RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Pompy ciepła Aermec już dostępne w hurtowni Sunprofi

Sunprofi Sp. z o.o. | 2022-09-06

Hurtownia fotowoltaiczna Sunprofi wprowadziła do oferty pompy ciepła włoskiej firmy Aermec. Urządzenia Aermec to wydajne, przyjazne dla środowiska i niezawodne rozwiązania grzewcze. Nowa gama produktów jest już dostępna w magazynach Sunprofi.

treść sponsorowana

Pompa ciepła monoblok HMI Aermec dostępna w Sunprofi

Odwracalna pompa ciepła typu powietrze-woda nadaje się do systemów klimatyzacji, w których wysoka temperatura wody potrzebna jest nie tylko do chłodzenia, ale także grzania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do produkcji c.w.u. konieczna jest instalacja urządzenia z zasobnikiem c.w.u., np. DHWT300S.

Pompa ciepła HMI może być instalowana w nowych oraz istniejących budynkach, zastępując lub pracując równolegle z tradycyjnymi systemami ogrzewania. W każdym wypadku pracuje równie efektywnie.
Pompa ciepła HMI nadaje się do pracy z niskotemperaturowymi odbiornikami, takimi jak ogrzewanie podłogowe czy klimakonwektory, oraz tradycyjnymi grzejnikami. W wyposażeniu pompy ciepła instalator znajdzie podstawowe komponenty hydrauliczne ułatwiające końcową instalację.

Zalety pomp ciepła Aermec to: szybka i łatwa instalacja, sterowanie przy pomocy aplikacji oraz wydajność A+++. Pompa ciepła HMI wykorzystuje nowy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.

Nowa oferta pomp ciepła jest dostępna od ręki w magazynach Sunprofi. Zobacz więcej >> 

Sunprofi prowadzi szkolenia w zakresie doboru i montażu pomp ciepła Aermec. Szkolenie ma na celu przedstawienie kompleksowego przeglądu produktów, ich zastosowań i korzyści, oraz instalacji urządzeń.

Pompy ciepła Aermec są objęte 6-letnią gwarancją oraz polskim serwisem. Produkowane są we Włoszech.

Oferta Sunprofi jest skierowana wyłącznie do instalatorów – hurtownia nie obsługuje klientów indywidualnych.

Aermec – prekursor produkcji urządzeń sterujących temperaturą w Europie

Aermec jest włoskim producentem urządzeń klimatyzacyjnych i specjalistą na rynku pomp ciepła. Początki firmy związane są z Ettore Riello, który w 1923 roku opracował pierwszy piec grzewczy na olej. Jego wnuk, działający do dziś w firmie, Giordano Riello zapoczątkował produkcję urządzeń klimatyzacyjnych. Założona w tym celu w 1963 roku firma Aermec jest jednym z pierwszych producentów klimatyzacji w Europie. Była także pierwszym na naszym kontynencie wytwórcą jednostek typu split, a następnie klimakonwektorów, w sprzedaży których jest światowym liderem. Firma skupia się nie tylko na dostarczaniu urządzeń, ale przede wszystkim na proponowaniu kompleksowych rozwiązań systemowych, dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta.

Hurtownia Sunprofi – nie tylko fotowoltaika

Sunprofi jest hurtownią paneli słonecznych, falowników, konstrukcji do montażu fotowoltaiki, zabezpieczeń ppoż. i innych produktów niezbędnych do zbudowania kompletnej instalacji fotowoltaicznej. Hurtownia oferuje też technikę grzewczą, w tym pompy ciepła światowych marek. Sprawdź >>

Na instalatorów zainteresowanych ofertą hurtowni Sunprofi czeka szereg ułatwień. Jednym z nich jest autorski program doboru wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej oraz jej wyceny. Jest też możliwość doboru samej konstrukcji montażowej. Na każdym kroku klient może skorzystać z doradztwa handlowego i technicznego.

Biuro i główny magazyn firmy znajduje się w Lublinie, Sunprofi ma także biuro handlowe na Śląsku. Zaawansowane rozwiązania logistyczne pozwalają na sprawną obsługę klientów na terenie całego kraju.

Komentarze

Powiązane

Sunprofi Sp. z o.o. Trwa obniżka cen systemów magazynowania energii

Trwa obniżka cen systemów magazynowania energii Trwa obniżka cen systemów magazynowania energii

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach! Bardzo miło było móc się z Wami spotkać. A dla Wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na tegoroczne...

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na jubileuszowych Targach Enex w Kielcach! Bardzo miło było móc się z Wami spotkać. A dla Wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na tegoroczne targi, przygotowaliśmy specjalny film z naszego stoiska. Miłego oglądania!

Sunprofi Sp. z o.o. Odbierz bezpłatne zaproszenie – zarejestruj się na Solar Energy Expo

Odbierz bezpłatne zaproszenie – zarejestruj się na Solar Energy Expo Odbierz bezpłatne zaproszenie – zarejestruj się na Solar Energy Expo

Już w dniach 17-19 stycznia czekamy na was w HALI C na stoisku 55 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Nie przegap okazji do zapoznania się z naszym zespołem, który z przyjemnością zaprezentuje...

