RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Zawory antyskażeniowe EWE

EWE Armaturen | 2013-09-27
EWE Armaturen

EWE Armaturen

Istniejąca na niemieckim rynku od 1946 r. firma Wilhelm EWE Armaturen GmbH & Co KG. jest producentem armatury wodociągowej oraz gazowej. Specjalizuje się w wytwarzaniu kompletnych wodociągowych przyłączy domowych, począwszy od nawiertek na rurociągach głównych, a skończywszy na zestawach wodomierzowych montowanych na granicy sieci zewnętrznej i instalacji wewnętrznej.

Siedziba firmy oraz fabryka zlokalizowane są w Brunszwiku. Firma ma wprowadzony system jakościowy ISO 9001 potwierdzony certyfikatem jakości DVGW wg DIN EN ISO 9001. Przedstawicielem na Polskę jest firma EWE Armatura.

Na polskim rynku oferowane są wybrane grupy produktów, m.in. zestawy wodomierzowe z akcesoriami, niewłazowe studnie wodomierzowe, zawory antyskażeniowe typu EA i EB, armatura do nawiercania, hydranty ogrodowe oraz stojaki hydrantowe. Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną i mają stosowne atesty.

Materiałem dla stożkowo-membranowych zaworów zwrotnych antyskażeniowych EWE jest stal nierdzewna 1.4401 (stożek), EPDM (membrana) oraz zależnie od wyrobu: mosiądz lub żeliwo (korpus). Przeznaczone są do wody zimnej do temp. 40°C i ciśnieniu 10 atm. Wszystkie zawory spełniają wymagania PN-EN 1717:2003.

Stożkowo-membranowe zwrotne zawory antyskażeniowe EWE typu EA z przyłączem gwintowym

W grupie stożkowo-membranowych zwrotnych zaworów antyskażeniowych EWE typu EA z przyłączem gwintowym jest kilka produktów. Pierwszym i najbardziej znanym jest zawór, który ma korpus z mosiądzu, obustronne połączenie gwintowe (śrubunek) z gwintem zewnętrznym, ze śrubą kontrolną, dźwigar stożka ze stali szlachetnej, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10, bez możliwości odwodnienia (spustu).

Zawór EWE EWE Zawór Zawór antyskażeniowy EWE

Kolejnym produkt ma dodatkową cechę: możliwość odwodnienia poprzez spust w przyłączu gwintowym.

Natomiast trzeci zawór ma wejście z gwintem zewnętrznym, a wyjście z gwintem wewnętrznym.

Kolejnym produktem jest stożkowomembranowy zwrotny zawór antyskażeniowy EWE z korpusem z mosiądzu MS 58 z obustronnym połączeniem gwintowym z gwintem wewnętrznym, ze śrubą kontrolną, długość wbudowania wg normy DIN 3502, bez możliwości odwodnienia (spustu), dźwigar stożka ze stali szlachetnej, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10.

EWE Armatura zawór Zawór EWE Armatura

Ostatni zawór z tej grupy ma korpus z mosiądzu MS 58 z obustronnym połączeniem gwintowym z gwintem wewnętrznym, ze śrubą kontrolną, z możliwością odwodnienia (spustu), dźwigar stożka ze stali szlachetnej, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10.

Stożkowo-membranowe zwrotne zawory antyskażeniowe EWE typu EA oraz EB z przyłączem kołnierzowym

Kolejną grupą produktową są stożkowo-membranowe zwrotne zawory antyskażeniowe EWE typu EA oraz EB z przyłączem kołnierzowym. Pierwszy z produktów ma korpus z żeliwa, powleczony farbą epoksydowo-proszkową, dźwigar stożka ze stali szlachetnej, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10, z ujęciem kontrolnym 1½".

Kolejny stożkowo-membranowy zwrotny zawór antyskażeniowy EWE typu EB jest wkładem międzykołnierzowym. Ma dźwigar stożka ze stali szlachetnej, do bezpośredniego podłączenia pomiędzy przewody rurowe, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10.

Ostatnim produktem jest jednokołnierzowy stożkowo-membranowy zwrotny zawór antyskażeniowy EWE, który ma korpus z żeliwa, powleczony farbą epoksydowo-proszkową, dźwigar stożka ze stali szlachetnej, do bezpośredniego podłączenia między przewody rurowe, membrana dostosowana do wody o ciśnieniu PN 10.

Zwrotny zawór antyskażeniowy EWE typu EA Stożkowo-membranowy zwrotny zawór antyskażeniowy Jednokołnierzowy zawór antyskażeniowy EWE
EWE Armatura logo EWE ARMATURA POLSKA Sp. z o.o.
53-031 Wrocław, ul. Partynicka 15
Tel.: +48 71 361 03 43
Fax: +48 71 361 03 52
GSM: +48 660 667 941
e-mail: [email protected]
www.ewe-armaturen.pl

Komentarze

Powiązane

prof. dr hab. Krystyna Konieczny, prof. dr hab. inż. Michał Bodzek Ciśnieniowe techniki membranowe w gospodarce wodno-ściekowej

Ciśnieniowe techniki membranowe w gospodarce wodno-ściekowej Ciśnieniowe techniki membranowe w gospodarce wodno-ściekowej

Częściowym rozwiązaniem problemu rosnącego zanieczyszczenia środowiska wodnego jest wdrażanie nowych technologii. Stąd do układów technologicznych uzdatniania wody i oczyszczania ścieków wprowadzane są...

Częściowym rozwiązaniem problemu rosnącego zanieczyszczenia środowiska wodnego jest wdrażanie nowych technologii. Stąd do układów technologicznych uzdatniania wody i oczyszczania ścieków wprowadzane są nowe procesy jednostkowe, które pozwalają na usunięcie bardzo różnych zanieczyszczeń. Większość współczesnych dużych systemów uzdatniania wód powierzchniowych i podziemnych oraz oczyszczania ścieków charakteryzuje się bardzo złożonymi układami technologicznymi zakładającymi sekwencję wielu procesów. W...

Rafał Kowalski Energooszczędne przygotowanie c.w.u.

Energooszczędne przygotowanie c.w.u. Energooszczędne przygotowanie c.w.u.

Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić przy przygotowywaniu ciepłej wody w zasobniku, jest przeciwdziałanie rozwojowi bakterii Legionella.

Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić przy przygotowywaniu ciepłej wody w zasobniku, jest przeciwdziałanie rozwojowi bakterii Legionella.

dr inż. Joanna Wyczarska-Kokot Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 4)

Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 4) Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 4)

Wraz ze wzrostem wiedzy na temat szkodliwego wpływu ubocznych produktów dezynfekcji na zdrowie kąpiących się osób, zwłaszcza małych dzieci, pływaków czy pracowników pływalni, wzrasta zainteresowanie rozwojem...

Wraz ze wzrostem wiedzy na temat szkodliwego wpływu ubocznych produktów dezynfekcji na zdrowie kąpiących się osób, zwłaszcza małych dzieci, pływaków czy pracowników pływalni, wzrasta zainteresowanie rozwojem i unowocześnianiem metod dezynfekcji wody.

Redakcja RI Uzdatnianie wody w instalacji domowej

Uzdatnianie wody w instalacji domowej Uzdatnianie wody w instalacji domowej

Dobór urządzeń uzdatniających wodę w domu należy zacząć od jej analizy. To niewielki koszt, a daje konkretną wiedzę o barwie, mętności, zapachu, odczynie, twardości, ilości azotanów, amoniaku, manganu...

Dobór urządzeń uzdatniających wodę w domu należy zacząć od jej analizy. To niewielki koszt, a daje konkretną wiedzę o barwie, mętności, zapachu, odczynie, twardości, ilości azotanów, amoniaku, manganu i żelaza. Kolejnym krokiem powinno być oszacowanie zużycia wody oraz jej przepływu godzinnego i dobowego.

dr inż. Joanna Wyczarska-Kokot Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 1)

Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 1) Nowoczesne i innowacyjne technologie oczyszczania wody basenowej (cz. 1)

Procesy i sposób oczyszczania wody obiegowej powinny uniemożliwiać kumulowanie się zanieczyszczeń wprowadzanych do basenu przez użytkowników oraz zapewniać taką dawkę dezynfektanta, która pozwala na usunięcie...

Procesy i sposób oczyszczania wody obiegowej powinny uniemożliwiać kumulowanie się zanieczyszczeń wprowadzanych do basenu przez użytkowników oraz zapewniać taką dawkę dezynfektanta, która pozwala na usunięcie mikroorganizmów z wody w niecce. Układy oczyszczania wody basenowej na miarę XXI wieku opierają się na nowoczesnych systemach zarządzania, kontroli oraz sterowania procesami jednostkowymi.

dr inż. Przemysław Muszyński Ozonowanie wody basenowej w pływalniach

Ozonowanie wody basenowej w pływalniach Ozonowanie wody basenowej w pływalniach

W artykule omówiono właściwości dezynfekcyjne i utleniające ozonu, sposoby jego dozowania oraz wady i zalety stosowania tego gazu do dezynfekcji wody basenowej. Podano również zalecenia i wymagania dotyczące...

W artykule omówiono właściwości dezynfekcyjne i utleniające ozonu, sposoby jego dozowania oraz wady i zalety stosowania tego gazu do dezynfekcji wody basenowej. Podano również zalecenia i wymagania dotyczące projektowania instalacji ozonowania.

dr inż. Joanna Wyczarska-Kokot, dr inż. Florian Piechurski Jakość wody basenowej a systemy cyrkulacji

Jakość wody basenowej a systemy cyrkulacji Jakość wody basenowej a systemy cyrkulacji

W artykule porównano jakość wody pochodzącej z ośmiu wybranych niecek basenowych, w których zastosowano poziome i pionowe systemy hydrauliczne. Scharakteryzowano analizowane baseny, zamontowane w nich...

W artykule porównano jakość wody pochodzącej z ośmiu wybranych niecek basenowych, w których zastosowano poziome i pionowe systemy hydrauliczne. Scharakteryzowano analizowane baseny, zamontowane w nich systemy przepływu wody i układy jej oczyszczania. Niezależnie od zastosowanego systemu hydraulicznego jakość wody basenowej odpowiadała wymaganiom obowiązujących przepisów, z wyjątkiem obecności chloru związanego we wszystkich badanych basenach i chloru wolnego w dwóch obiektach.

dr inż. Joanna Wyczarska-Kokot Mikrobiologiczne wskaźniki jakości wody w pływalniach

Mikrobiologiczne wskaźniki jakości wody w pływalniach Mikrobiologiczne wskaźniki jakości wody w pływalniach

W artykule scharakteryzowano mikroorganizmy wskaźnikowe, których pojawienie się w wodach basenowych stanowi ostrzeżenie przed zakażeniami. Zaprezentowano wyniki analiz jakości wody w siedmiu krytych pływalniach....

W artykule scharakteryzowano mikroorganizmy wskaźnikowe, których pojawienie się w wodach basenowych stanowi ostrzeżenie przed zakażeniami. Zaprezentowano wyniki analiz jakości wody w siedmiu krytych pływalniach. Na podstawie wielkości parametrów mikrobiologicznych, uzupełnionych o parametry fizyczno-chemiczne określono przydatność wody basenowej do kąpieli.

dr inż. Joanna Wyczarska-Kokot System dezynfekcji wody basenowej wspomagany naświetlaniem promieniami UV

System dezynfekcji wody basenowej wspomagany naświetlaniem promieniami UV System dezynfekcji wody basenowej wspomagany naświetlaniem promieniami UV

W artykule porównano wartości wskaźników fizyczno-chemicznych i bakteriologicznych jakości wody basenowej uzdatnianej w układzie: filtracja wstępna/koagulacja powierzchniowa/naświetlanie wody promieniami...

W artykule porównano wartości wskaźników fizyczno-chemicznych i bakteriologicznych jakości wody basenowej uzdatnianej w układzie: filtracja wstępna/koagulacja powierzchniowa/naświetlanie wody promieniami UV i chlorowanie końcowe za pomocą NaOCl z wartościami wskaźników jakości wody uzdatnianej w układzie z wyłączonymi lampami UV.

