RynekInstalacyjny.pl

Pompy ciepła Aermec już dostępne w hurtowni Sunprofi

Sunprofi Sp. z o.o. | 2022-09-06

Hurtownia fotowoltaiczna Sunprofi wprowadziła do oferty pompy ciepła włoskiej firmy Aermec. Urządzenia Aermec to wydajne, przyjazne dla środowiska i niezawodne rozwiązania grzewcze. Nowa gama produktów jest już dostępna w magazynach Sunprofi.

treść sponsorowana

Pompa ciepła monoblok HMI Aermec dostępna w Sunprofi

Odwracalna pompa ciepła typu powietrze-woda nadaje się do systemów klimatyzacji, w których wysoka temperatura wody potrzebna jest nie tylko do chłodzenia, ale także grzania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do produkcji c.w.u. konieczna jest instalacja urządzenia z zasobnikiem c.w.u., np. DHWT300S.

Pompa ciepła HMI może być instalowana w nowych oraz istniejących budynkach, zastępując lub pracując równolegle z tradycyjnymi systemami ogrzewania. W każdym wypadku pracuje równie efektywnie.
Pompa ciepła HMI nadaje się do pracy z niskotemperaturowymi odbiornikami, takimi jak ogrzewanie podłogowe czy klimakonwektory, oraz tradycyjnymi grzejnikami. W wyposażeniu pompy ciepła instalator znajdzie podstawowe komponenty hydrauliczne ułatwiające końcową instalację.

Zalety pomp ciepła Aermec to: szybka i łatwa instalacja, sterowanie przy pomocy aplikacji oraz wydajność A+++. Pompa ciepła HMI wykorzystuje nowy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.

Nowa oferta pomp ciepła jest dostępna od ręki w magazynach Sunprofi. Zobacz więcej >> 

Sunprofi prowadzi szkolenia w zakresie doboru i montażu pomp ciepła Aermec. Szkolenie ma na celu przedstawienie kompleksowego przeglądu produktów, ich zastosowań i korzyści, oraz instalacji urządzeń.

Pompy ciepła Aermec są objęte 6-letnią gwarancją oraz polskim serwisem. Produkowane są we Włoszech.

Oferta Sunprofi jest skierowana wyłącznie do instalatorów – hurtownia nie obsługuje klientów indywidualnych.

Aermec – prekursor produkcji urządzeń sterujących temperaturą w Europie

Aermec jest włoskim producentem urządzeń klimatyzacyjnych i specjalistą na rynku pomp ciepła. Początki firmy związane są z Ettore Riello, który w 1923 roku opracował pierwszy piec grzewczy na olej. Jego wnuk, działający do dziś w firmie, Giordano Riello zapoczątkował produkcję urządzeń klimatyzacyjnych. Założona w tym celu w 1963 roku firma Aermec jest jednym z pierwszych producentów klimatyzacji w Europie. Była także pierwszym na naszym kontynencie wytwórcą jednostek typu split, a następnie klimakonwektorów, w sprzedaży których jest światowym liderem. Firma skupia się nie tylko na dostarczaniu urządzeń, ale przede wszystkim na proponowaniu kompleksowych rozwiązań systemowych, dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta.

Hurtownia Sunprofi – nie tylko fotowoltaika

Sunprofi jest hurtownią paneli słonecznych, falowników, konstrukcji do montażu fotowoltaiki, zabezpieczeń ppoż. i innych produktów niezbędnych do zbudowania kompletnej instalacji fotowoltaicznej. Hurtownia oferuje też technikę grzewczą, w tym pompy ciepła światowych marek. Sprawdź >>

Na instalatorów zainteresowanych ofertą hurtowni Sunprofi czeka szereg ułatwień. Jednym z nich jest autorski program doboru wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej oraz jej wyceny. Jest też możliwość doboru samej konstrukcji montażowej. Na każdym kroku klient może skorzystać z doradztwa handlowego i technicznego.

Biuro i główny magazyn firmy znajduje się w Lublinie, Sunprofi ma także biuro handlowe na Śląsku. Zaawansowane rozwiązania logistyczne pozwalają na sprawną obsługę klientów na terenie całego kraju.