Już w dniach 17-19 stycznia czekamy na was w HALI C na stoisku 55 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Nie przegap okazji do zapoznania się z naszym zespołem, który z przyjemnością zaprezentuje aktualną ofertę naszej hurtowni. Dla wszystkich Państwa, którzy złożą zamówienia podczas trwania targów, oraz nowych osób, które zarejestrują się w naszym sklepie, będziemy mieli atrakcyjną niespodziankę.

Sunprofi Sp. z o.o. Wyprzedaż Black Week! -50% kosztów transportu do wszystkich zamówień!

Wyprzedaż Black Week! -50% kosztów transportu do wszystkich zamówień! Wyprzedaż Black Week! -50% kosztów transportu do wszystkich zamówień!

BLACK WEEK w Sunprofi! Wejdź na naszą platformę B2B i sprawdź co przygotowaliśmy!

BLACK WEEK w Sunprofi! Wejdź na naszą platformę B2B i sprawdź co przygotowaliśmy!

Sunprofi Sp. z o.o. Sunprofi: Zmontuj sobie zestaw! Pompa ciepła + zbiornik buforowy od ręki!

Sunprofi: Zmontuj sobie zestaw! Pompa ciepła + zbiornik buforowy od ręki! Sunprofi: Zmontuj sobie zestaw! Pompa ciepła + zbiornik buforowy od ręki!

KUP DZIŚ, MONTUJ JUTRO! Tylko u nas! Pompa ciepła + zbiornik buforowy od ręki! Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami po specjalną ofertę! Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym...

KUP DZIŚ, MONTUJ JUTRO! Tylko u nas! Pompa ciepła + zbiornik buforowy od ręki! Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami po specjalną ofertę! Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dostarczymy Twoją przesyłkę w każde miejsce w Polsce nawet w 2 dni robocze! Istnieje także możliwość odbioru osobistego, bezpośrednio z naszego magazynu w Lublinie.

Sunprofi Sp. z o.o. Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę!

Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę! Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę!

Pompy ciepła FoxAIR typu monoblok powietrze-woda oferują użytkownikom bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok!

Pompy ciepła FoxAIR typu monoblok powietrze-woda oferują użytkownikom bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok!

Sunprofi Sp. z o.o. Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE!

Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE! Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE!

Zrób sobie WAKACJE TRANSPORTOWE z Sunprofi! RABAT -50% NA KOSZT TRANSPORTU, a dostawa pojedynczych falowników za darmo!

Zrób sobie WAKACJE TRANSPORTOWE z Sunprofi! RABAT -50% NA KOSZT TRANSPORTU, a dostawa pojedynczych falowników za darmo!

Sunprofi Sp. z o.o. Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE!

Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE! Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE!

Zadzwoń i złóż zamówienie! Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dostarczymy Twoją przesyłkę w każde miejsce w Polsce nawet w 2 dni...

Zadzwoń i złóż zamówienie! Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dostarczymy Twoją przesyłkę w każde miejsce w Polsce nawet w 2 dni robocze! Istnieje także możliwość odbioru osobistego, bezpośrednio z naszego magazynu w Lublinie.

Sunprofi Sp. z o.o. Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce

Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej...

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do zastosowań w branży OZE. W Polsce marka dostępna jest od stycznia 2021 r. za pośrednictwem spółki FoxESS Polska Sp. z o.o. Dzięki niej na rodzimym rynku pojawiły się nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii.

Sunprofi Sp. z o.o. Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami

Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym sklepie internetowym! Wypełnij formularz i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjamii nowościami!

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym sklepie internetowym! Wypełnij formularz i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjamii nowościami!

Sunprofi Sp. z o.o.

Sunprofi Sp. z o.o. Sunprofi Sp. z o.o.

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne...

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to rzeczy, które definiują hurtownię fotowoltaiczną SUNPROFI. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny mieszczą się w Lublinie, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dotrzemy w każde miejsce Polski, by wyjść naprzeciw najbardziej...

Sunprofi Sp. z o.o. SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź!

SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź! SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź!

Wchodzi Sunprofi, całe na CZARNO! Trwają BLACK WEEKS! Promocja -50% kosztów transportu! Takiej okazji nie można przegapić! Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem, gdzie znajdziesz...

Wchodzi Sunprofi, całe na CZARNO! Trwają BLACK WEEKS! Promocja -50% kosztów transportu! Takiej okazji nie można przegapić! Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem, gdzie znajdziesz wielką przecenę modułów.

Wybrane dla Ciebie

Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie?

Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie? Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie?

Dołącz do grona elektro - wykonawców

Dołącz do grona elektro - wykonawców Dołącz do grona elektro - wykonawców

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Jak uprościć pomiary stężenia spalin?

Jak uprościć pomiary stężenia spalin? Jak uprościć pomiary stężenia spalin?

