RynekInstalacyjny.pl

System inteligentnego zarządzania domem jest dla każdego – o tym mówi europejska kampania firmy RESIDEO

Resideo | 2021-11-17
Obsługa systemu bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem evohome Honeywell Home

Obsługa systemu bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem evohome Honeywell Home

Nowe technologie są bardzo skomplikowane, tylko młodzi są w stanie je „ogarnąć” – tak głosi popularny stereotyp i tak niestety myśli wielu z nas. Jednak prawda jest zupełnie inna – rozwój techniki ma maksymalnie ułatwić nam funkcjonowanie, a urządzenia stają coraz prostsze i bardziej intuicyjne w obsłudze. O tym właśnie mówi nowa kampania Resideo. Jej bohaterem jest chłopiec, który uczy swoich dziadków obsługi systemu bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem evohome Honeywell Home. I wcale nie jest to długa, mozolna nauka – starsi państwo błyskawicznie zaprzyjaźniają się z urządzeniem i już po chwili bez żadnego problemu ustawiają preferowaną temperaturę w każdym pomieszczeniu swojego domu.

treść sponsorowana

„Komfort dla każdego z Resideo” – wybierz urządzenia idealnie pasujące do ciebie

Evohome Honeywell Home to inteligentny termostat, który pozwala kontrolować temperaturę w 12 różnych strefach domu, zapewniając komfort cieplny w każdym pomieszczeniu, a jednocześnie zwiększając energooszczędność.  Systemem tym można sterować zdalnie poprzez urządzenia mobilne z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do Internetu i zainstalowana aplikacja.

Evohome to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i dla konsumentów. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań typu „all-in-one” ułatwia proces obsługi, a instalacja możliwa jest niemalże w każdym domu. Dzięki współpracy z pompą ciepła system pozwoli jeszcze większej liczbie właścicieli domów skutecznie kontrolować temperaturę z dowolnego miejsca nawet w 12 strefach grzewczych.

Mocnym atutem systemu evohome jest możliwość obniżenia opłat za energię. Utrzymanie komfortowych temperatur możliwe jest cały czas, bez względu na porę roku i pogodę, dzięki dodatkowej funkcji chłodzenia. Evohome jeszcze lepiej dopasowuje temperaturę pomieszczeń na podstawie warunków pogodowych, a także poprzez analizę szybkości nagrzewania się pomieszczeń. Dowiedz się więcej >>

Seria programowalnych termostatów T4 Honeywell Home – satysfakcja z uproszczonej obsługi

Zaprojektowana z myślą o zastosowaniach domowych i małych obiektach komercyjnych seria T4 umożliwia planowanie temperatury, zapewniając poziom użyteczności i automatycznego sterowania, jakiego klienci oczekują od dzisiejszej technologii.

Dzięki odchylanej listwie zaciskowej i standardowym wymiarom montażowym termostaty te znacząco upraszczają również proces instalacji.

Seria T4 została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoką efektywność energetyczną – gwarantują łatwą i optymalną regulację ogrzewania, mają też funkcję chłodzenia.

Użytkownicy są w stanie w prosty sposób obsługiwać urządzenie dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi cyfrowemu z czytelnymi ikonami i prostym dostępem do menu.

Dzięki funkcji optymalizacji, poprzez którą urządzenie uczy się, jak ogrzewane jest pomieszczenie, termostat wymaga jedynie niewielkiej interakcji z klientem, co zwiększa komfort użytkowania, a jednocześnie poprawia zarządzanie energią.

Seria programowalnych termostatów T3 Honeywell Home – najlepszy wybór, wiele zastosowań

T3 to najłatwiejszy w obsłudze i montażu termostat na rynku. Stanowi on idealne rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować swój komfort w prosty sposób.

Jego niewątpliwą zaletą jest elastyczny sposób programowania – do wyboru jest harmonogram 7-dniowy, 6 różnych okresów w zależności od potrzeb, tryb urlopowy lub prosty tryb pozwalający jednym kliknięciem zaprogramować harmonogram na godzinę do przodu.

Termostat T3 sprzyja energooszczędności, ponieważ korzysta z zaawansowanego, samouczącego się algorytmu, który zapewnia efektywną kontrolę nad temperaturą i bardziej wydajną pracę kotła. Jest kompatybilny z kotłami standardowymi i dwufunkcyjnymi, ogrzewaniem podłogowym oraz zaworami strefowymi.

