RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Grzejniki do pompy ciepła?

Najlepsze są niskotemperaturowe grzejniki REGULUS®-system

REGULUS®-system | 2022-08-16
Grzejniki do pompy ciepła

Grzejniki do pompy ciepła

Jeśli Twój klient zmienia ogrzewanie na pompę ciepła, nie zapomnij zaproponować mu wymiany grzejników na nowoczesne, sterowalne, niskotemperaturowe. Jeśli inwestor nie dokonał gruntownej termomodernizacji swojego domu, pozostawienie dotychczasowych grzejników jest „błędem w sztuce”. Inwestorzy mają potem żal, że nikt ich o tej konieczności nie poinformował.

treść sponsorowana

Dlaczego?

 1. Podwyższenie o 1°C temperatury 1 m² każdego! grzejnika, w tym podłogowego, daje wzrost jego mocy grzewczej o około 10 W. Ze wszystkich typów grzejników ściennych obecnych na rynku, regulusy mają największą powierzchnię wymiany.
 2. Budowa regulusów przypomina chłodnicę – układ wodny z miedzi zapewnia największą sprawność w odbiorze ciepła od czynnika grzewczego, lamele z aluminium przekazują ciepło do powietrza poprzez promieniowanie z powierzchni oraz konwekcję. Sprawdź >>

Co powinien wykonać INWESTOR, za WASZĄ poradą, rękami swojego INSTALATORA

 • Obiekty remontowane – opcja pierwsza. Wymiana grzejników na tej samej wielkości, lecz zaopatrzone w wewnątrzgrzejnikowe, cicho pracujące, turbinki poprzeczne (aktualnie wyłącznie w ofercie REGULUS®-system – grzejniki ścienne: E-VENT 230 V, grzanie lub REVERS 24 V, grzanie i chłodzenie poprzez rewers na pompie ciepła).
 • Obiekty remontowane – opcja druga. Zainstalowanie pod dotychczasowymi grzejnikami uniwersalnych poprzecznych turbinek podgrzejnikowych typu ZEPHYR (aktualnie wyłącznie w ofercie REGULUS®-system). 
 • Obiekty remontowane – opcja trzecia. Należy przewymiarować grzejniki, tj. zmienić posiadany typ grzejników na większe o około 50% (uwaga – nie zawsze jest na to miejsce).
 • Obiekty nowe. Wykonanie hybrydowej dystrybucji ciepła (HDC). Dobra konfiguracja instalacji centralnego ogrzewania/centralnego chłodzenia: pompa ciepła + mały bufor ciepła (około 200 litrów) + ogrzewanie podłogowe w strefach komunikacji + grzejniki niskotemperaturowe. W procesie grzania dominują niskoinercyjne grzejniki, które łatwo uruchomić i łatwo zatrzymać. 70% potrzeb grzewczych zaspokoją grzejniki, podłoga da „efekt letniej posadzki” i wspomoże grzejniki przy dużych mrozach.

Niskotemperaturowe, niskoinercyjne regulusy są wykorzystywane w trzech opcjach

 • Grzanie standardowe – promieniowanie + konwekcja, każda instalacja, wszystkie źródła ciepła – wszystkie typoszeregi produkcji REGULUS-®-system.
 • Grzanie standardowe lub ze wspomaganą cyrkulacją powietrza – typoszereg E-VENT.
 • Grzanie standardowe, grzanie ze wspomaganą cyrkulacją powietrza, chłodzenie – typoszereg REVERS. Dowiedz się więcej >>

Kiedy stosować wentylatorowy system wspomagania pracy instalacji c.o. – grzejniki z turbinką lub uniwersalne turbinki podgrzejnikowe:

 • aby szybko zwiększyć dynamikę grzania (np. ogrzanie pomieszczenia użytkowanego okresowo);
 • aby podwyższyć moc grzejnika (bez zmiany temperatury zasilania, np. dopasowanie mocy grzewczej do niedoszacowanych wymagań grzewczych pomieszczenia);
 • aby utrzymać moc grzejnika (przy istotnym obniżeniu temperatury zasilania), co oznacza efektywne grzanie z pompą ciepła, gruntowym wymiennikiem ciepła lub kotłem  kondensacyjnym.

Optymalnej produkcji ciepła powinna towarzyszyć optymalna dystrybucja ciepła. Nasz dom powinien zapewnić komfort cieplny i bezpieczeństwo cieplne całej rodzinie.   

 • Tyle CIEPŁA ILE TRZEBA i dokładnie wówczas, KIEDY TRZEBA. Nie jest to komfortowa sytuacja, gdy ciepła jest za mało lub za dużo, a także gdy jest podane w złym czasie.
 • Ciepło powinno być produkowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać kaloryczność stosowanego nośnika energii. Jeśli na ciepło nie ma pełnego zapotrzebowania, jego nadmiar nie powinien być magazynowany w posadzce, lecz w zbiorniku buforowym. Powinno być to „ciepło na potem”. Ładowanie energii w betonową posadzkę, bez względu na to, czy jest zapotrzebowanie na ciepło, czy też nie, oznacza marnotrawstwo i konkretną stratę finansową!
 • Poważnym błędem jest montowanie źródła ciepła z nadmiarem mocy! Grzejniki nie są po to, by buforować nadmiar mocy źródła ciepła i chronić go przed taktowaniem. Grzejniki mają grzać – kiedy chcemy, jak długo chcemy i tam, gdzie chcemy.
 • Instalacja c.o. powinna być sterowalna po to, aby natychmiast po osiągnięciu pożądanej temperatury lub pojawieniu się dużych uzysków ciepła, również w razie braku potrzeby kontynuowania grzania (np. wyjście do pracy, wyjazd), grzanie można było jak najszybciej przerwać.

Tanie i komfortowe, całoroczne, elastycznie reagujące na wszelkie zmiany i anomalie pogodowe, ogrzewanie domu nie jest możliwe bez posiadania grzejników łatwo sterowalnych o minimalnej bezwładności cieplnej.

Więcej informacji grzejnikach do pomp ciepła REGULUS-®-system >>

regulus logo

REGULUS®-system

Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała
regulus@regulus.com.pl
www.regulus.com.pl

Komentarze

Powiązane

REGULUS®-system Charakter i styl – nowoczesne ogrzewanie REGULUS-system CANAL

Charakter i styl – nowoczesne ogrzewanie REGULUS-system CANAL Charakter i styl – nowoczesne ogrzewanie REGULUS-system CANAL

Coraz częściej w projektach pojawiają się duże szklane elewacje zapewniające nieograniczony widok, większą przestrzeń i wnętrze pełne światła. Jak zapewnić komfort cieplny w domu z tak dużymi przeszkleniami...

Coraz częściej w projektach pojawiają się duże szklane elewacje zapewniające nieograniczony widok, większą przestrzeń i wnętrze pełne światła. Jak zapewnić komfort cieplny w domu z tak dużymi przeszkleniami jednocześnie zachowując jego charakter? Z pewnością podstawowym kryterium przy doborze ogrzewania będzie dynamiczność oraz estetyka, grzejniki szybko reagujące na zmienne potrzeby cieplne i zapewniające swobodę w aranżacji pomieszczeń. Ważne są również niskie koszty eksploatacji i wysoka jakość...

REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła

REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła

Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS®

Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS® Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS®

Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania

Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania

Grzejnik TRIOVENT

Grzejnik TRIOVENT Grzejnik TRIOVENT

Grzejnik TRIOVENT

Grzejnik TRIOVENT

REVERS – grzejnik ścienny z wentylatorem 24 V do grzania i chłodzenia

REVERS – grzejnik ścienny z wentylatorem 24 V do grzania i chłodzenia REVERS – grzejnik ścienny z wentylatorem 24 V do grzania i chłodzenia

REVERS – grzejnik ścienny z wentylatorem 24 V do grzania i chłodzenia

REVERS – grzejnik ścienny z wentylatorem 24 V do grzania i chłodzenia

VERTAGO – grzejnik stojący z podwójnym wymiennikiem

VERTAGO – grzejnik stojący z podwójnym wymiennikiem VERTAGO – grzejnik stojący z podwójnym wymiennikiem

VERTAGO – grzejnik stojący z podwójnym wymiennikiem

VERTAGO – grzejnik stojący z podwójnym wymiennikiem

REGULUS®-system Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS®

Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS® Wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła – REGULUS®

Ekonomiczne i komfortowe, całoroczne, elastycznie reagujące na wszelkie zmiany ogrzewanie domu nie jest możliwe bez posiadania łatwo sterowalnych grzejników o minimalnej bezwładności cieplnej. Inwestycja...

Ekonomiczne i komfortowe, całoroczne, elastycznie reagujące na wszelkie zmiany ogrzewanie domu nie jest możliwe bez posiadania łatwo sterowalnych grzejników o minimalnej bezwładności cieplnej. Inwestycja w związane z budynkiem centralne ogrzewanie jest inwestycją na długie lata, często na całe życie, stąd nowe modele regulusów bazujące na sprawdzonej miedziano-aluminiowej konstrukcji o małej pojemności wodnej i dużej powierzchni grzewczej, wyposażone w wentylatorowy system wspomagania emisji ciepła.

REGULUS®-system Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania

Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania Wentylator podgrzejnikowy ZEFIR – korzyści z zastosowania

Instalacja niskotemperaturowa z pompą ciepła wymusza inne podejście do zagadnienia ogrzewania. Najczęściej inwestorzy decydują się na wymianę grzejników na większe… Nie jest to konieczne.

Instalacja niskotemperaturowa z pompą ciepła wymusza inne podejście do zagadnienia ogrzewania. Najczęściej inwestorzy decydują się na wymianę grzejników na większe… Nie jest to konieczne.

REGULUS®-system Jak podwyższyć moc grzejników? Dostępne są dwie drogi

Jak podwyższyć moc grzejników? Dostępne są dwie drogi Jak podwyższyć moc grzejników? Dostępne są dwie drogi

Gdy dysponujemy łatwo sterowalnym źródłem ciepła z dużym zakresem dostępnej mocy grzewczej, takim jak kocioł elektryczny, olejowy czy też gazowy, odpowiedź na zadane pytanie jest prosta: należy podwyższyć...

Gdy dysponujemy łatwo sterowalnym źródłem ciepła z dużym zakresem dostępnej mocy grzewczej, takim jak kocioł elektryczny, olejowy czy też gazowy, odpowiedź na zadane pytanie jest prosta: należy podwyższyć temperaturę czynnika grzewczego.

REGULUS®-SYSTEM – REVERS Wysokosprawne wymienniki ciepła Cu/Al = efektywne grzanie i chłodzenie

REGULUS®-SYSTEM – REVERS Wysokosprawne wymienniki ciepła Cu/Al = efektywne grzanie i chłodzenie REGULUS®-SYSTEM – REVERS Wysokosprawne wymienniki ciepła Cu/Al = efektywne grzanie i chłodzenie

INSPIRO – bardzo cienki – tylko 65 mmm, płaska górna osłona, płaski front

INSPIRO – bardzo cienki – tylko 65 mmm, płaska górna osłona, płaski front INSPIRO – bardzo cienki – tylko 65 mmm, płaska górna osłona, płaski front

DUBEL – MAŁY GRZEJNIK Z DUŻĄ MOCĄ

DUBEL – MAŁY GRZEJNIK Z DUŻĄ MOCĄ DUBEL – MAŁY GRZEJNIK Z DUŻĄ MOCĄ

Szanujmy przestrzeń! REGULUS®-system

Szanujmy przestrzeń! REGULUS®-system Szanujmy przestrzeń! REGULUS®-system

REGULUS-system CANAL - komfortowy system ogrzewania ogrodów zimowych

REGULUS-system CANAL - komfortowy system ogrzewania ogrodów zimowych REGULUS-system CANAL - komfortowy system ogrzewania ogrodów zimowych

Grzejniki podłogowe kanałowe REGULUS®-system: CANAL oraz CANAL VENT

Grzejniki podłogowe kanałowe REGULUS®-system: CANAL oraz CANAL VENT Grzejniki podłogowe kanałowe REGULUS®-system: CANAL oraz CANAL VENT

Grzejniki wewnątrzścienne REGULUS®-system INSIDE

Grzejniki wewnątrzścienne REGULUS®-system INSIDE Grzejniki wewnątrzścienne REGULUS®-system INSIDE

Grzejniki naścienne REGULUS®-system: REGULLUS i SOLLARIUS

Grzejniki naścienne REGULUS®-system: REGULLUS i SOLLARIUS Grzejniki naścienne REGULUS®-system: REGULLUS i SOLLARIUS

Wodny grzejnik ścienny E-VENT z wentylatorem 230 V

Wodny grzejnik ścienny E-VENT z wentylatorem 230 V Wodny grzejnik ścienny E-VENT z wentylatorem 230 V

Grzejnik ścienny marki REGULUS-system

Grzejnik ścienny marki REGULUS-system

Wodny grzejnik ścienny SOLLARIUS

Wodny grzejnik ścienny SOLLARIUS Wodny grzejnik ścienny SOLLARIUS

Grzejnik łazienkowy i pokojowy marki REGULUS-system

Grzejnik łazienkowy i pokojowy marki REGULUS-system

Wodny grzejnik ścienny REGULLUS

Wodny grzejnik ścienny REGULLUS Wodny grzejnik ścienny REGULLUS

Grzejnik łazienkowy i pokojowy marki REGULUS-system

Grzejnik łazienkowy i pokojowy marki REGULUS-system

Ogrzewanie kanałowe z wentylatorem QUATTROVENT

Ogrzewanie kanałowe z wentylatorem QUATTROVENT Ogrzewanie kanałowe z wentylatorem QUATTROVENT

Grzejnik kanałowy marki REGULUS-system

Grzejnik kanałowy marki REGULUS-system

Ogrzewanie podłogowe kanałowe z naturalną konwekcją - DUO100

Ogrzewanie podłogowe kanałowe z naturalną konwekcją - DUO100 Ogrzewanie podłogowe kanałowe z naturalną konwekcją - DUO100

Grzejnik kanałowy marki REGULUS-system

Grzejnik kanałowy marki REGULUS-system

Grzejnik DUBEL

Grzejnik DUBEL Grzejnik DUBEL

Grzejnik ścienny marki REGULUS-system

Grzejnik ścienny marki REGULUS-system

Wybrane dla Ciebie

100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze »

100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze » 100% wydajności grzewczej w bardzo niskiej temperaturze »

Dołącz do grona elektro - wykonawców »

Dołącz do grona elektro - wykonawców » Dołącz do grona elektro - wykonawców »

Bezpłatny audyt fotowoltaiki »

Bezpłatny audyt fotowoltaiki » Bezpłatny audyt fotowoltaiki »

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają? Co to są moduły fotowoltaiczne i jak działają?

Czego może brakować w kominie?

Czego może brakować w kominie? Czego może brakować w kominie?

Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu »

Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu » Co zrobić by zatrzymać ciepło w domu »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” » Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe »

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe » Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii »

Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii » Jakie urządzenia pomogą w kontrolowaniu przepływu energii »

To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu

To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu To ostatni dzwonek na komfortową temperaturę w mieszkaniu

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. »

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. » Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. »

Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji

Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji Jakie są najlepsze praktyki instalacji klimatyzacji

Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w wodociągu?

Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w wodociągu? Czy wiesz, jak utrzymać ciśnienie w wodociągu?

Jak poprawnie dobrać bezpieczniki

Jak poprawnie dobrać bezpieczniki Jak poprawnie dobrać bezpieczniki

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji »

Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji » Jak szybko i sprawnie pozyskać elementy do systemu klimatyzacji »

Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza

Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza Czy ogrzewanie podłogowe nadal się sprawdza

Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji »

Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji » Jak wykryć nawet najmniejsze błędy w instalacji »

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca Pompa ciepła w nowym domu, czy to się opłaca

Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii

Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii Bezpłatne przedłużenie gwarancji dla domowych systemów magazynowania energii

Najnowsze produkty i technologie

ASAJ Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii

Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii Jak wybrać odpowiedni system grzewczy dla Twojego domu: przegląd najnowszych technologii

W chłodnych miesiącach roku, komfort cieplny w domu staje się jednym z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. Wybór właściwego systemu grzewczego nie jest jednak łatwą decyzją. Dlatego w tym...

W chłodnych miesiącach roku, komfort cieplny w domu staje się jednym z najważniejszych aspektów naszego codziennego życia. Wybór właściwego systemu grzewczego nie jest jednak łatwą decyzją. Dlatego w tym artykule zastanowimy się, jakie są obecnie dostępne opcje, jakie są ich zalety i wady, a także na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu grzewczego.

BayWa r.e. Solar Systems Bezpieczeństwo składowania magazynów energii

Bezpieczeństwo składowania magazynów energii Bezpieczeństwo składowania magazynów energii

Potencjalne niebezpieczeństwo, które wynika z niewłaściwego składowania baterii litowo-jonowych, jest bardzo wysokie.

Potencjalne niebezpieczeństwo, które wynika z niewłaściwego składowania baterii litowo-jonowych, jest bardzo wysokie.

Brevis Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła?

Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła? Czy nawiewniki powodują zwiększone straty ciepła?

Obawa przed nadmiernymi stratami ciepła w sezonie grzewczym często popycha ludzi do niezbyt mądrych decyzji jak zatykanie kratek wentylacyjnych czy zaklejanie nawiewników. Przez takie postępowanie odcinają...

Obawa przed nadmiernymi stratami ciepła w sezonie grzewczym często popycha ludzi do niezbyt mądrych decyzji jak zatykanie kratek wentylacyjnych czy zaklejanie nawiewników. Przez takie postępowanie odcinają się całkowicie od dopływu świeżego powietrza, co nie tylko przyczynia się do nieprawidłowego funkcjonowania wentylacji, ale też w dalszej perspektywie wpłynie na pogorszenie się stanu zdrowia mieszkańców przesadnie uszczelnionego domu. W niniejszym tekście przedstawimy, dlaczego wentylacja jest...

AFRISO Sp. z o.o. news Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”!

Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”! Z zaworami ARV Vario ProClick „Masz wpływ na przepływ”!

Elastyczny dobór zaworu pod wymagany przepływ zgodnie z prawidłowym Kvs, niski przeciek wewnętrzny, niski moment obrotowy. To tylko kilka zalet nowej generacji zaworów ARV, które są już dobrze znane i...

Elastyczny dobór zaworu pod wymagany przepływ zgodnie z prawidłowym Kvs, niski przeciek wewnętrzny, niski moment obrotowy. To tylko kilka zalet nowej generacji zaworów ARV, które są już dobrze znane i cenione przez rzesze instalatorów w całej Polsce.

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o. Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania!

Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania! Klimatyzator jako inwestycja na cały rok! Model ANDE Jupiter+UV jest stworzony również do grzania!

Klimatyzator ANDE Jupiter +UV to urządzenie idealne na upały. Wyposażony we wszystkie funkcje, które zadowolą najbardziej wymagających. To najczęściej wybierany klimatyzator spośród urządzeń ANDE.

Klimatyzator ANDE Jupiter +UV to urządzenie idealne na upały. Wyposażony we wszystkie funkcje, które zadowolą najbardziej wymagających. To najczęściej wybierany klimatyzator spośród urządzeń ANDE.

SITACO Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła

Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła

Brink to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na rynku europejskim. Centrale rekuperacyjne Brink są stale rozwijane technologicznie, co znajduje...

Brink to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na rynku europejskim. Centrale rekuperacyjne Brink są stale rozwijane technologicznie, co znajduje odzwierciedlenie w kolejnych, coraz doskonalszych produktach. Liczne certyfikaty potwierdzają wysoką jakość i parametry tych urządzeń, a szeroki asortyment oraz zakres wydajności pozwalają zastosować je w budynkach nowych lub modernizowanych, o małych i dużych kubaturach.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.