Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Zapraszamy na 39. Zjazd Gazowników

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  10.09.2018
W 2019 roku odbędzie się 39. edycja Zjazdu Gazowników
W 2019 roku odbędzie się 39. edycja Zjazdu Gazowników
Fot. Zjazd Gazowników

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych (PZITS), Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego (SITPNiG) oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa (IGG) wspólnie organizują 39. Zjazd Gazowników, który odbędzie się w dniach 14 – 15 marca 2019 r. w Warszawie.

I Ogólnopolski Zjazd Gazowników Polskich odbył się w dniach 23-25 kwietnia 1919 roku! Od tego czasu kolejne pokolenia specjalistów pracowały na rzecz bezpieczeństwa energetycznego państwa polskiego. W 2019 roku będzie mieć miejsce 100 rocznica wydarzenia, dlatego organizatorzy chcą porozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Polskiego gazownictwa.

Przeczytaj również: XXI Gazterm

Oprócz rysu historycznego, tematyka Zjazdu będzie koncentrowała się na nowych wyzwaniach, przed którymi stoi przemysł gazowniczy, jak również umożliwi wymianę doświadczeń zawodowych i prezentację najnowszych trendów branży gazowniczej. Program merytoryczny będzie obejmował m.in. zagadnienia techniczne związane z projektowaniem, budową i eksploatacją infrastruktury gazowej, aktualne uwarunkowania regulacyjno – prawne, zasady korzystania z infrastruktury gazowej oraz handel gazem.

Tematyka Zjazdu obejmie między innymi zagadnienia związane z:

  • rolą gazu ziemnego w bilansie energetycznym kraju,
  • rozbudową krajowego systemu transportu gazu ziemnego,
  • innowacyjnością w polskim gazownictwie.

- „Chcemy, aby 39. Zjazd Gazowników był okazją do spotkania przedstawicieli wielu firm i organizacji oraz osób działających w branży gazowniczej, wzmocnił głos sektora w polskiej gospodarce, a jednocześnie służył wymianie doświadczeń i informacji” - podkreśla Paweł Stańczak, przewodniczący Głównej Sekcji Gazownictwa i wiceprezes PZITS oraz wiceprezes SITPNiG.

PZITS, IGG oraz SITPNiG – trzy najliczniej reprezentowane organizacje działające w branży gazowniczej, chciałyby zachęcić firmy do aktywnego uczestnictwa w kreowaniu warunków sprzyjających innowacyjnemu rozwojowi polskiej branży gazowniczej, a 39. Zjazd Gazowników będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wielu innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych wykorzystywanych w gazownictwie.

39. Zjazd Gazowników odbędzie się w Warszawie w Airport Hotel Okęcie. Rejestracja będzie dostępna od 1 listopada 2018 r. Więcej informacji można znaleźć na www.zjazdgazownikow.pl.

Źródło: Zjazd Gazowników

[zjazd gazowników, Warszawa, projektowanie infrastruktury gazowej, infrastruktura gazowa, gaz, ogrzewanie, branża gazownicza, budowa infrastruktury gazowniczej]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Obejrzyj film o bezinwazyjnej renowacji rur » Jakich zabezpieczeń wentylacyjnych potrzebujesz »
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Mamy dla Ciebie nową ofertę urządzeń klimatyzacyjnych »

wentylacja

 10 pytań o sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym » Oszczędzaj nawet do 63% na zużyciu wody »
sterownik do pompy wodnej
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 


Czy czyszczenie klimatyzacji musi być drogie »

czyszczenie klimatyzacji

 Poznaj zalety pomp nowej generacji » 5 powodów, dla których warto zainwestować w pompę ciepła »
pompy woda powietrze pompy ciepła
czytam więcej » czytam więcej »

 


Polecamy sprawdzone metody na pomiar spalin w zamkniętym pomieszczeniu »

pomiar spalin

 Jakie produkty pomogą ci w walce o czyste powietrze » Serwis pompy ciepła bez problemów - jak to zrobić »
program czyste powietrze serwis pompy ciepła
czytam więcej » czytam więcej »

 


Jak działa technologia klimatyzacji bez przeciągów »

wentylacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


6/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Mikrokogeneracja w budownictwie mieszkaniowym
  • - Modernizacja budynków wielorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl