RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Gazowy kocioł kondensacyjny Condens 7800i W

Redakcja RI | 2023-09-18
Gazowy kocioł kondensacyjny Condens 7800i W

Gazowy kocioł kondensacyjny Condens 7800i W

Nowy gazowy kocioł kondensacyjny Condens 7800i W skierowany jest do klientów poszukujących trwałego i wydajnego rozwiązania grzewczego o innowacyjnym designie i maksymalnej łatwości obsługi. Condens 7800i W oferuje moc do 50 kW. Dzięki innowacyjnemu designowi i intuicyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu serii 800, urządzenie może być zainstalowane także w eksponowanych wnętrzach np. w łazience lub w kuchni. Obsługa kotła przez użytkownika możliwa jest opcjonalnie za pomocą intuicyjnej aplikacji – HomeCom Easy, a profesjonaliści mogą zdalnie nadzorować pracę urządzenia dzięki aplikacji HomeCom Pro.

Zobacz także

ESBE news Szybkie zawory do CWU

Szybkie zawory do CWU Szybkie zawory do CWU

Firma ESBE wprowadza na rynek zawory serii SLD130 – bardzo szybkie i kompaktowe zawory mieszająco-przełączające do instalacji CWU lub systemów grzewczych.

Firma ESBE wprowadza na rynek zawory serii SLD130 – bardzo szybkie i kompaktowe zawory mieszająco-przełączające do instalacji CWU lub systemów grzewczych.

Redakcja RI news Nowa wersja ArCADia-TERMOCAD Audyt 9

Nowa wersja ArCADia-TERMOCAD Audyt 9 Nowa wersja ArCADia-TERMOCAD Audyt 9

Program w wersji ArCADia-TERMOCAD Audyt przeznaczony jest do wykonywania audytów energetycznych i remontowych według najnowszych wymogów prawnych. Daje również możliwość opracowania audytu efektywności...

Program w wersji ArCADia-TERMOCAD Audyt przeznaczony jest do wykonywania audytów energetycznych i remontowych według najnowszych wymogów prawnych. Daje również możliwość opracowania audytu efektywności energetycznej, umożliwiając uwzględnienie w opracowaniu m.in. wymianę opraw oświetleniowych lub źródeł światła oraz wymianę sprzętu i urządzeń elektrycznych celem obniżenia zużycia energii przez budynek. Na podstawie wykonanego audytu istnieje możliwość opracowania audytu powykonawczego.

Aermec Polska Sp. z o.o. news Pompy ciepła Aermec HMI ze sterowaniem kaskadą urządzeń

Pompy ciepła Aermec HMI ze sterowaniem kaskadą urządzeń Pompy ciepła Aermec HMI ze sterowaniem kaskadą urządzeń

Aermec wprowadza nowe układy sterowania kaskadą pomp ciepła powietrze-woda serii HMI. System oparty jest o sterownik centralny z kolorowym wyświetlaczem dotykowym pozwalającym na połączenie do czterech...

Aermec wprowadza nowe układy sterowania kaskadą pomp ciepła powietrze-woda serii HMI. System oparty jest o sterownik centralny z kolorowym wyświetlaczem dotykowym pozwalającym na połączenie do czterech pomp ciepła typu HMI pracujących w jednym układzie hydraulicznym.

Oszczędność czasu podczas instalacji i konserwacji

Condens 7800i W można zainstalować szybciej niż inne urządzenia tego typu, niezależnie od tego, czy jest montowany w nowym czy modernizowanym budynku. Uruchomienie przebiega bardzo sprawnie za pośrednictwem zintegrowanego dotykowego panelu sterowania.

Asystent instalacji towarzyszy profesjonalistom przez wszystkie etapy instalacji. Wszystkie istotne komponenty systemu są łatwo dostępne do późniejszej konserwacji. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do wymiennika ciepła, serwisanci mogą zdjąć górną część obudowy urządzenia. Wymiennik pokryty jest specjalną powłoką, dzięki czemu można go łatwo i szybko oczyścić.

Elastyczny i ekonomiczny

Kocioł Condens 7800i W może być zainstalowany jako oszczędzająca miejsce wersja jednofunkcyjna lub we współpracy z dodatkowym zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że urządzenie może być elastycznie wykorzystywane do niemal każdego zastosowania zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Dzięki modulacji palnika w zakresie do 1:10 (w zależności od modelu), kocioł osiąga sezonową efektywność energetyczną ogrzewania pomieszczeń 94%. Niskie zużycie gazu wynika z automatycznej i opartej na zapotrzebowaniu regulacji mocy. Długa żywotność jest osiągana dzięki optymalnie dobranej technologii, która znacznie ogranicza liczbę uruchomień palnika. Condens 7800i W może być również zasilany gazem ziemnym z 20-procentową domieszką wodoru.

Innowacyjny design i możliwość podłączenia do internetu

Condens 7800i W ma ponadczasową, elegancką szklaną obudowę wykonaną z PMMA (szkło akrylowe), która doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Na wysoki komfort użytkowania wpływa możliwość obsługiwania urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji przy zastosowaniu dodatkowego modułu Connect-Key K30RF. Ze wszystkich funkcji można także korzystać za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza dotykowego serii 800, w który jest wyposażone urządzenie. Jeśli użytkownik pozwoli na monitorowanie systemu grzewczego wyposażonego w Connect-Key K30RF za pomocą aplikacji HomeCom Pro, firma serwisowa będzie mogła wówczas w każdej chwili zdalnie monitorować działanie i bezpośrednio reagować na wszelkie komunikaty o pracy urządzenia. Dzięki temu ewentualne interwencje serwisowe będą przebiegać o wiele szybciej i sprawniej.

mat. Bosch

Komentarze

Powiązane

Redakcja RI news Ogrzewacz z cyfrowym sterowaniem

Ogrzewacz z cyfrowym sterowaniem Ogrzewacz z cyfrowym sterowaniem

Elektryczny ogrzewacz c.w.u. Genius Wi-Fi o pojemności 50, 75 lub 100 l może być zdalnie sterowany przez aplikację mobilną dzięki bezprzewodowej, dwukierunkowej komunikacji radiowej w połączeniu z opcją...

Elektryczny ogrzewacz c.w.u. Genius Wi-Fi o pojemności 50, 75 lub 100 l może być zdalnie sterowany przez aplikację mobilną dzięki bezprzewodowej, dwukierunkowej komunikacji radiowej w połączeniu z opcją Cozytouch.

Redakcja RI news Zaciskarki Viega Pressgun

Zaciskarki Viega Pressgun Zaciskarki Viega Pressgun

Każdy fachowiec dobrze zna problemy związane z wykonywaniem połączeń w wąskich szachtach instalacyjnych, przy samej podłodze lub ponad głową. Nowe zaciskarki firmy Viega bardzo ułatwiają prace montażowe...

Każdy fachowiec dobrze zna problemy związane z wykonywaniem połączeń w wąskich szachtach instalacyjnych, przy samej podłodze lub ponad głową. Nowe zaciskarki firmy Viega bardzo ułatwiają prace montażowe w takich sytuacjach, dzięki wyjątkowo smukłej obudowie, niskiej wadze i obracanym nawet o 270° mocowaniu szczęk zaciskowych.

Redakcja RI Nuron – platforma akumulatorowa

Nuron – platforma akumulatorowa Nuron – platforma akumulatorowa

Nuron to platforma akumulatorowa opierająca się na bateriach o jednym rodzaju napięcia, co umożliwia zastosowanie jej zarówno do lekkich, jak i ciężkich aplikacji. Wprowadzając Nuron, Hilti oferuje platformę...

Nuron to platforma akumulatorowa opierająca się na bateriach o jednym rodzaju napięcia, co umożliwia zastosowanie jej zarówno do lekkich, jak i ciężkich aplikacji. Wprowadzając Nuron, Hilti oferuje platformę akumulatorową która znacząco upraszcza pracę na budowie, ulepsza zarządzanie parkiem maszyn, przenosi wydajność na wyższy poziom i wspiera ochronę zdrowia operatora maszyny.

Redakcja RI news Hydrauliczne równoważenie ogrzewania płaszczyznowego

Hydrauliczne równoważenie ogrzewania płaszczyznowego Hydrauliczne równoważenie ogrzewania płaszczyznowego

Równoważenie hydrauliczne odgrywa kluczową rolę w wydajnym działaniu systemu ogrzewania. Tylko precyzyjnie wyregulowany system rozprowadza energię w budynkach w taki sposób, żeby zapewnić pożądaną temperaturę...

Równoważenie hydrauliczne odgrywa kluczową rolę w wydajnym działaniu systemu ogrzewania. Tylko precyzyjnie wyregulowany system rozprowadza energię w budynkach w taki sposób, żeby zapewnić pożądaną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach. Dotyczy to nie tylko grzejników, ale również ogrzewania płaszczyznowego.

Redakcja RI news Nowa seria klimakonwektorów LG Electronics

Nowa seria klimakonwektorów LG Electronics Nowa seria klimakonwektorów LG Electronics

LG Air Solution wprowadza jednostkę wewnętrzną przystosowaną do współpracy z instalacjami wodnymi. Kompleksowe rozwiązanie łączy wszechstronność zastosowań z prostotą obsługi.

LG Air Solution wprowadza jednostkę wewnętrzną przystosowaną do współpracy z instalacjami wodnymi. Kompleksowe rozwiązanie łączy wszechstronność zastosowań z prostotą obsługi.

news ArmaFlex Ultima

ArmaFlex Ultima ArmaFlex Ultima

ArmaFlex Ultima to pierwsza elastyczna pianka elastomerowa, która dzięki uniepalniaczom w swoim składzie, zyskała euroklasę BL-s1, d0. Oznacza to nawet 10-krotną redukcję wytwarzanego dymu w porównaniu...

ArmaFlex Ultima to pierwsza elastyczna pianka elastomerowa, która dzięki uniepalniaczom w swoim składzie, zyskała euroklasę BL-s1, d0. Oznacza to nawet 10-krotną redukcję wytwarzanego dymu w porównaniu do standardowych produktów elastomerowych i przekłada się na znaczną poprawę bezpieczeństwa użytkowników obiektów budowlanych.

Redakcja RI news Pompy ciepła Aquarea A2W generacji K i L

Pompy ciepła Aquarea A2W generacji K i L Pompy ciepła Aquarea A2W generacji K i L

Wraz ze wzrostem globalnego zapotrzebowania na energooszczędne rozwiązania grzewcze i chłodnicze Panasonic rozszerza gamę powietrznych pomp ciepła Aquarea. Podczas Targów Interclima 2022 w Paryżu, Masaharu...

Wraz ze wzrostem globalnego zapotrzebowania na energooszczędne rozwiązania grzewcze i chłodnicze Panasonic rozszerza gamę powietrznych pomp ciepła Aquarea. Podczas Targów Interclima 2022 w Paryżu, Masaharu Michiura, Prezes Heating & Ventilation A/C Company, Panasonic Corporation, zaprezentował najnowsze dodatki do gamy urządzeń Aquarea – nowe pompy ciepła generacji K i L.

Redakcja RI news System VRF HP/HR R32 SHRM Advance Toshiba

System VRF HP/HR R32 SHRM Advance Toshiba System VRF HP/HR R32 SHRM Advance Toshiba

SHRM Advance, nowy system VRF HP/HR R32 firmy Toshiba, umożliwia dekarbonizację budynków komercyjnych i obniżenie kosztów eksploatacji. Najnowsza generacja systemu VRF wykorzystuje czynnik chłodniczy R32,...

SHRM Advance, nowy system VRF HP/HR R32 firmy Toshiba, umożliwia dekarbonizację budynków komercyjnych i obniżenie kosztów eksploatacji. Najnowsza generacja systemu VRF wykorzystuje czynnik chłodniczy R32, co zmniejsza emisję CO2 o 80% i przyspiesza globalne dążenie do osiągnięcia neutralności węglowej.

Redakcja RI news Zawory napowietrzające HypAir Uponor

Zawory napowietrzające HypAir Uponor Zawory napowietrzające HypAir Uponor

Nowość firmy Uponor to prosty sposób na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Dzięki temu, że otwierają się w przypadku podciśnienia w instalacji kanalizacyjnej, umożliwiając napływ powietrza,...

Nowość firmy Uponor to prosty sposób na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Dzięki temu, że otwierają się w przypadku podciśnienia w instalacji kanalizacyjnej, umożliwiając napływ powietrza, a następnie zamykają, pozwalają skutecznie zatrzymać wydobywanie się przykrych zapachów z instalacji kanalizacyjnej.

Redakcja RI news U Protect Isover

U Protect Isover U Protect Isover

Marka ISOVER opracowała i wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie U Protect – system ognioodpornej izolacji kanałów w zastosowaniach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC).

Marka ISOVER opracowała i wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie U Protect – system ognioodpornej izolacji kanałów w zastosowaniach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC).

Redakcja RI news Kompaktowe separatory zanieczyszczeń

Kompaktowe separatory zanieczyszczeń Kompaktowe separatory zanieczyszczeń

Nowy koalescencyjny separator zanieczyszczeń NS 1,5 z oferty firmy Kessel jest odporny na ścieki agresywne. Łatwo go łączyć z innymi urządzeniami (jak np. osadniki czy przepompownie).

Nowy koalescencyjny separator zanieczyszczeń NS 1,5 z oferty firmy Kessel jest odporny na ścieki agresywne. Łatwo go łączyć z innymi urządzeniami (jak np. osadniki czy przepompownie).

Redakcja RI news Klimatyzator konsolowy

Klimatyzator konsolowy Klimatyzator konsolowy

Rotenso Aneru to klimatyzator konsolowy, który dzięki dwustronnemu nawiewowi góra i dół może być zamontowany przy podłodze, co pozwala zastosować go w pomieszczeniach ze specyficznymi ograniczeniami, np....

Rotenso Aneru to klimatyzator konsolowy, który dzięki dwustronnemu nawiewowi góra i dół może być zamontowany przy podłodze, co pozwala zastosować go w pomieszczeniach ze specyficznymi ograniczeniami, np. z dużą liczbą skosów i niskich ścianek kolankowych na poddaszach. Urządzenie jest chętnie wybierane także przez klientów chcących uniknąć ekspozycji urządzenia pod sufitem.

Redakcja RI news Zadajnik pomieszczeniowy do wentylacji

Zadajnik pomieszczeniowy do wentylacji Zadajnik pomieszczeniowy do wentylacji

Nowy zadajnik pomieszczeniowy Belimo jest przeznaczony do pomiaru temperatury, wilgotności i stężenia CO2 w pomieszczeniu oraz do regulacji temperatury w pomieszczeniu lub systemie wentylacji.

Nowy zadajnik pomieszczeniowy Belimo jest przeznaczony do pomiaru temperatury, wilgotności i stężenia CO2 w pomieszczeniu oraz do regulacji temperatury w pomieszczeniu lub systemie wentylacji.

Redakcja RI news Grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H Flex

Grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H Flex Grzejnik dekoracyjny Purmo Tinos H Flex

W ofercie marki Purmo pojawił się nowy grzejnik płytowy – Tinos H Flex charakteryzujący się efektownym, minimalistycznym wzornictwem. Poza nowoczesnym, zwracającym uwagę designem rozwiązanie zapewnia wyjątkową...