Jego dodatkowe funkcje to np. ochrona przed zamarzaniem (dzięki której rury w domu nigdy nie zamarzną) czy automatyczna regulacja zegara w przypadku sezonowych zmian czasu. Sprawdź >>

„Smart Trick”

Szeroka gama wysokiej jakości produktów oferowanych przez Resideo umożliwia właścicielom mieszkań i domów pełną kontrolę nad temperaturą pomieszczeń przy jednoczesnym zapewnieniu energooszczędności. Design, zrównoważony rozwój i intuicyjna obsługa stanowią podstawę oferty produktów Resideo. A jak łatwe w obsłudze są to rozwiązania, obrazuje film:

Spot jest częścią nowej kampanii Resideo bazującej na koncepcie „Komfort dla każdego z Resideo”, która wystartowała w kilkunastu krajach Europy, m.in. w Czechach, we Francji, w Hiszpanii, w Polsce, w Rumunii, na Słowacji, na Węgrzech i we Włoszech.

„Jesteśmy bardzo dumni z tej kampanii, ponieważ wyraża jedną z podstawowych zasad firmy Resideo: dostarczać intuicyjną technologię, która jest niezawodna i stworzona z myślą o komforcie” – podkreśla Natalia Długosz, rzecznik prasowy Resideo – odpowiedzialna za kampanię „Smart Trick”.

Więcej o inteligentnym ogrzewaniu można dowiedzieć się na stronie: https://homecomfort.resideo.com/sites/polska/pl-PL/Pages/smart_trick.aspx

Znak towarowy Honeywell Home jest używany na podstawie długoterminowej licencji udzielonej przez Honeywell International Inc.

resideo logo

RESIDEO

www.resideo.com

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

Resideo Komfort dla każdego z Resideo

Komfort dla każdego z Resideo Komfort dla każdego z Resideo

Firma Resideo prowadzi kampanię pod hasłem „Komfort dla każdego z Resideo”, aby pokazać, jak łatwo jest stworzyć dom, który jest komfortowy i energooszczędny. Nie musisz już martwić się o instalację, konfigurację...

Firma Resideo prowadzi kampanię pod hasłem „Komfort dla każdego z Resideo”, aby pokazać, jak łatwo jest stworzyć dom, który jest komfortowy i energooszczędny. Nie musisz już martwić się o instalację, konfigurację i obsługę systemu: dzięki produktom Resideo w prosty sposób można uczynić dom bardziej inteligentnym, co obrazuje film:

Wybrane dla Ciebie

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne Z jakiego powodu wentylatory dachowe są niezbędne

Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych

Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych Zapoznaj się z programem doboru wentylatorów strumieniowych

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę Co powinieneś zrobić zanim położysz kostkę

Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy?

Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy? Skuteczna klimatyzacja - co to znaczy?

Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów

Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów Zostań ceryfikowanym instalatorem systemów

Jakie może być maksymalne zużycie energii »

Jakie może być maksymalne zużycie energii » Jakie może być maksymalne zużycie energii  »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? » Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

Czy bezdotykowy design stanie się standardem? »

Czy bezdotykowy design stanie się standardem? » Czy bezdotykowy design stanie się standardem? »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych » Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym » Jaki wybrać płyn do instalacji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem » Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” " Weź udział w Sympozjum „Razem dla OZE- szanse rozwoju branży PV” "

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe Jak poprawnie zaizolować instalacje przemysłowe

Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji

Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji Skorzystaj z pomocy przy projektowaniu systemu wentylacji

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego » Jakich elementów potrzebujesz do projektu fotowoltaicznego »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości »

Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? »

Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? » Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? »

Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split

Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split Dlaczego multi-split jest lepszy od oddzielnych jednostek typu split

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Jak sterować ogrzewaniem podłogowym Jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego? Co ułatwi i usprawni montaż ogrzewania podłogowego?

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie oczyścić instalację C.O. Jak skutecznie oczyścić instalację C.O.

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach Jak skutecznie nawilżyć powietrze na dużych metrażach

Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła

Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła Poznaj rodzaje bezkanałowej wentylacji z odzyskiem ciepła

Instalacja a zdrowy budynek

Instalacja a zdrowy budynek Instalacja a zdrowy budynek

Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar w wentylacji

Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar w wentylacji Sprawdź, jak poprawnie przeprowadzić pomiar  w wentylacji

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie Jak ogrzać dom ekologicznie i oszczędnie

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła Wybierz sposób na poprawną instalację pompy ciepła

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego Pomagamy dobrać inwerter do systemu fotowoltaicznego

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy Który grzejnik wybrać? Aluminiowy czy stalowy

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.