaj.

W tym roku z powodu pandemii targi INSTALACJE zostały przeniesione na 18-20 listopada. Jednak konkurs przeprowadzamy zgodnie z planem i wyłonimy laureatów w poszczególnych kategoriach. Jedna z nagród jest przyznawana na podstawie głosów Czytelników. W tegorocznej edycji konkursu do kategorii Wybór Czytelników zgłoszonych zostało 7 urządzeń z branży HVAC – wymieniamy je poniżej. Po kliknięciu w nazwę lub zdjęcie produktu można przeczytać jego szczegółowy opis.

Zachęcamy do głosowania na wybrane urządzenie!

Jak głosować?

Przycisk do głosowania znajduje się poniżej – pod opisem produktów. Głosowanie jest anonimowe.

Uwaga: można oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do godz. 23.59. dnia 29.04.2020 r.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do 7 dni roboczych po jego zakończeniu, a wręczenie nagród odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2020 w Poznaniu!

Produkty biorące udział w konkursie:

Alnor HRU-PremAIR

Centrale rekuperacyjne z wymiennikiem przeciwprądowym HRU-PremAIR

Zastosowanie i opis: centrale rekuperacyjne HRU-PremAIR o wydajności 350, 450, 500 m3/h dla 100 Pa do wentylacji mechanicznej i odzysku ciepła w domach jednorodzinnych i niedużych budynkach. Samonośna obudowa z EPP odporna na uszkodzenia mechaniczne izoluje urządzenie akustycznie i termicznie. Wymienniki: przeciwprądowy, aluminiowy lub przeciwprądowy entalpiczny. Wymienniki entalpiczne w modelach HRU-PremAIR-E posiadają membranę polimerową, która skutecznie odzyskuje ciepło oraz wilgoć z powietrza wywiewanego. Taki wymiennik działa podobnie jak membrana w odzieży górskiej – nie przepuszcza wody i powietrza, ale przepuszcza parę wodną. Blokuje także przenikanie zapachów, bakterii czy zarodników. Materiał wymiennika jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej efektywności odzysku cieplnego.

Dowiedz się więcej >>

Fujitsu KETA

Ścienny klimatyzator Fujitsu SPLIT ASYG09KETA to wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem urządzenie z pompą ciepła do chłodzenia i ogrzewania, które zapewnia całoroczny komfort temperaturowy.

Zastosowanie i opis: do chłodzenia i ogrzewania pojedynczych pomieszczeń o najwyższych wymaganiach w zakresie komfortu i estetyki, głównie pomieszczeń biurowych i mieszkalnych (w tym sypialni), a także pomieszczeń komercyjnych, salonów usługowych i sprzedażowych. Jednostka wewnętrzna montowana na ścianie, a zewnętrzna do montażu naściennego lub dachowego.

Dowiedz się więcej >>

Klimor KCX PLUS

Kompaktowa centrala wentylacyjna Klimor KCX+ to centrala z wymiennikiem krzyżowym przeciwprądowym do systemów wentylacji z odzyskiem ciepła.

Zastosowanie i opis: Mała centrala z wymiennikiem krzyżowym przeciwprądowym do systemów wentylacji z odzyskiem ciepła dla: sklepów, lokali usługowych, pomieszczeń biurowych, domów jednorodzinnych, pomieszczeń mieszkalnych, domów pasywnych i in. Kompaktowe urządzenie z wysokosprawnym odzyskiem ciepła na wymienniku krzyżowo-przeciwprądowym, z pełnym by-passem, z oczyszczaniem powietrza na filtrach minipleat, z cichymi wentylatorami z napędem EC, nagrzewnicą elektryczną wstępną oraz zamontowaną automatyką zasilająco-sterującą, z panelem dotykowym.

Dowiedz się więcej >>

Lindab SolarRoofTM 

System fotowoltaiczny Lindab SolarRoofTM to gotowe pokrycie dachu ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi tworzące jedną estetyczną płaszczyznę.

Zastosowanie i opis: Lindab SolarRoofTM to gotowe pokrycie dachu ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi tworzące jedną estetyczną płaszczyznę. To rozwiązanie nowoczesne i alternatywa dla tradycyjnych paneli solarnych. System do montażu dla inwestorów indywidualnych i komercyjnych – w domach jednorodzinnych i pozostałych.