W ofercie marki Purmo pojawił się nowy grzejnik płytowy – Tinos H Flex charakteryzujący się efektownym, minimalistycznym wzornictwem. Poza nowoczesnym, zwracającym uwagę designem rozwiązanie zapewnia wyjątkową elastyczność montażu oraz użytkowania. Dzięki zastosowaniu dolnego podłączenia środkowego instalatorzy nie muszą zastanawiać się nad wyborem wersji grzejnika. Tinos H Flex jest dostępny aż w 33 rozmiarach, dzięki czemu klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie wielkości, które najlepiej sprawdzą...

Redakcja RI Wzorowa kontrola przepływu w systemach HVAC

Wzorowa kontrola przepływu w systemach HVAC Wzorowa kontrola przepływu w systemach HVAC

Zawory strefowe z napędem elektromotorycznym NovaZone Valve firmy Taconova odpowiadają za dystrybucję przepływu i zapewniają dopływ cieczy lub odcięcie części instalacji albo poszczególnych urządzeń. Oferta...

Zawory strefowe z napędem elektromotorycznym NovaZone Valve firmy Taconova odpowiadają za dystrybucję przepływu i zapewniają dopływ cieczy lub odcięcie części instalacji albo poszczególnych urządzeń. Oferta obejmuje standardowe modele dwudrożne lub trójdrożne i nową wersję z opcjonalnym mikroprzełącznikiem, odpowiednie do różnorodnych sytuacji montażowych.

Redakcja RI news Prysznic z funkcją recyklingu wody

Prysznic z funkcją recyklingu wody Prysznic z funkcją recyklingu wody

Marka GROHE niedawno oficjalnie zaprezentowała nowy koncept prysznica z recyklingiem wody. Nowe rozwiązanie marki GROHE zapewnia komfort użytkowania, jednocześnie zmniejszając zużycie wody i energii –...

Marka GROHE niedawno oficjalnie zaprezentowała nowy koncept prysznica z recyklingiem wody. Nowe rozwiązanie marki GROHE zapewnia komfort użytkowania, jednocześnie zmniejszając zużycie wody i energii – odpowiednio o nawet do 75% i 66% w trakcie 10-minutowego prysznica. Pozwala to zaoszczędzić czteroosobowej rodzinie ponad 6 300 zł rocznie [1].

Redakcja RI news CO2 Service Checker Panasonic

CO2 Service Checker Panasonic CO2 Service Checker Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził nowe urządzenie CO2 Service Checker zaprojektowane dla swoich komercyjnych agregatów transkrytycznych serii CR do zastosowań w łańcuchu chłodniczym.

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził nowe urządzenie CO2 Service Checker zaprojektowane dla swoich komercyjnych agregatów transkrytycznych serii CR do zastosowań w łańcuchu chłodniczym.

Redakcja RI news Pompy ciepła powietrze-woda Rotenso Aquami All in Split

Pompy ciepła powietrze-woda Rotenso Aquami All in Split Pompy ciepła powietrze-woda Rotenso Aquami All in Split

Nowość w ofercie Rotenso pompy ciepła powietrze-woda typu all in one powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku wynikające ze zmieniających się trendów w budownictwie mieszkaniowym wymagających kompaktowych...

Nowość w ofercie Rotenso pompy ciepła powietrze-woda typu all in one powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku wynikające ze zmieniających się trendów w budownictwie mieszkaniowym wymagających kompaktowych urządzeń, które można zaaranżować w pomieszczeniach mieszkalnych.

Redakcja RI news Klimatyzatory z wymiennymi, tekstylnymi panelami

Klimatyzatory z wymiennymi, tekstylnymi panelami Klimatyzatory z wymiennymi, tekstylnymi panelami

Rotenso Versu Cloth Caramel i Rotenso Versu Cloth Stone to nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego w ofercie marki modelu Versu. Elegancki design urządzenia znajdzie swoich fanów wśród miłośników różnych...

Rotenso Versu Cloth Caramel i Rotenso Versu Cloth Stone to nowa odsłona najbardziej rozpoznawalnego w ofercie marki modelu Versu. Elegancki design urządzenia znajdzie swoich fanów wśród miłośników różnych stylów. Unikatową cechą są wymienne, tekstylne panele, idealnie przylegające do frontu klimatyzatora.

