RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Sprawdź, jak prześcigniesz konkurencję dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR

FLOWAIR | 2022-05-25

Jeżeli na co dzień zarządzasz zespołem, z pewnością wiesz, że warunki panujące w pomieszczeniach bezpośrednio przekładają się na jakość i wydajność pracy. To samo dotyczy logistyki i zarządzania towarami – musisz o nie zadbać, aby podczas składowania nie straciły swoich właściwości.

treść sponsorowana

Martwisz się, że znalezienie odpowiedniego systemu ogrzewania i wentylacji do obiektów o dużej kubaturze jest trudne? A może chcesz uniknąć uciążliwego montażu i drogich przeglądów? Odkryj SYSTEM FLOWAIR i zdefiniuj na nowo pojęcie komfortu!

Co to jest SYSTEM FLOWAIR?

Nasza technologia to w pełni zautomatyzowany system ogrzewania i wentylacji pomieszczeń. Wyjątkowość układu polega na tym, że bez względu na stopień skomplikowania, jest on sterowany z jednego miejsca za pomocą panelu dotykowego T-box.

Jakie elementy FLOWAIR możemy Ci zaoferować?

Urządzenia stanowiące części systemu wykorzystują do pracy konwekcję wymuszoną. Uznaje się, że jest to najskuteczniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń o bardzo dużej powierzchni, takich jak magazyny czy hale produkcyjne.

Dla kogo jest przeznaczony SYSTEM FLOWAIR?

Systemy ogrzewania i wentylacji FLOWAIR to rozwiązanie skierowane do:

  • firm instalacyjnych

Wierzymy, że jako instalator chcesz pracować ze sprzętem, który jest przyjazny dla użytkownika. Nasze rozwiązanie to łatwy i szybki montaż oraz zaawansowane oprogramowanie sterowników, które automatycznie wykrywają podłączone urządzenia. Już nie musisz parametryzować całej instalacji od początku!

  • inwestorów

Jesteś zniechęcony ciągłymi naprawami i wymianą podzespołów na nowe? Zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo oraz pełne wsparcie na etapie realizacji i po jej zakończeniu. Zależy nam, abyś miał pewność, że wybrałeś dobrze.

  • generalnych wykonawców

Oprócz fachowej pomocy w doborze gwarantujemy wsparcie w skoordynowaniu poszczególnych etapów prac. Z nami zawsze terminowo zakończysz poszczególne etapy budowy, zaoszczędzisz cenny czas i lepiej zaplanujesz swój terminarz.

  • dystrybutorów

Wiemy, że zadowolenie Twoich klientów jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego oferujemy profesjonalne konsultacje techniczne. Masz wątpliwości? Kupujący zaskoczył Cię pytaniem? Zadzwoń lub napisz! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wiemy, że sprzedajemy wyjątkowe rozwiązania na polskim rynku. Chcemy, żebyś i Ty miał taką pewność.

Wielu klientów ma obiekcje przed zaufaniem kolejnej firmie, która obiecuje „świeże i czyste powietrze tanim kosztem”. My wolimy postawić na konkrety i przekonać Cię, że nasze rozwiązania są wyjątkowe. Dowiedz się więcej >>

Co zyskujesz?

SYSTEM FLOWAIR stanowi odpowiedź na problemy, z którymi stykasz się codziennie. To jednak znacznie więcej niż tylko wentylacja i ogrzewanie pomieszczeń. Na co możesz liczyć?

  • Optymalizacja zużycia energii

Wybierając nasze rozwiązania, obniżasz koszty prowadzenia swojej działalności. Dzięki precyzyjnej współpracy urządzenia pobierają dokładnie tyle energii, ile trzeba, aby utrzymać w pomieszczeniu pożądane warunki. Zapomnij o psującej się elektronice i niepotrzebnie wysokich rachunkach za prąd.

  • Niskie koszty instalacji i użytkowania

Wszystkie urządzenia połączone są szeregowo. Jeden przewód sterujący oznacza mniej niepotrzebnego okablowania i prostą instalację, którą przeprowadzisz nawet bez pomocy zewnętrznej firmy.

Potrzebujesz zdywersyfikować warunki panujące w otoczeniu? Ogranicz zużycie energii dzięki podziałowi na strefy temperaturowe i wentylacyjne.

  • Technologia przyszłości

Najlepsza instalacja to ta, której nie musisz co kilka lat wymieniać na nową. Wiemy, że technologia się zmienia, dlatego nasze rozwiązanie współpracuje z systemem inteligentnych budynków (BMS). Do obsługi całego systemu wystarczy Ci jeden sterownik T-Box, który obsłuży jednocześnie ponad 30 urządzeń grzewczo-wentylacyjnych.

SYSTEM FLOWAIR możesz rozbudować o dodatkowe funkcje dzięki połączeniu ich z instalacją przeciwpożarową albo podłączeniu czujników dwutlenku węgla.