Dowiedz się więcej >>

Uniwersal VERO-150

Trzybiegowy wentylator dachowy VERO-150 do okapów kuchennych, który eliminuje zapachy.

Zastosowanie i opis: Trzybiegowy wentylator dachowy Vero-150 z przeznaczeniem do wentylacji kuchni pozwala skutecznie eliminować zapachy wydzielane podczas gotowania. Wentylator zamontowany jest na zewnątrz, na kominie i za pomocą kształtek wentylacyjnych połączony jest z okapem w kuchni.

Dowiedz się więcej >>

Venture JET FAN

Wentylator strumieniowy JET FAN do wentylacji ogólnej i oddymiającej służy do wywołania ruchu powietrza w zamkniętym parkingu, tunelach i dużych przestrzeniach.

Zastosowanie i opis: Osiowe wentylatory strumieniowe służące do wywołania ruchu powietrza w zamkniętym parkingu, tunelach i dużych przestrzeniach. JFV i JFVR do wentylacji ogólnej, o temperaturze powietrza od -15 do +50⁰C – stosowane w systemach wentylacji, których zadaniem jest usuwanie zanieczyszczonego powietrza zawierającego np. dwutlenek węgla, tlenki azotu i siarki; JFSR do wentylacji ogólnej i oddymiającej, o temperaturze do 400⁰C w czasie do 120 minut - klasa F120 400.

Dowiedz się więcej >>

Wilo-Stratos MAXO

Wilo-Stratos MAXO – pierwsza na świecie intuicyjna pompa systemowa smart

Zastosowanie i opis: wodne instalacje grzewcze wszystkich rodzajów, instalacje klimatyzacyjne, zamknięte obiegi chłodzenia, instalacje cyrkulacji ciepłej wody użytkowej, systemy przemysłowe. Pierwsza na świecie intuicyjna pompa systemowa smart rozumiana jako nowy typ urządzeń, które pod względem technologicznym znacząco wykraczają poza dotychczas oferowane pompy obiegowe i cyrkulacyjne. Pompa o najwyższej sprawności (z przyłączem gwintowanym lub kołnierzowym), regulowana elektronicznie z 5-letnią gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej >>

Lider Instalacji – szczegóły

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI Weź udział w konkursie i pokaż przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle 2019

Weź udział w konkursie i pokaż przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle 2019 Weź udział w konkursie i pokaż przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle 2019

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) ogłasza konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 15 lutego 2019 roku.

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) ogłasza konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 15 lutego 2019 roku.

Redakcja RI Wystartowała specjalna edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER

Wystartowała specjalna edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER Wystartowała specjalna edycja programu Mistrzowie Izolacji ISOVER

Program partnerski Mistrzowie Izolacji to obok szkoleń, procesu certyfikacji i wsparcia ekspertów kolejna inicjatywa ISOVER skierowana do firm wykonawczych. W tym roku marka obchodzi 25-lecie obecności...

Program partnerski Mistrzowie Izolacji to obok szkoleń, procesu certyfikacji i wsparcia ekspertów kolejna inicjatywa ISOVER skierowana do firm wykonawczych. W tym roku marka obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku, dlatego nowa 7. edycja akcji ma wyjątkową oprawę. Promuje ją specjalna sesja fotograficzna z udziałem pracowników, a nagrodą główną dla zwycięzcy konkursu jest Mercedes Vito.

Redakcja RI Zabawa świąteczna z Caleffi

Zabawa świąteczna z Caleffi Zabawa świąteczna z Caleffi

Podobnie jak w poprzednim roku, firma Caleffi Poland zaprasza do świątecznej zabawy. W najbliższych dniach partnerzy firmy otrzymają blisko pięćset specjalnych porcelanowych kubków Caleffi, które odegrają...

Podobnie jak w poprzednim roku, firma Caleffi Poland zaprasza do świątecznej zabawy. W najbliższych dniach partnerzy firmy otrzymają blisko pięćset specjalnych porcelanowych kubków Caleffi, które odegrają główną rolę w konkursie.

Redakcja RI Konkurs Panasonic PRO Awards – do 23 listopada można zgłaszać projekty

Konkurs Panasonic PRO Awards – do 23 listopada można zgłaszać projekty Konkurs Panasonic PRO Awards – do 23 listopada można zgłaszać projekty

Panasonic przedłużył termin składania projektów do konkursu PRO Awards 2018. Wszyscy instalatorzy, architekci, konsultanci, dystrybutorzy i inżynierowie mogą zgłosić swoje najlepsze prace wykorzystujące...