Jak układać maty grzewcze pod panele

Jak układać maty grzewcze pod panele Jak układać maty grzewcze pod panele

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych » Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym » Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” " Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego? Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej?

Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej? Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej?

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu

Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu

Którą pompę wybrać i w jakiej cenie?

Którą pompę wybrać i w jakiej cenie? Którą pompę wybrać i w jakiej cenie?

Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła?

Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła? Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła?

Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny

Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny

Najnowsze produkty i technologie

Zakład Produkcyjny Blachotrapez Sp. z o.o. Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie

Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie

Źródła odnawialnej energii cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych. Instalacja fotowoltaiki domowej pozwala ograniczyć rachunki za energię elektryczną praktycznie...

Źródła odnawialnej energii cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych. Instalacja fotowoltaiki domowej pozwala ograniczyć rachunki za energię elektryczną praktycznie do zera. Chcesz się dowiedzieć się, jak przebiega montaż modułów PV oraz jak są projektowane schematy instalacji fotowoltaicznej? Przeczytaj poniższy artykuł!

HEWALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa news Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła

Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła

Pompa ciepła pracuje zazwyczaj 2 do 2,5 tys. godzin rocznie. To znacznie dłużej niż praca silnika w prywatnym samochodzie, co do którego właściciel nie ma wątpliwości o potrzebie wykonywania okresowych...

Pompa ciepła pracuje zazwyczaj 2 do 2,5 tys. godzin rocznie. To znacznie dłużej niż praca silnika w prywatnym samochodzie, co do którego właściciel nie ma wątpliwości o potrzebie wykonywania okresowych przeglądów.

BIM ALLY Sp. z o. o. Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023

Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023 Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023

W dzisiejszych czasach marketing stał się jednym z najważniejszych narzędzi w promowaniu biznesu. Branża budowlana, która jeszcze kilka lat temu była dość konserwatywna w swoich podejściach do reklamy...

W dzisiejszych czasach marketing stał się jednym z najważniejszych narzędzi w promowaniu biznesu. Branża budowlana, która jeszcze kilka lat temu była dość konserwatywna w swoich podejściach do reklamy i promocji, obecnie w coraz większym stopniu korzysta z różnych form działań marketingowych. Jakie grupy docelowe są najistotniejsze według przedstawicieli firm produkujących materiały budowlane? Z jakich narzędzi do optymalizacji działań marketingowych korzystają? Jakie poparcie ma technologia BIM...

PHU DAMBAT Pompy obiegowe – przegląd

Pompy obiegowe – przegląd Pompy obiegowe – przegląd

Pompy obiegowe są ważnym elementem instalacji ogrzewania oraz chłodzenia i klimatyzacji. Zadaniem pomp jest zapewnienie ciągłego obiegu nośnika energii wewnątrz instalacji. Dzięki temu zasilane urządzenia...

Pompy obiegowe są ważnym elementem instalacji ogrzewania oraz chłodzenia i klimatyzacji. Zadaniem pomp jest zapewnienie ciągłego obiegu nośnika energii wewnątrz instalacji. Dzięki temu zasilane urządzenia mogą przekazywać odpowiednie ilości energii dla zapewniania komfortu.

PHU DAMBAT Problem z dostępnością pomp obiegowych

Problem z dostępnością pomp obiegowych Problem z dostępnością pomp obiegowych

W ostatnich latach zauważalny jest znaczny wzrost zapotrzebowania na pompy obiegowe, które są ważnym elementem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Pompy obiegowe są niezbędne do napędzania cyrkulacji...

W ostatnich latach zauważalny jest znaczny wzrost zapotrzebowania na pompy obiegowe, które są ważnym elementem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Pompy obiegowe są niezbędne do napędzania cyrkulacji wody w systemie grzewczym, co oznacza, że są one kluczowymi elementami w zapewnianiu wydajnego działania instalacji. Niestety, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na te pompy, narastały również problemy z ich dostępnością.

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A./Beretta news Zostań Autoryzowanym Instalatorem pomp ciepła Beretta

Zostań Autoryzowanym Instalatorem pomp ciepła Beretta Zostań Autoryzowanym Instalatorem pomp ciepła Beretta

Polska jest największym i najszybciej rozwijającym się rynkiem pomp ciepła w Europie. Liczba zamontowanych pomp ciepła w 2022 r. wyniosła 180 000, tym samym sprzedaż w roku 2022 względem 2021 wzrosła o...

Polska jest największym i najszybciej rozwijającym się rynkiem pomp ciepła w Europie. Liczba zamontowanych pomp ciepła w 2022 r. wyniosła 180 000, tym samym sprzedaż w roku 2022 względem 2021 wzrosła o 140%. Dofinansowanie na pompy ciepła i programy współfinansujące termomodernizację skutkują 60-procentowym udziałem pomp ciepła we wnioskach do programu „Czyste Powietrze”. W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku marka Beretta proponuje szkolenia dla instalatorów i szereg korzyści wynikających ze współpracy.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.