Redakcja RI news Szkolenia WATTS SOCLA wiosna 2019

Szkolenia WATTS SOCLA wiosna 2019 Szkolenia WATTS SOCLA wiosna 2019

Firma WATTS Industries Polska serdecznie zaprasza na serię szkoleń dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe, zwrotne, przepustnice, zawory pierwszeństwa, nadprędkości, mieszające cwu, armatura...

Firma WATTS Industries Polska serdecznie zaprasza na serię szkoleń dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe, zwrotne, przepustnice, zawory pierwszeństwa, nadprędkości, mieszające cwu, armatura instalacji grzewczych oraz inna armatura marki SOCLA / WATTS.

Redakcja RI WATTS INDUSTRIES zaprasza na bezpłatne szkolenie dla projektantów

WATTS INDUSTRIES zaprasza na bezpłatne szkolenie dla projektantów WATTS INDUSTRIES zaprasza na bezpłatne szkolenie dla projektantów

Firma WATTS INDUSTRIES organizuje szkolenie dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe dobór i projektowanie,  Armatura SOCLA w instalacjach ppoż, Urządzenia i komponenty instalacji grzewczych...

Firma WATTS INDUSTRIES organizuje szkolenie dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe dobór i projektowanie,  Armatura SOCLA w instalacjach ppoż, Urządzenia i komponenty instalacji grzewczych Watts, Termostatyczne zawory mieszające Ultramix, e-Ultramix i inne w aspekcie higieny instalacji wody użytkowej.

Redakcja RI WATTS INDUSTRIES zaprasza na szkolenie dla projektantów

WATTS INDUSTRIES zaprasza na szkolenie dla projektantów WATTS INDUSTRIES zaprasza na szkolenie dla projektantów

Firma WATTS INDUSTRIES organizuje szkolenie dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe dobór i projektowanie, Armatura SOCLA w instalacjach ppoż, Urządzenia i komponenty instalacji grzewczych...

Firma WATTS INDUSTRIES organizuje szkolenie dla projektantów z zakresu: Zawory antyskażeniowe dobór i projektowanie, Armatura SOCLA w instalacjach ppoż, Urządzenia i komponenty instalacji grzewczych Watts, Termostatyczne zawory mieszające Ultramix, e-Ultramix i inne w aspekcie higieny instalacji wody użytkowej.

Katarzyna Cesluk Zawory antyskażeniowe – praktyczne aspekty doboru, montażu i eksploatacji

Zawory antyskażeniowe – praktyczne aspekty doboru, montażu i eksploatacji Zawory antyskażeniowe – praktyczne aspekty doboru, montażu i eksploatacji

Instalacja wodociągowa musi zapewnić ciągłość dostawy wody w odpowiedniej ilości i jakości. W tym drugim aspekcie szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo użytkowników i zagwarantowanie, że w sieci i instalacji...

Instalacja wodociągowa musi zapewnić ciągłość dostawy wody w odpowiedniej ilości i jakości. W tym drugim aspekcie szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo użytkowników i zagwarantowanie, że w sieci i instalacji płynie woda niestanowiąca zagrożenia dla ich zdrowia. Obowiązkiem projektanta jest wskazanie odpowiedniego zabezpieczenia sieci i instalacji – w tym przed wtórnym zanieczyszczeniem.

Joanna Ryńska Ochrona przed wtórnym zanieczyszczeniem wody w instalacjach

Ochrona przed wtórnym zanieczyszczeniem wody w instalacjach Ochrona przed wtórnym zanieczyszczeniem wody w instalacjach

Woda w instalacjach narażona jest na wtórne zanieczyszczenie, związane po pierwsze z kondycją fizykochemiczną i mikrobiologiczną przewodów, przez które przepływa, a po drugie z przepływem zwrotnym z instalacji...

Woda w instalacjach narażona jest na wtórne zanieczyszczenie, związane po pierwsze z kondycją fizykochemiczną i mikrobiologiczną przewodów, przez które przepływa, a po drugie z przepływem zwrotnym z instalacji zawierającej wodę nienadającą się do celów spożywczych. Zgodnie z prawem instalacja wodociągowa musi być zabezpieczona przed takim zanieczyszczeniem przy zastosowaniu urządzeń spełniających odpowiednie wymagania.