  • Intuicyjna diagnostyka urządzeń

Sterownik T-Box może śledzić stan poszczególnych elementów układu, wykrywając pojedyncze awarie. Dlatego nigdy nie będziesz szukał usterki na ślepo. W razie potrzeby możesz także zaprogramować inne funkcje pomocnicze – m.in. przypomnienie o konieczności wymiany filtra czy zgłaszanie stanów awaryjnych. Sprawdź >>

Jeżeli chcesz zadbać o warunki panujące w pomieszczeniach Twojej firmy, nie szukaj półśrodków. Tanie rozwiązania są nietrwałe i wymagają ciągłych napraw, które tylko zwiększają wydatki. Przekonaj się, że funkcjonalność, trwałość i uniwersalność naszych rozwiązań to coś, za co warto zapłacić. Postaw na przyszłość i innowację.

Wybierz SYSTEM FLOWAIR i zostaw konkurencję daleko w tyle!

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

FLOWAIR, Aleksandra Gołąbek Nagrzewnice wodne LEO współpracujące z pompami ciepła

Nagrzewnice wodne LEO współpracujące z pompami ciepła Nagrzewnice wodne LEO współpracujące z pompami ciepła

Wykorzystywanie niskotemperaturowych źródeł ciepła do ogrzewania obiektów jest rozwiązaniem, które w obecnych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności – zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach...

Wykorzystywanie niskotemperaturowych źródeł ciepła do ogrzewania obiektów jest rozwiązaniem, które w obecnych czasach coraz bardziej zyskuje na popularności – zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich. Wiąże się z tym wzrost sprzedaży między innymi pomp ciepła typu powietrze-woda, które w takim przypadku stanowią serce instalacji centralnego ogrzewania budynków.

Nagrzewnica LEO

Nagrzewnica LEO Nagrzewnica LEO

Nagrzewnica LEO

Nagrzewnica LEO

FLOWAIR Czy centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją pozwoli Ci zaoszczędzić?

Czy centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją pozwoli Ci zaoszczędzić? Czy centralne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją pozwoli Ci zaoszczędzić?

Kolejny sezon grzewczy w firmie i znowu rachunki są wyższe, niż się spodziewałeś? A może magazynujesz różne towary i masz problem z dobraniem odpowiedniej temperatury do poszczególnych pomieszczeń?

Kolejny sezon grzewczy w firmie i znowu rachunki są wyższe, niż się spodziewałeś? A może magazynujesz różne towary i masz problem z dobraniem odpowiedniej temperatury do poszczególnych pomieszczeń?

FLOWAIR Odzysk ciepła na wagę złota

Odzysk ciepła na wagę złota Odzysk ciepła na wagę złota

Rynek urządzeń wentylacyjnych w ostatnich latach ulega bardzo szybkim zmianom. Część z nich wynika z konieczności dopasowania się producentów do dyrektyw UE, część jest związana z zastosowaniem nowych...

Rynek urządzeń wentylacyjnych w ostatnich latach ulega bardzo szybkim zmianom. Część z nich wynika z konieczności dopasowania się producentów do dyrektyw UE, część jest związana z zastosowaniem nowych technologii, jak na przykład coraz bardziej zaawansowanych systemów sterowania. Jest jednak czynnik, który wydaje się nadrzędny w dobie rosnących cen energii – to odzysk ciepła.

Kurtyna powietrzna ELIS C

Kurtyna powietrzna ELIS C Kurtyna powietrzna ELIS C

Kurtyna powietrzna ELIS C

Kurtyna powietrzna ELIS C

Kurtyna powietrzna ELIS B

Kurtyna powietrzna ELIS B Kurtyna powietrzna ELIS B

Kurtyna powietrzna ELIS B

Kurtyna powietrzna ELIS B

Nagrzewnica gazowa ROBUR R 30

Nagrzewnica gazowa ROBUR R 30 Nagrzewnica gazowa ROBUR R 30

Nagrzewnica gazowa ROBUR R 30

Nagrzewnica gazowa ROBUR R 30

Chłodnico-nagrzewnica LEO COOL

Chłodnico-nagrzewnica LEO COOL Chłodnico-nagrzewnica LEO COOL

Chłodnico-nagrzewnica LEO COOL

Chłodnico-nagrzewnica LEO COOL

Kurtyna przemysłowa ELIS G

Kurtyna przemysłowa ELIS G Kurtyna przemysłowa ELIS G

Kurtyna przemysłowa ELIS G

Kurtyna przemysłowa ELIS G

Kurtyna powietrzna ELIS T

Kurtyna powietrzna ELIS T Kurtyna powietrzna ELIS T

Kurtyna powietrzna ELIS T

Kurtyna powietrzna ELIS T

Wybrane dla Ciebie

Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie?

Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie? Czy wiesz, jakie urządzenie jest najbardziej efektywne energetycznie?

Dołącz do grona elektro - wykonawców

Dołącz do grona elektro - wykonawców Dołącz do grona elektro - wykonawców

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Jak uprościć pomiary stężenia spalin?

Jak uprościć pomiary stężenia spalin? Jak uprościć pomiary stężenia spalin?

Jak układać maty grzewcze pod panele

Jak układać maty grzewcze pod panele Jak układać maty grzewcze pod panele

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych » Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym » Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” " Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego? Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej?

Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej? Gdzie najskuteczniej sprawdzi się system wody lodowej?

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu

Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu Co zrobić, by zatrzymać ciepło w domu

Którą pompę wybrać i w jakiej cenie?

Którą pompę wybrać i w jakiej cenie? Którą pompę wybrać i w jakiej cenie?

Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła?

Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła? Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła?

Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny

Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny Jak zainstalować i skonfigurować grzejnik elektryczny

Najnowsze produkty i technologie

Zakład Produkcyjny Blachotrapez Sp. z o.o. Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie

Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie Montaż fotowoltaiki – schematy, zasada działania i niezbędne wyposażenie

Źródła odnawialnej energii cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych. Instalacja fotowoltaiki domowej pozwala ograniczyć rachunki za energię elektryczną praktycznie...

Źródła odnawialnej energii cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych. Instalacja fotowoltaiki domowej pozwala ograniczyć rachunki za energię elektryczną praktycznie do zera. Chcesz się dowiedzieć się, jak przebiega montaż modułów PV oraz jak są projektowane schematy instalacji fotowoltaicznej? Przeczytaj poniższy artykuł!

Zielona Firma Sp. z.o.o Znamy najlepszego instalatora PV w 2023 roku

Znamy najlepszego instalatora PV w 2023 roku Znamy najlepszego instalatora PV w 2023 roku

Zielona Firma z Krakowa zwyciężyła w zmaganiach o tytuł „Instalatora roku”. To szósta już edycja konkursu organizowanego przez firmę Corab – lidera rynku dystrybucji komponentów PV. Szósta, i jak dotąd,...

Zielona Firma z Krakowa zwyciężyła w zmaganiach o tytuł „Instalatora roku”. To szósta już edycja konkursu organizowanego przez firmę Corab – lidera rynku dystrybucji komponentów PV. Szósta, i jak dotąd, najtrudniejsza.

HEWALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa news Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła

Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła Automatyczna diagnostyka Hewalex EKONTROL sposobem na niskie koszty serwisu pomp ciepła

Pompa ciepła pracuje zazwyczaj 2 do 2,5 tys. godzin rocznie. To znacznie dłużej niż praca silnika w prywatnym samochodzie, co do którego właściciel nie ma wątpliwości o potrzebie wykonywania okresowych...

Pompa ciepła pracuje zazwyczaj 2 do 2,5 tys. godzin rocznie. To znacznie dłużej niż praca silnika w prywatnym samochodzie, co do którego właściciel nie ma wątpliwości o potrzebie wykonywania okresowych przeglądów.

BIM ALLY Sp. z o. o. Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023

Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023 Trendy marketingowe wśród producentów materiałów budowlanych w 2023

W dzisiejszych czasach marketing stał się jednym z najważniejszych narzędzi w promowaniu biznesu. Branża budowlana, która jeszcze kilka lat temu była dość konserwatywna w swoich podejściach do reklamy...

W dzisiejszych czasach marketing stał się jednym z najważniejszych narzędzi w promowaniu biznesu. Branża budowlana, która jeszcze kilka lat temu była dość konserwatywna w swoich podejściach do reklamy i promocji, obecnie w coraz większym stopniu korzysta z różnych form działań marketingowych. Jakie grupy docelowe są najistotniejsze według przedstawicieli firm produkujących materiały budowlane? Z jakich narzędzi do optymalizacji działań marketingowych korzystają? Jakie poparcie ma technologia BIM...

PHU DAMBAT Pompy obiegowe – przegląd

Pompy obiegowe – przegląd Pompy obiegowe – przegląd

Pompy obiegowe są ważnym elementem instalacji ogrzewania oraz chłodzenia i klimatyzacji. Zadaniem pomp jest zapewnienie ciągłego obiegu nośnika energii wewnątrz instalacji. Dzięki temu zasilane urządzenia...

Pompy obiegowe są ważnym elementem instalacji ogrzewania oraz chłodzenia i klimatyzacji. Zadaniem pomp jest zapewnienie ciągłego obiegu nośnika energii wewnątrz instalacji. Dzięki temu zasilane urządzenia mogą przekazywać odpowiednie ilości energii dla zapewniania komfortu.

PHU DAMBAT Problem z dostępnością pomp obiegowych

Problem z dostępnością pomp obiegowych Problem z dostępnością pomp obiegowych

W ostatnich latach zauważalny jest znaczny wzrost zapotrzebowania na pompy obiegowe, które są ważnym elementem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Pompy obiegowe są niezbędne do napędzania cyrkulacji...

W ostatnich latach zauważalny jest znaczny wzrost zapotrzebowania na pompy obiegowe, które są ważnym elementem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Pompy obiegowe są niezbędne do napędzania cyrkulacji wody w systemie grzewczym, co oznacza, że są one kluczowymi elementami w zapewnianiu wydajnego działania instalacji. Niestety, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na te pompy, narastały również problemy z ich dostępnością.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.