Komentarze

Powiązane

Sunprofi Sp. z o.o. Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę!

Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę! Sunprofi: Pompy ciepła FoxAIR – sprawdź ofertę!

Pompy ciepła FoxAIR typu monoblok powietrze-woda oferują użytkownikom bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok!

Pompy ciepła FoxAIR typu monoblok powietrze-woda oferują użytkownikom bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok!

Sunprofi Sp. z o.o. Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE!

Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE! Nowa marka pomp ciepła w ofercie! Dostępne od ręki! | Zrób sobie wakacje transportowe z naszą hurtownią OZE!

Zrób sobie WAKACJE TRANSPORTOWE z Sunprofi! RABAT -50% NA KOSZT TRANSPORTU, a dostawa pojedynczych falowników za darmo!

Zrób sobie WAKACJE TRANSPORTOWE z Sunprofi! RABAT -50% NA KOSZT TRANSPORTU, a dostawa pojedynczych falowników za darmo!

Sunprofi Sp. z o.o. Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE!

Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE! Sprawdź aktualną ofertę naszej hurtowni OZE!

Zadzwoń i złóż zamówienie! Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dostarczymy Twoją przesyłkę w każde miejsce w Polsce nawet w 2 dni...

Zadzwoń i złóż zamówienie! Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu. Pamiętaj, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dostarczymy Twoją przesyłkę w każde miejsce w Polsce nawet w 2 dni robocze! Istnieje także możliwość odbioru osobistego, bezpośrednio z naszego magazynu w Lublinie.

Sunprofi Sp. z o.o. Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce

Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce Falowniki FoxESS – nowość na rynku fotowoltaiki w Polsce

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej...

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do zastosowań w branży OZE. W Polsce marka dostępna jest od stycznia 2021 r. za pośrednictwem spółki FoxESS Polska Sp. z o.o. Dzięki niej na rodzimym rynku pojawiły się nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii.

Sunprofi Sp. z o.o. Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami

Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami Ten rok zaczynamy świetnymi wiadomościami

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym sklepie internetowym! Wypełnij formularz i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjamii nowościami!

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym sklepie internetowym! Wypełnij formularz i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjamii nowościami!

Sunprofi Sp. z o.o.

Sunprofi Sp. z o.o. Sunprofi Sp. z o.o.

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne...

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to rzeczy, które definiują hurtownię fotowoltaiczną SUNPROFI. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny mieszczą się w Lublinie, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym dotrzemy w każde miejsce Polski, by wyjść naprzeciw najbardziej...

Sunprofi Sp. z o.o. SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź!

SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź! SUNPROFI całe na czarno! Trwa Black Week! Sprawdź!

Wchodzi Sunprofi, całe na CZARNO! Trwają BLACK WEEKS! Promocja -50% kosztów transportu! Takiej okazji nie można przegapić! Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem, gdzie znajdziesz...

Wchodzi Sunprofi, całe na CZARNO! Trwają BLACK WEEKS! Promocja -50% kosztów transportu! Takiej okazji nie można przegapić! Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem, gdzie znajdziesz wielką przecenę modułów.

Wybrane dla Ciebie

Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy?

Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy? Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy?

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? » Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Jak zapewnić komfort cieplny »

Jak zapewnić komfort cieplny » Jak zapewnić komfort cieplny »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych » Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym » Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” " Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego? Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Jakie tajemnice kryje w sobie najnowszy klimatyzator przemysłowy

Jakie tajemnice kryje w sobie najnowszy klimatyzator przemysłowy Jakie tajemnice kryje w sobie najnowszy klimatyzator przemysłowy

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Najnowsze produkty i technologie

Automa.Net sp. z o. o. Części automatyki przemysłowej – jak sprawdzić ich dostępność?

Części automatyki przemysłowej – jak sprawdzić ich dostępność? Części automatyki przemysłowej – jak sprawdzić ich dostępność?

Masz własny zakład automatyki przemysłowej lub inną firmę, która potrzebuje dostępu do specjalistycznych części i narzędzi do maszyn z całego świata? Dostęp do sprawdzonych dostawców i dystrybutorów podzespołów...