Redakcja RI Jak zapobiec przepływom zwrotnym

Jak zapobiec przepływom zwrotnym Jak zapobiec przepływom zwrotnym

Zapewnienie odpowiedniej jakości wody wymaga zabezpieczenia instalacji przed zanieczyszczeniem na skutek przepływu zwrotnego. Przepływ ten najczęściej występuje przy nagłym obniżeniu ciśnienia w instalacji,...

Zapewnienie odpowiedniej jakości wody wymaga zabezpieczenia instalacji przed zanieczyszczeniem na skutek przepływu zwrotnego. Przepływ ten najczęściej występuje przy nagłym obniżeniu ciśnienia w instalacji, spowodowanym np. pęknięciem rurociągu lub nagłymi wahaniami ciśnienia.

Waldemar Joniec Zabezpieczenia chroniące przed wtórnym zanieczyszczeniem wody

Zabezpieczenia chroniące przed wtórnym zanieczyszczeniem wody Zabezpieczenia chroniące przed wtórnym zanieczyszczeniem wody

W instalacji wodociągowej woda dostarczana do punktów czerpalnych musi spełniać wymagania jakościowe dla wody pitnej. Po drodze narażona jest na wtórne zanieczyszczenie z powodu przepływów zwrotnych w...

W instalacji wodociągowej woda dostarczana do punktów czerpalnych musi spełniać wymagania jakościowe dla wody pitnej. Po drodze narażona jest na wtórne zanieczyszczenie z powodu przepływów zwrotnych w instalacjach lub kontaktu wody pitnej z innymi płynami. Z tego powodu stosuje się zabezpieczenia uniemożliwiające wtórne zanieczyszczenie wody, adekwatne do zagrożenia i kategorii płynów mogących ją zanieczyścić.

Waldemar Joniec Ochrona sieci oraz instalacji wodociągowych przed zamarzaniem

Ochrona sieci oraz instalacji wodociągowych przed zamarzaniem Ochrona sieci oraz instalacji wodociągowych przed zamarzaniem

Pomimo postępującego ocieplenia klimatu nie należy przyjmować, że w Polsce zmniejsza się strefa przemarzania gruntów. Co więcej, nowe dane i badania wskazują, że dla wielu regionów kraju należy przyjmować...

Pomimo postępującego ocieplenia klimatu nie należy przyjmować, że w Polsce zmniejsza się strefa przemarzania gruntów. Co więcej, nowe dane i badania wskazują, że dla wielu regionów kraju należy przyjmować większe wartości, niż podano w normie PN-B-03020. Wpływa na to postęp wiedzy oraz fakt, że zmiany klimatu powodują brak lub krótkie okresy zalegania pokrywy śnieżnej, a także spadek ogólnej wielkości opadów, zwłaszcza w regionach kraju uważanych za cieplejsze zimą, czyli północno-zachodnich, zachodnich...

Damian Żabicki Instalacje i urządzenia do indywidualnych ujęć wody

Instalacje i urządzenia do indywidualnych ujęć wody Instalacje i urządzenia do indywidualnych ujęć wody

Indywidualne ujęcia wody są coraz częściej stosowane, zwłaszcza na obszarach wiejskich lub tam, gdzie nie ma dostępu do miejskiej sieci wodociągowej. Najpopularniejsze z nich to oczywiście studnie kopane...

Indywidualne ujęcia wody są coraz częściej stosowane, zwłaszcza na obszarach wiejskich lub tam, gdzie nie ma dostępu do miejskiej sieci wodociągowej. Najpopularniejsze z nich to oczywiście studnie kopane bądź wiercone. Doprowadzenie wody z takiego ujęcia do domowej sieci wodociągowej wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń i elementów instalacji.

opr. red. Urządzenia do podnoszenia ciśnienia wody

Urządzenia do podnoszenia ciśnienia wody Urządzenia do podnoszenia ciśnienia wody

Niezawodność dostaw wody w sieciach i instalacjach wodociągowych dla różnych obiektów – budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, stacji uzdatniania wody, pompowni, myjni, pralni, obiektów przemysłowych...

Niezawodność dostaw wody w sieciach i instalacjach wodociągowych dla różnych obiektów – budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, stacji uzdatniania wody, pompowni, myjni, pralni, obiektów przemysłowych – i różnych systemów, np. przeciwpożarowych, podlewania, dla rolnictwa, oznacza konieczność doprowadzenia jej odpowiedniej ilości pod wymaganym ciśnieniem, niezależnie od bieżących wymagań danego obiektu i rozbioru wody. Ważną rolę w realizacji tego zadania odgrywają zestawy hydroforowe.

mgr inż. Anna Gierek-Ożóg, dr inż. Tadeusz Żaba Bezpieczeństwo wewnętrznych instalacji wodociągowych w szkołach

Bezpieczeństwo wewnętrznych instalacji wodociągowych w szkołach Bezpieczeństwo wewnętrznych instalacji wodociągowych w szkołach

Szkoła to miejsce, w którym uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy oświaty spędzają wiele czasu. Utrzymanie odpowiedniej jakości wody, zwłaszcza po długich miesiącach zamknięcia placówek spowodowanego...

Szkoła to miejsce, w którym uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy oświaty spędzają wiele czasu. Utrzymanie odpowiedniej jakości wody, zwłaszcza po długich miesiącach zamknięcia placówek spowodowanego pandemią i wakacjami, a co za tym idzie – braku jej obiegu w instalacji, to kolejne wyzwanie, z którym należy się zmierzyć. Przestoje w obiegu wody stwarzają korzystne warunki do rozwoju zagrożeń mikrobiologicznych, chemicznych i fizycznych. Ryzyko to można jednak skutecznie zredukować, identyfikując...

Szperacz Bez prostych kawałków

Bez prostych kawałków Bez prostych kawałków

Na zdjęciu obok wodomierz. Instalator zdecydował, że nie użyje przy jego montażu ani jednego prostego kawałeczka rury...

Na zdjęciu obok wodomierz. Instalator zdecydował, że nie użyje przy jego montażu ani jednego prostego kawałeczka rury...

Szperacz Hulaj dusza! Piekła nie ma?

Hulaj dusza! Piekła nie ma? Hulaj dusza! Piekła nie ma?

Jakoś nie mogę się "odczepić" od Warunków technicznych. Wracają w sumie przy każdym poście, chociaż nie zawsze jako świetne źródło odniesienia...

Jakoś nie mogę się "odczepić" od Warunków technicznych. Wracają w sumie przy każdym poście, chociaż nie zawsze jako świetne źródło odniesienia...

Szperacz Nieupoważnionym dostęp wzbroniony!

Nieupoważnionym dostęp wzbroniony! Nieupoważnionym dostęp wzbroniony!

Zdjęcia nieostre, ale nie mogę się powstrzymać, hahaha. Brawo, Mariusz! Dawno nie bolał mnie tak brzuch :)

Zdjęcia nieostre, ale nie mogę się powstrzymać, hahaha. Brawo, Mariusz! Dawno nie bolał mnie tak brzuch :)

Szperacz Porcja humoru spod znaku Monthy Pythona

Porcja humoru spod znaku Monthy Pythona Porcja humoru spod znaku Monthy Pythona

Aby nie przeciążać Was zbyt mocno przed najbliższym weekendem (oby wbrew prognozom pogoda się utrzymała!), podrzucam porcję zdjęć "rozweselających" :)

Aby nie przeciążać Was zbyt mocno przed najbliższym weekendem (oby wbrew prognozom pogoda się utrzymała!), podrzucam porcję zdjęć "rozweselających" :)

Najnowsze produkty i technologie

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Pompy ciepła Hisense – mistrzowskie ceny na EURO 2024

Pompy ciepła Hisense – mistrzowskie ceny na EURO 2024 Pompy ciepła Hisense – mistrzowskie ceny na EURO 2024

Mistrzowskie ceny pomp ciepła Hisense w gorącym okresie EURO 2024!