Redakcja RI news Klimatyzator kanałowy MHI wysokiego sprężu

Klimatyzator kanałowy MHI wysokiego sprężu Klimatyzator kanałowy MHI wysokiego sprężu

Do jednostek kanałowych wysokiego sprężu serii FDU-VH Mitsubishi Heavy Industries – przeznaczonych do domów, mieszkań oraz większych obiektów biurowych i handlowych – dołączył nowy model na czynnik chłodniczy...

Do jednostek kanałowych wysokiego sprężu serii FDU-VH Mitsubishi Heavy Industries – przeznaczonych do domów, mieszkań oraz większych obiektów biurowych i handlowych – dołączył nowy model na czynnik chłodniczy R32 o wydajności chłodniczej 27,0 kW.

Redakcja RI news Rozdzielacze kompozytowe

Rozdzielacze kompozytowe Rozdzielacze kompozytowe

Firma Henco wprowadziła do oferty lekkie i wytrzymałe rozdzielacze kompozytowe z przyłączem 1”, przeznaczone do instalacji ogrzewania płaszczyznowego. Dzięki zastosowaniu monobloku poliamidowego liczba...

Firma Henco wprowadziła do oferty lekkie i wytrzymałe rozdzielacze kompozytowe z przyłączem 1”, przeznaczone do instalacji ogrzewania płaszczyznowego. Dzięki zastosowaniu monobloku poliamidowego liczba uszczelnień wewnętrznych jest mniejsza niż w przypadku rozdzielacza modułowego.

Redakcja RI news Platforma akumulatorowa

Platforma akumulatorowa Platforma akumulatorowa

Nuron to oferowana przez Hilti platforma akumulatorowa z funkcją przesyłu danych, która upraszcza pracę na budowie i zwiększa jej wydajność, chroniąc jednocześnie zdrowie operatora i ulepszając zarządzanie...

Nuron to oferowana przez Hilti platforma akumulatorowa z funkcją przesyłu danych, która upraszcza pracę na budowie i zwiększa jej wydajność, chroniąc jednocześnie zdrowie operatora i ulepszając zarządzanie parkiem maszynowym.

Redakcja RI news Centrala bezprzewodowa

Centrala bezprzewodowa Centrala bezprzewodowa

Yubii Home to centrala bezprzewodowa dla systemu domu inteligentnego, dzięki wykorzystaniu protokołu Z-Wave kompatybilna z ponad 3 tys. napędów radiowych, odbiorników i czujników różnych producentów.

Yubii Home to centrala bezprzewodowa dla systemu domu inteligentnego, dzięki wykorzystaniu protokołu Z-Wave kompatybilna z ponad 3 tys. napędów radiowych, odbiorników i czujników różnych producentów.

Redakcja RI news Dopasowanie klimatyzacji do wnętrza

Dopasowanie klimatyzacji do wnętrza Dopasowanie klimatyzacji do wnętrza

Aplikacja mobilna „Hisense 3D” wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość (AR), umożliwiając dopasowanie modelu i wykonanie wizualizacji klimatyzatorów marki Hisense w istniejącym wnętrzu.

Aplikacja mobilna „Hisense 3D” wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość (AR), umożliwiając dopasowanie modelu i wykonanie wizualizacji klimatyzatorów marki Hisense w istniejącym wnętrzu.

Wybrane dla Ciebie

100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze »

100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze » 100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze »

Dołącz do grona elektro - wykonawców »

Dołącz do grona elektro - wykonawców » Dołącz do grona elektro - wykonawców  »

Bezpłatny audyt fotowoltaiki »

Bezpłatny audyt fotowoltaiki » Bezpłatny audyt fotowoltaiki  »

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają? Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Czego może brakować w kominie?

Czego może brakować w kominie? Czego może brakować w kominie?

Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu »

Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu » Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu  »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” » Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV”  »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe » Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe  »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii » Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii  »

To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu

To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. »

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. » Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.  »

Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji

Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji

Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w wodociągu?

Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w wodociągu? Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w  wodociągu?

Jak poprawnie dobrać bezpieczniki

Jak poprawnie dobrać bezpieczniki Jak poprawnie dobrać bezpieczniki

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji »

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji » Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji  »

Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza

Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza

Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji »

Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji » Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji »

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii

Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii

Najnowsze produkty i technologie

ASAJ Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii

Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii

W chłodnych miesiącach roku, komfort cieplny w domu staje się jednym z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. Wybór właściwego systemu grzewczego nie jest jednak łatwą decyzją. Dlatego w tym...

W chłodnych miesiącach roku, komfort cieplny w domu staje się jednym z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. Wybór właściwego systemu grzewczego nie jest jednak łatwą decyzją. Dlatego w tym artykule zastanowimy się, jakie są obecnie dostępne opcje, jakie są ich zalety i wady, a także na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu grzewczego.

BayWa r.e. Solar Systems Bezpieczeństwo składowania magazynów energii

Bezpieczeństwo składowania magazynów energii Bezpieczeństwo składowania magazynów energii

Potencjalne niebezpieczeństwo, które wynika z niewłaściwego składowania baterii litowo-jonowych, jest bardzo wysokie.

Potencjalne niebezpieczeństwo, które wynika z niewłaściwego składowania baterii litowo-jonowych, jest bardzo wysokie.

Brevis Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła?

Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła? Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła?

Obawa przed nadmiernymi stratami ciepła w sezonie grzewczym często popycha ludzi do niezbyt mądrych decyzji jak zatykanie kratek wentylacyjnych czy zaklejanie nawiewników. Przez takie postępowanie odcinają...

Obawa przed nadmiernymi stratami ciepła w sezonie grzewczym często popycha ludzi do niezbyt mądrych decyzji jak zatykanie kratek wentylacyjnych czy zaklejanie nawiewników. Przez takie postępowanie odcinają się całkowicie od dopływu świeżego powietrza, co nie tylko przyczynia się do nieprawidłowego funkcjonowania wentylacji, ale też w dalszej perspektywie wpłynie na pogorszenie się stanu zdrowia mieszkańców przesadnie uszczelnionego domu. W niniejszym tekście przedstawimy, dlaczego wentylacja jest...

AFRISO Sp. z o.o. news Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”!

Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”! Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”!

Elastyczny dobór zaworu pod wymagany przepływ zgodnie z prawidłowym Kvs, niski przeciek wewnętrzny, niski moment obrotowy. To tylko kilka zalet nowej generacji zaworów ARV, które są już dobrze znane i...

Elastyczny dobór zaworu pod wymagany przepływ zgodnie z prawidłowym Kvs, niski przeciek wewnętrzny, niski moment obrotowy. To tylko kilka zalet nowej generacji zaworów ARV, które są już dobrze znane i cenione przez rzesze instalatorów w całej Polsce.

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o. Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania!

Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania! Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania!

Klimatyzator ANDE Jupiter +UV to urządzenie idealne na upały. Wyposażony we wszystkie funkcje, które zadowolą najbardziej wymagających. To najczęściej wybierany klimatyzator spośród urządzeń ANDE.

Klimatyzator ANDE Jupiter +UV to urządzenie idealne na upały. Wyposażony we wszystkie funkcje, które zadowolą najbardziej wymagających. To najczęściej wybierany klimatyzator spośród urządzeń ANDE.

SITACO Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła

Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła

Brink to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na rynku europejskim. Centrale rekuperacyjne Brink są stale rozwijane technologicznie, co znajduje...

Brink to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na rynku europejskim. Centrale rekuperacyjne Brink są stale rozwijane technologicznie, co znajduje odzwierciedlenie w kolejnych, coraz doskonalszych produktach. Liczne certyfikaty potwierdzają wysoką jakość i parametry tych urządzeń, a szeroki asortyment oraz zakres wydajności pozwalają zastosować je w budynkach nowych lub modernizowanych, o małych i dużych kubaturach.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.