Firma Henco zaprasza instalatorów na spotkania z cyklu RoadShow
Firma Henco zaprasza instalatorów na spotkania z cyklu RoadShow
Firma Henco, wiodący producent rur wielowarstwowych PE-Xc/AL/PE-Xc, złączek PVDF oraz rozdzielaczy poliamidowych MDK, serdecznie zaprasza instalatorów z całego kraju do udziału w serii spotkań RoadShow organizowanych we współpracy z naszymi dystrybutorami. Spotkania te stanowią doskonałą okazję do poznania najnowszych rozwiązań technicznych, które oferują nasze produkty, a także do wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów branżowych.
Dzięki naszym innowacyjnym produktom, instalatorzy mają możliwość pracy z materiałami, które cechuje wyjątkowa trwałość i niezawodność, co przekłada się na długowieczność i efektywność całej instalacji. Nasze rury wielowarstwowe PE-Xc/AL/PE-Xc i złączki PVDF cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych, co świadczy o ich wysokiej jakości.
Henco Roadshow wyrusza w Twoją stronę!
Henco stawia na połączenia – nie tylko w naszych systemach rurowych, ale także z naszymi klientami. Dzięki Henco Roadshow przychodzimy bezpośrednio do Ciebie z naszymi innowacyjnymi produktami i wiedzą.
RoadShow to cykl spotkań we wrześniu na terenie całego kraju u naszych dystrybutorów, do których zawita samochód pokazowy Henco.
Podczas Roadshow pokażemy najnowsze osiągnięcia i nowości produktowe, podzielimy się spostrzeżeniami technicznymi i zaoferujemy praktyczne doświadczenia. Jest to doskonała okazja, aby zadać wszystkie pytania i dowiedzieć się, w jaki sposób Henco może zmienić Twoje projekty.
Dodatkowo prezentujemy naszą nową platformę dla profesjonalistów, jaką jest portal MyHenco.
Kiedy będziemy w Twojej okolicy?
Nie przegap okazji, by poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności! Odwiedź naszego dystrybutora w swojej okolicy i dołącz do grona profesjonalistów, którzy wybierają sprawdzone i nowoczesne rozwiązania instalacyjne. Poniżej – daty i miejsca tegorocznych spotkań z cyklu RoadShow:
- 2 września – BIMs Szczecin,
- 3 września – Hydrosolar Gdynia,
- 4 września – BIMs Gdańsk,
- 5 września – BIMs Słupsk,
- 6 września – BIMs Koszalin,
- 9 września – Hydrosolar Poznań,
- 10 września – BIMs Poznań,
- 11 września – BIMs Łódź, Nowosolna,
- 16 września – Hydrosolar Wrocław Szczecińska,
- 17 września – Bims Zgorzelec,
- 18 września – Bims Bolesławiec,
- 19 września – Bims Legnica,
- 20 września – Bims Kłodzko,
- 23 września – Hydrosolar Nysa,
- 24 września – Bims Katowice.
Zaufaj doświadczeniu i jakości – wybierz produkty, które spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy!