Mistrzowskie ceny pomp ciepła Hisense w gorącym okresie EURO 2024!

REGULUS-system Wójcik s.j. Gorący temat: chłodzenie grzejnikami ściennymi lub grzejnikami podłogowymi kanałowymi

Gorący temat: chłodzenie grzejnikami ściennymi lub grzejnikami podłogowymi kanałowymi Gorący temat:  chłodzenie grzejnikami ściennymi lub grzejnikami podłogowymi kanałowymi

Zimowy sezon grzewczy to myślenie o tym, żeby było odpowiednio ciepło, natomiast sezon letni to myślenie o tym, żeby nie było za ciepło. Szybkie zmiany między ekstremalnymi zjawiskami jak nawalne deszcze...

Zimowy sezon grzewczy to myślenie o tym, żeby było odpowiednio ciepło, natomiast sezon letni to myślenie o tym, żeby nie było za ciepło. Szybkie zmiany między ekstremalnymi zjawiskami jak nawalne deszcze z groźnymi burzami i silnym wiatrem, po nich susze, długotrwałe upały, potem duże spadki temperatury, powodują że domy i miejsca pracy należy dostosowywać do znacznych wahań temperatur.

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o. news Klimatyzacja Hisense RAC – nowe ulotki

Klimatyzacja Hisense RAC – nowe ulotki Klimatyzacja Hisense RAC – nowe ulotki

Nowa odsłona ulotek klimatyzacji Hisense!

Nowa odsłona ulotek klimatyzacji Hisense!

HOMEKONCEPT Etapy budowy domu – o czym trzeba pamiętać? Sprawdź!

Etapy budowy domu – o czym trzeba pamiętać? Sprawdź! Etapy budowy domu – o czym trzeba pamiętać? Sprawdź!

Budowa domu to złożony proces, który wymaga nie tylko zaangażowania finansowego, ale także dokładnego planowania i przestrzegania określonych etapów. Proces ten obejmuje szereg kroków, począwszy od wyboru...

Budowa domu to złożony proces, który wymaga nie tylko zaangażowania finansowego, ale także dokładnego planowania i przestrzegania określonych etapów. Proces ten obejmuje szereg kroków, począwszy od wyboru terenu, poprzez projektowanie, realizację prac budowlanych, aż po prace wykończeniowe. W poniższym artykule przedstawimy kompleksowy przegląd poszczególnych etapów budowy domu, podkreślając ich znaczenie i wpływ na ostateczny kształt oraz funkcjonalność budynku. Zapraszamy do lektury!

Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. news Nowa generacja komercyjnych rozwiązań grzewczo-chłodzących firmy Panasonic

Nowa generacja komercyjnych rozwiązań grzewczo-chłodzących firmy Panasonic Nowa generacja komercyjnych rozwiązań grzewczo-chłodzących firmy Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions jest zaangażowany w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań grzewczych i chłodzących do zastosowań komercyjnych, zapewniających maksymalną wydajność.

Panasonic Heating & Cooling Solutions jest zaangażowany w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań grzewczych i chłodzących do zastosowań komercyjnych, zapewniających maksymalną wydajność.

Euroterm Dodatkowe zyski od Euroterm24.pl

Dodatkowe zyski od Euroterm24.pl Dodatkowe zyski od Euroterm24.pl

Każdy fachowiec, gdy myśli o hydraulice, kotłach i łazienkach, prawdopodobnie widzi rury, zawory i narzędzia – codziennie towarzyszące jego pracy. W tym gorącym sezonie Euroterm24.pl wspiera fachowców...

Każdy fachowiec, gdy myśli o hydraulice, kotłach i łazienkach, prawdopodobnie widzi rury, zawory i narzędzia – codziennie towarzyszące jego pracy. W tym gorącym sezonie Euroterm24.pl wspiera fachowców w tej rutynie, przygotowując specjalną ofertę handlową z rozgrzewającymi nagrodami za zakupy. To akcja, która sprawi, że praca każdego instalatora będzie prosta, łatwa i… przyniesie dodatkowe zyski.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.