Panasonic przedłużył termin składania projektów do konkursu PRO Awards 2018. Wszyscy instalatorzy, architekci, konsultanci, dystrybutorzy i inżynierowie mogą zgłosić swoje najlepsze prace wykorzystujące rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling jeszcze do piątku 23 listopada 2018 roku.

Redakcja RI Fibaro zdobyło dwa wyróżnienia CES 2019

Fibaro zdobyło dwa wyróżnienia CES 2019 Fibaro zdobyło dwa wyróżnienia CES 2019

W Nowym Jorku ogłoszono, że dwa produkty przygotowane przez firmę Fibaro z Poznania zostały nagrodzone tytułem CES 2019 Innovation Honoree. Wyróżnione zostały Smart Implant w kategorii „Smart Home” oraz...

W Nowym Jorku ogłoszono, że dwa produkty przygotowane przez firmę Fibaro z Poznania zostały nagrodzone tytułem CES 2019 Innovation Honoree. Wyróżnione zostały Smart Implant w kategorii „Smart Home” oraz FIBARO Home Center App w kategorii „Oprogramowanie”.

Redakcja RI Lindab ogłosił wyniki konkursu na najciekawszą pracę dyplomową

Lindab ogłosił wyniki konkursu na najciekawszą pracę dyplomową Lindab ogłosił wyniki konkursu na najciekawszą pracę dyplomową

Michał Pawlik został zwycięzcą konkursu na najciekawszą pracę dyplomową o tematyce wentylacji i klimatyzacji uwzględniającą rozwiązania oferowane przez Lindab Polska.

Michał Pawlik został zwycięzcą konkursu na najciekawszą pracę dyplomową o tematyce wentylacji i klimatyzacji uwzględniającą rozwiązania oferowane przez Lindab Polska.

Redakcja RI Kotły na paliwa stałe TOPTEN 2018 - wyniki

Kotły na paliwa stałe TOPTEN 2018 - wyniki Kotły na paliwa stałe TOPTEN 2018 - wyniki

9 października 2018 roku podczas Gali 17. edycji Konkursu EKOLAURY Polskiej Izby Ekologii, ogłoszone zostały wyniki VII edycji Konkursu TOPTEN Kotły Grzewcze na paliwa stałe 2018, organizowanego przez...

9 października 2018 roku podczas Gali 17. edycji Konkursu EKOLAURY Polskiej Izby Ekologii, ogłoszone zostały wyniki VII edycji Konkursu TOPTEN Kotły Grzewcze na paliwa stałe 2018, organizowanego przez Polską Izbę Ekologii oraz Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii.

Redakcja RI Konkurs „Idealny projekt” Zehndera rozstrzygnięty!

Konkurs „Idealny projekt” Zehndera rozstrzygnięty! Konkurs „Idealny projekt” Zehndera rozstrzygnięty!

Międzynarodowy konkurs firmy Zehnder na projekt najpiękniejszej łazienki z nowatorskim urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia zakończył się uroczystą galą 12 października w Zamku Topacz pod Wrocławiem.

Międzynarodowy konkurs firmy Zehnder na projekt najpiękniejszej łazienki z nowatorskim urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia zakończył się uroczystą galą 12 października w Zamku Topacz pod Wrocławiem.

Redakcja RI V edycja Nagrody PASCAL – można już zgłaszać projekty!

V edycja Nagrody PASCAL – można już zgłaszać projekty! V edycja Nagrody PASCAL – można już zgłaszać projekty!

Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do Nagrody Branżowej PASCAL 2019. Zgłoszenia wstępne można już przesyłać pocztą tradycyjną lub mailową. Laureatów poznamy w marcu 2019...

Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do Nagrody Branżowej PASCAL 2019. Zgłoszenia wstępne można już przesyłać pocztą tradycyjną lub mailową. Laureatów poznamy w marcu 2019 r.

Redakcja RI Znamy zwycięzców konkursu ECO-MIASTO 2018

Znamy zwycięzców konkursu ECO-MIASTO 2018 Znamy zwycięzców konkursu ECO-MIASTO 2018

W szóstej edycji konkursu ECO-MIASTO jury przyznało 10 tytułów laureata i 13 wyróżnień. Lublin został nagrodzony aż w dwóch kategoriach (gospodarka wodna i mobilność zrównoważona), co ważne miasta z województwa...

W szóstej edycji konkursu ECO-MIASTO jury przyznało 10 tytułów laureata i 13 wyróżnień. Lublin został nagrodzony aż w dwóch kategoriach (gospodarka wodna i mobilność zrównoważona), co ważne miasta z województwa lubelskiego zdobyły też najwięcej tytułów laureata i wyróżnień. Po raz pierwszy w gronie zwycięzców znalazło się miasto z województwa podlaskiego – Białystok otrzymał nagrodę za działania w dziedzinie gospodarki o obiegu zamkniętym. Bełchatów został natomiast pierwszym wyróżnionym miastem...

Redakcja RI Weź udział w konkursie „Źródło domowego ciepła” i wygraj kocioł gazowy

Weź udział w konkursie „Źródło domowego ciepła” i wygraj kocioł gazowy Weź udział w konkursie „Źródło domowego ciepła” i wygraj kocioł gazowy

Czy poszanowanie środowiska naturalnego jest dla Ciebie ważne? Czy jesteś fanem wykorzystywania odnawialnych źródeł energii? Czy w Twoim domu chciałbyś mieć ekologiczne urządzenia De Dietrich? De Dietrich...

Czy poszanowanie środowiska naturalnego jest dla Ciebie ważne? Czy jesteś fanem wykorzystywania odnawialnych źródeł energii? Czy w Twoim domu chciałbyś mieć ekologiczne urządzenia De Dietrich? De Dietrich ogłosiło konkurs "Źródło domowego ciepła", w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Redakcja RI „Ferrari dla instalatora” - wystartował konkurs promujący nowy system rurowy

„Ferrari dla instalatora” - wystartował konkurs promujący nowy system rurowy „Ferrari dla instalatora” - wystartował konkurs promujący nowy system rurowy

Marka Purmo ogłosiła konkurs dla instalatorów „Sztuka Wyboru”, który nawiązuje do premiery nowego produktu - systemu rurowego Cleverfit Axial. Konkurs trwa do końca 2018 roku i wyłoni aż 3 zwycięzców!...

Marka Purmo ogłosiła konkurs dla instalatorów „Sztuka Wyboru”, który nawiązuje do premiery nowego produktu - systemu rurowego Cleverfit Axial. Konkurs trwa do końca 2018 roku i wyłoni aż 3 zwycięzców! Zwycięzcy odwiedzą muzeum legendarnej marki Ferrari, zlokalizowanej w Bolonii oraz staną przed niepowtarzalną szansą, by zasiąść za kierownicą wybranej sportowej bestii spod znaku wierzgającego czarnego konia.

Redakcja RI Startuje trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards

Startuje trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards Startuje trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards

Panasonic rozpoczyna trzecią edycję konkursu PRO Awards. Firma zaprasza architektów, konsultantów, dystrybutorów, inżynierów, instalatorów oraz użytkowników końcowych systemów klimatyzacyjnych do zgłaszania...

Panasonic rozpoczyna trzecią edycję konkursu PRO Awards. Firma zaprasza architektów, konsultantów, dystrybutorów, inżynierów, instalatorów oraz użytkowników końcowych systemów klimatyzacyjnych do zgłaszania swoich projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling. Nagrody zostaną przyznane tym obiektom, które wyróżniać będzie niskie zużycie energii, pomysłowość i spełnienie założeń inwestora.

Redakcja RI Znamy już zwycięzców konkursu na wynalazek 8. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

Znamy już zwycięzców konkursu na wynalazek 8. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha Znamy już zwycięzców konkursu na wynalazek 8. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

19 czerwca w siedzibie firmy Robert Bosch w Warszawie ogłoszono zwycięzców 8. stołecznej edycji konkursu na wynalazek organizowanego w ramach Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha. Nagrodę główną otrzymały...

19 czerwca w siedzibie firmy Robert Bosch w Warszawie ogłoszono zwycięzców 8. stołecznej edycji konkursu na wynalazek organizowanego w ramach Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha. Nagrodę główną otrzymały uczennice z Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi za pomysł na inteligentny ochraniacz.