Masz własny zakład automatyki przemysłowej lub inną firmę, która potrzebuje dostępu do specjalistycznych części i narzędzi do maszyn z całego świata? Dostęp do sprawdzonych dostawców i dystrybutorów podzespołów może okazać się w tym przypadku kluczowy. Sprawdź, jak najszybciej odszukać potrzebne części w internecie i zamówić je bezpośrednio od dystrybutora z dowolnego miejsca na ziemi.

PHU DAMBAT Falownik czy hydrofor?

Falownik czy hydrofor? Falownik czy hydrofor?

Zarówno falownik, jak i hydrofor to urządzenia, które optymalizują i regulują pracę instalacji, przyczyniając się do oszczędności wody i energii. Różni je zasada działania i zastosowanie.

Zarówno falownik, jak i hydrofor to urządzenia, które optymalizują i regulują pracę instalacji, przyczyniając się do oszczędności wody i energii. Różni je zasada działania i zastosowanie.

ESBE Kolektory i zawór temperaturowy w jednej instalacji?

Kolektory i zawór temperaturowy w jednej instalacji? Kolektory i zawór temperaturowy w jednej instalacji?

W instalacjach z kolektorami słonecznymi wykorzystywane są zwykle zawory do ogrzewania słonecznego. Jeżeli jest to jednak system grzewczy z kotłem na paliwo stałe i kolektorami słonecznymi, po stronie...

W instalacjach z kolektorami słonecznymi wykorzystywane są zwykle zawory do ogrzewania słonecznego. Jeżeli jest to jednak system grzewczy z kotłem na paliwo stałe i kolektorami słonecznymi, po stronie kotła montuje się zawór temperaturowy.

merXu Kupuj przez internet w 8 krajach Unii Europejskiej

Kupuj przez internet w 8 krajach Unii Europejskiej Kupuj przez internet w 8 krajach Unii Europejskiej

Ciężki okres dla branży przemysłowej spowodowany światową sytuacją gospodarczo-polityczną sprawia, że coraz więcej firm zainteresowanych jest międzynarodowymi możliwościami, jakie niesie rynek. A te są...

Ciężki okres dla branży przemysłowej spowodowany światową sytuacją gospodarczo-polityczną sprawia, że coraz więcej firm zainteresowanych jest międzynarodowymi możliwościami, jakie niesie rynek. A te są naprawdę ciekawe – zwłaszcza z perspektywy zakupowej.

LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O Czy klimatyzacją można ogrzewać pomieszczenia?

Czy klimatyzacją można ogrzewać pomieszczenia? Czy klimatyzacją można ogrzewać pomieszczenia?

Klimatyzacja na stałe wpisała się w nasze życie. Montujemy ją zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Niektórzy zastanawiają się, czy warto w nią inwestować, biorąc pod uwagę fakt, że lato, choć ostatnio...

Klimatyzacja na stałe wpisała się w nasze życie. Montujemy ją zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Niektórzy zastanawiają się, czy warto w nią inwestować, biorąc pod uwagę fakt, że lato, choć ostatnio gorące, trwa tylko kilka miesięcy. Odpowiedź jest prosta – gdy kończy się lato, zaczyna się ogrzewanie klimatyzacją!

VERANO GLOBAL Sp. z o.o. Idealne ogrzewanie i chłodzenie niskotemperaturowe już jest!

Idealne ogrzewanie i chłodzenie niskotemperaturowe już jest! Idealne ogrzewanie i chłodzenie niskotemperaturowe już jest!

Świat się zmienia, podobnie jak klimat. Zimy nie są już tak ciężkie, zaś w lecie temperatury nawet w Polsce potrafią nam nieźle dokuczać. Dlatego warto pomyśleć o urządzeniu, które będzie spełniać dwie...

Świat się zmienia, podobnie jak klimat. Zimy nie są już tak ciężkie, zaś w lecie temperatury nawet w Polsce potrafią nam nieźle dokuczać. Dlatego warto pomyśleć o urządzeniu, które będzie spełniać dwie funkcje – grzania w zimie oraz chłodzenia w lecie. Niebawem takie urządzenia będą standardową formą ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń biurowych jak i mieszkań prywatnych. Te urządzenia to klimakonwektory.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.