Redakcja RI Konkurs na projekt łazienki – ostatnie dni zapisów

Konkurs na projekt łazienki – ostatnie dni zapisów Konkurs na projekt łazienki – ostatnie dni zapisów

Międzynarodowy konkurs Zehndera – Idealny Projekt – trwa do 31 maja 2018 r. Uczestnicy projektują łazienkę z urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia, wykorzystują do tego pobrane modele 3D.

Międzynarodowy konkurs Zehndera – Idealny Projekt – trwa do 31 maja 2018 r. Uczestnicy projektują łazienkę z urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia, wykorzystują do tego pobrane modele 3D.

Redakcja RI Konkurs TOPTEN „Kotły grzewcze na paliwa stałe 2018”

Konkurs TOPTEN „Kotły grzewcze na paliwa stałe 2018” Konkurs TOPTEN „Kotły grzewcze na paliwa stałe 2018”

Polska Izba Ekologii (PIE) oraz Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE) zapraszają do udziału w kolejnej już VII edycji Konkursu „TOPTEN Kotły grzewcze na paliwa stałe 2018”. Tegoroczna...

Polska Izba Ekologii (PIE) oraz Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE) zapraszają do udziału w kolejnej już VII edycji Konkursu „TOPTEN Kotły grzewcze na paliwa stałe 2018”. Tegoroczna edycja została rozszerzona i obejmuje kotły grzewcze na paliwa stałe – kopalne oraz biomasę drzewną, o znamionowej mocy cieplnej 500 kilowatów („kW”) lub mniejszej.

Redakcja RI Kanalizacja niskoszumowa Wavin SiTech+: Konkurs Lider Instalacji 2018

Kanalizacja niskoszumowa Wavin SiTech+: Konkurs Lider Instalacji 2018 Kanalizacja niskoszumowa Wavin SiTech+: Konkurs Lider Instalacji 2018

System kanalizacji niskoszumowej nowej generacji Wavin SiTech+ obejmuje pełną gamę rur i kształtek do niskoszumowych instalacji kanalizacyjnych. Dzięki recepturze surowca, budowie rur oraz kształtek, a...

System kanalizacji niskoszumowej nowej generacji Wavin SiTech+ obejmuje pełną gamę rur i kształtek do niskoszumowych instalacji kanalizacyjnych. Dzięki recepturze surowca, budowie rur oraz kształtek, a także opracowanej technice mocowania obniża poziom natężenia hałasu wynikający z pracy instalacji kanalizacyjnej w stosunku do klasycznej kanalizacji wewnętrznej wykonanej z rur i kształtek z polipropylenu zgodnych z normą PN-EN 1451-1:2001.

Redakcja RI High Integrated Comfort System: Konkurs Lider Instalacji 2018

High Integrated Comfort System: Konkurs Lider Instalacji 2018 High Integrated Comfort System: Konkurs Lider Instalacji 2018

System Venture HICS swoje rozwiązanie opiera na jednym pionie zbiorczym, do którego podłączone są kratki wyciągowe. Jednostka wyciągowa zostaje umieszczona na dachu w celu zminimalizowania hałasu emitowanego...

System Venture HICS swoje rozwiązanie opiera na jednym pionie zbiorczym, do którego podłączone są kratki wyciągowe. Jednostka wyciągowa zostaje umieszczona na dachu w celu zminimalizowania hałasu emitowanego do pomieszczeń użytkowników. System uzupełnia regulator, tłumik oraz nawiewnik okienny.

Redakcja RI Centrala wentylacyjna (rekuperacyjna) Komfovent DOMEKT-R-300-V-M5/M5-C6: Konkurs Lider Instalacji 2018

Centrala wentylacyjna (rekuperacyjna) Komfovent DOMEKT-R-300-V-M5/M5-C6: Konkurs Lider Instalacji 2018 Centrala wentylacyjna (rekuperacyjna) Komfovent DOMEKT-R-300-V-M5/M5-C6: Konkurs Lider Instalacji 2018

Centrala wentylacyjna (rekuperacyjna) z wymiennikiem obrotowym, wbudowaną wtórną nagrzewnicą elektryczną o mocy 0,5 kW, wyposażona w zintegrowaną i w pełni okablowaną fabrycznie automatykę C6 SMART HOME....

Centrala wentylacyjna (rekuperacyjna) z wymiennikiem obrotowym, wbudowaną wtórną nagrzewnicą elektryczną o mocy 0,5 kW, wyposażona w zintegrowaną i w pełni okablowaną fabrycznie automatykę C6 SMART HOME. To pierwsze urządzenie na rynku z wymiennikiem obrotowym wyposażone w izolację z EPP.

Redakcja RI Wielopunktowy i wielogazowy system detekcji CO/LPG…NO2… w garażach, parkingach podziemnych i tunelach: Konkurs Lider Instalacji 2018

Wielopunktowy i wielogazowy system detekcji CO/LPG…NO2… w garażach, parkingach podziemnych i tunelach: Konkurs Lider Instalacji 2018 Wielopunktowy i wielogazowy system detekcji CO/LPG…NO2… w garażach, parkingach podziemnych i tunelach: Konkurs Lider Instalacji 2018

Dwugazowy Garażowy Detektor DUOmaster CO/LPG G Trzygazowy Garażowy Detektor T-master – G

Dwugazowy Garażowy Detektor DUOmaster CO/LPG G Trzygazowy Garażowy Detektor T-master – G

Redakcja RI Lindab UltraLink FTCU: Konkurs Lider Instalacji 2018

Lindab UltraLink FTCU: Konkurs Lider Instalacji 2018 Lindab UltraLink FTCU: Konkurs Lider Instalacji 2018

Wykorzystanie technologii ultradźwiękowej umożliwia pomiary przy przepływie już od 0,5 m/s, bez generowania dodatkowego oporu i zakłóceń strumienia powietrza. Nowa funkcja regulacji w wersji FTCU, w połączeniu...

Wykorzystanie technologii ultradźwiękowej umożliwia pomiary przy przepływie już od 0,5 m/s, bez generowania dodatkowego oporu i zakłóceń strumienia powietrza. Nowa funkcja regulacji w wersji FTCU, w połączeniu z niezwykle precyzyjnymi pomiarami, minimalną konserwacją i zgodnością z protokołem komunikacyjnym Modbus, otwiera drogę do optymalizacji systemów VAV na niedostępnym nigdy wcześniej poziomie.

Redakcja RI Zestawy hydroforowe Hyamat: Konkurs Lider Instalacji 2018

Zestawy hydroforowe Hyamat: Konkurs Lider Instalacji 2018 Zestawy hydroforowe Hyamat: Konkurs Lider Instalacji 2018

Całkowicie automatyczny zestaw hydroforowy o zwartej konstrukcji, zawierający od 2 do 6 pionowych pomp wysokociśnieniowych z bezstopniową regulacją prędkości obrotowej każdej pompy z PumpDrive dla całkowicie...

Całkowicie automatyczny zestaw hydroforowy o zwartej konstrukcji, zawierający od 2 do 6 pionowych pomp wysokociśnieniowych z bezstopniową regulacją prędkości obrotowej każdej pompy z PumpDrive dla całkowicie elektronicznej regulacji ciśnienia zasilania.

Redakcja RI Regulator VAV UltraSound: Konkurs Lider Instalacji 2018

Regulator VAV UltraSound: Konkurs Lider Instalacji 2018 Regulator VAV UltraSound: Konkurs Lider Instalacji 2018

UltraSound to rewolucja w dziedzinie regulatorów VAV. Brak przeszkód i pomiar w całym przekroju dają najdokładniejszy odczyt ze wszystkich stosowanych dotychczas technik pomiaru. Pozwala to precyzyjnie...

UltraSound to rewolucja w dziedzinie regulatorów VAV. Brak przeszkód i pomiar w całym przekroju dają najdokładniejszy odczyt ze wszystkich stosowanych dotychczas technik pomiaru. Pozwala to precyzyjnie wyregulować system, uzyskując oszczędności dochodzące nawet do 20%. Upraszcza to również projektowanie i montaż, gdyż przepływ turbulentny nie wpływa na dokładność pomiaru, dzięki czemu UltraSound można stosować bezpośrednio za kształtkami, bez dodatkowych odcinków prostych.

Redakcja RI Mata grzejna ELEKTRA MD: Konkurs Lider Instalacji 2018

Mata grzejna ELEKTRA MD: Konkurs Lider Instalacji 2018 Mata grzejna ELEKTRA MD: Konkurs Lider Instalacji 2018

Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA może być układane we wszystkich rodzajach pomieszczeń: w pokojach, łazience, kuchni, ciągach komunikacyjnych.

Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA może być układane we wszystkich rodzajach pomieszczeń: w pokojach, łazience, kuchni, ciągach komunikacyjnych.

Najnowsze produkty i technologie

HOMEKONCEPT Projekty domów piętrowych – poznaj ich zalety!

Projekty domów piętrowych – poznaj ich zalety! Projekty domów piętrowych – poznaj ich zalety!

W obliczu rosnącej wartości przestrzeni mieszkalnej i zróżnicowanych potrzeb współczesnych rodzin, budowa domu piętrowego jest optymalnym rozwiązaniem, które łączy w sobie efektywne wykorzystanie powierzchni...

W obliczu rosnącej wartości przestrzeni mieszkalnej i zróżnicowanych potrzeb współczesnych rodzin, budowa domu piętrowego jest optymalnym rozwiązaniem, które łączy w sobie efektywne wykorzystanie powierzchni z komfortem i funkcjonalnością. Projekty domów piętrowych, skupiające się na optymalnym wykorzystaniu powierzchni budynku, oferują przemyślane układy przestrzenne.

ECO Comfort Klimatyzacja kanałowa do domu: zastosowania, rodzaje, tryby pracy

Klimatyzacja kanałowa do domu: zastosowania, rodzaje, tryby pracy Klimatyzacja kanałowa do domu: zastosowania, rodzaje, tryby pracy

Zadaniem klimatyzacji jest przede wszystkim obniżenie zbyt wysokiej temperatury w budynku i dostosowanie jej do parametrów, które będą zapewniały komfortowe warunki pracy lub odpoczynku. Gorące lata i...

Zadaniem klimatyzacji jest przede wszystkim obniżenie zbyt wysokiej temperatury w budynku i dostosowanie jej do parametrów, które będą zapewniały komfortowe warunki pracy lub odpoczynku. Gorące lata i okresy długotrwałych upałów są silnie odczuwalne nawet w nowoczesnych, dobrze izolowanych budynkach wyposażonych w rolety zewnętrzne lub wewnętrzne, dlatego nowoczesne systemy klimatyzacji są coraz chętniej wybierane przez inwestorów, którzy budują lub modernizują swoje domy.

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Promocja Cashback od Panasonic

Promocja Cashback od Panasonic Promocja Cashback od Panasonic

Zwrot 2000 zł za zakup i rejestrację kompletu pompy ciepła Aquarea T-CAP

Zwrot 2000 zł za zakup i rejestrację kompletu pompy ciepła Aquarea T-CAP

ECO Comfort Montaż klimatyzatora: cena, rodzaje urządzeń, koszt montażu klimatyzacji w domu w 2024!

Montaż klimatyzatora: cena, rodzaje urządzeń, koszt montażu klimatyzacji w domu w 2024! Montaż klimatyzatora: cena, rodzaje urządzeń, koszt montażu klimatyzacji w domu w 2024!

Choć główną funkcją klimatyzatora jest chłodzenie powietrza w upalne okresy roku, panuje błędne przekonanie, że na schłodzeniu mieszkania kończy się funkcja systemu klimatyzacji. Tymczasem nowoczesne jednostki...

Choć główną funkcją klimatyzatora jest chłodzenie powietrza w upalne okresy roku, panuje błędne przekonanie, że na schłodzeniu mieszkania kończy się funkcja systemu klimatyzacji. Tymczasem nowoczesne jednostki nie ograniczają się jedynie do pojedynczych zadań.

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Majówka z Hisense Easy Smart

Majówka z Hisense Easy Smart Majówka z Hisense Easy Smart

Kupuj w maju klimatyzatory Easy Smart i odbieraj bony o wartości 800 PLN!

Kupuj w maju klimatyzatory Easy Smart i odbieraj bony o wartości 800 PLN!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A./Beretta news NOWOŚĆ! Klimatyzator BREVA E marki Beretta

NOWOŚĆ! Klimatyzator BREVA E marki Beretta NOWOŚĆ! Klimatyzator BREVA E marki Beretta

Ten model nie tylko idealnie reguluje temperaturę w pomieszczeniu, ale także oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań z myślą o środowisku i komforcie użytkowników.

Ten model nie tylko idealnie reguluje temperaturę w pomieszczeniu, ale także oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań z myślą o środowisku i komforcie użytkowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.