RynekInstalacyjny.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Co wyróżnia grzejniki ścienne i podłogowe kanałowe REGULUS®-system?

REGULUS-system | 2021-11-11
Grzejniki podłogowe kanałowe REGULUS®-system, Fot.  REGULUS®

Grzejniki podłogowe kanałowe REGULUS®-system, Fot.  REGULUS®

Mała masa całkowita oraz duża powierzchnia wymiany. Pierwsza cecha jest niezbędna do podjęcia funkcji grzania niewielkim nakładem energii startowej. Druga jest warunkiem sprawnego grzania niskotemperaturowego.

Wysoka sprawność, krótki czas dostępu do ciepła, łatwa kontrola emisji ciepła, a co za tym idzie komfortu cieplnego, to niższy koszt gospodarowania ciepłem oraz poszanowanie energii.

treść sponsorowana

Grzejniki REGULUS®-system – cechy szczególne:

  • mała pojemność wodna
  • najniższa masa ze wszystkich grzejników (4-5 razy mniejsza od tej samej wielkości grzejników panelowych). Masa 1 m2 regulusów wynosi około 1 kg, dla porównania masa grzejnika podłogowego jest średnio 200 x wyższa (150-350 kg/m2)
  • największa powierzchnia wymiany (około 50% większa od grzejników panelowych)
  • przewodność materiałów tworzących grzejnik – układ wodny z miedzi – przewodność Cu względem żelaza jest 5 razy wyższa, lamele z aluminium – przewodność Al względem żelaza jest blisko 2,5 razy wyższa.

Oczywistym wyborem drogi dla zdecydowanego zwiększenia mocy grzewczej, szczególnie w warunkach grzania niskotemperaturowego są grzejniki z wentylatorem. By taki grzejnik był ekonomiczny i komfortowy, zabudowany w nim wentylator małej mocy (kilka W) musi być bardzo cichy oraz łatwy do zdemontowania po to, by można go było użytkować także jak zwykły grzejnik. Grzejniki z łatwym do demontażu wentylatorem poprzecznym występują wyłącznie w ofercie REGULUS®-system, są to typoszeregi: E-VENT (wentylator 230V), REVERS® (wentylator 24V), TOWER VENT (wąskie, wysokie grzejniki dekoracyjne).

logo reverse Regulusy swoją budową przypominają chłodnicę dlatego też we współpracy z PC mogą także chłodzić (grzejniki rewersyjne typu REVERS®, wentylatorowe podłogowe kanały grzewcze).

Ze względu na wielość wariantów wysokości i szerokości, sposobów oraz rozstawów podejścia, bogatą kolorystykę (bez dopłaty, w cenie produktu) regulusy to doskonałe grzejniki modernizacyjne.

Sposoby wykorzystania regulusów:

  • grzanie standardowe – promieniowanie i konwekcja, każda instalacja, wszystkie źródła ciepła – wszystkie typoszeregi produkcji REGULUS-®-system;
  • grzanie standardowe lub ze wspomaganą cyrkulacją powietrza przy pomocy cicho pracującego wentylatora poprzecznego (230V), usytuowanego w dolnej części grzejnika- wzrost mocy grzewczej o kilkadziesiąt procent - typoszereg E-VENT;
  • grzanie standardowe, ze wspomaganą cyrkulacją powietrza lub CHŁODZENIE – typoszereg REVERS – grzejniki bardzo zbliżone konstrukcją do klimakonwektorów, zaopatrzone w niemal bezgłośnie pracujący wentylator poprzeczny (24V), o mocy modulowanej 3-10 V,znaczny kilkudziesięcioprocentowy wzrost mocy grzewczej. Praca całej grupy grzejników może być zarządzana jednym sterownikiem strefowym z poziomu rozdzielni elektrycznej.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ: Grzejniki z niemal bezgłośnie pracującym wentylatorem poprzecznym (typoszeregi E-VENT oraz REVERS®) umożliwiają grzanie z większą mocą bez zmiany wielkości grzejnika, grzanie szybsze, efektywne, niskotemperaturowe czyli bez konieczności podwyższania temperatury czynnika grzewczego.

regulus logo

REGULUS®-system S.j.

ul. Grażyńskiego 51,
43-300 Bielsko-Biała
Telefony kontaktowe/faksy:
+48 33 812 36 69
+48 33 815 10 25
+48 33 496 99 99
+48 33 496 11 00  
e-mail: regulus@regulus.com.pl
www.regulus.com.pl 

Komentarze

Powiązane

REGULUS-system REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła

REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła REGULUS®-SYSTEM – optymalne grzejniki remontowe i do pompy ciepła

Jeśli decydujemy się na wymianę czegokolwiek, to na coś co jest lepsze, bardziej ekonomiczne, funkcjonalne, ładniejsze, a czasem także modne. Pamiętajmy jednak, że moda przemija…

Jeśli decydujemy się na wymianę czegokolwiek, to na coś co jest lepsze, bardziej ekonomiczne, funkcjonalne, ładniejsze, a czasem także modne. Pamiętajmy jednak, że moda przemija…

REGULUS-system REGULUSY – grzejniki o wszechstronnym zastosowaniu

REGULUSY – grzejniki o wszechstronnym zastosowaniu REGULUSY – grzejniki o wszechstronnym zastosowaniu

Gdy w przeszłości zadano pytanie doradcom pracującym w firmie REGULUS®-system, co stanowiło największą przeszkodę w ich pracy, odpowiedź brzmiała: walka z mitami i przekłamaniami. Mitami były bezrefleksyjnie...

Gdy w przeszłości zadano pytanie doradcom pracującym w firmie REGULUS®-system, co stanowiło największą przeszkodę w ich pracy, odpowiedź brzmiała: walka z mitami i przekłamaniami. Mitami były bezrefleksyjnie powtarzane opinie, mające swoje źródła w dawno nieistniejącej rzeczywistości, przekłamaniami stwierdzenia wynikające z niepełnej lub zbyt jednostronnej wiedzy.

REGULUS-system Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS?

Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS? Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS?

Dlaczego? To wynika wprost z istoty ich konstrukcji: układ wodny z miedzi, układ oddawania ciepła do otoczenia z aluminium, bardzo mała masa własna, wyraźnie większa od innych grzejników powierzchnia wymiany....

Dlaczego? To wynika wprost z istoty ich konstrukcji: układ wodny z miedzi, układ oddawania ciepła do otoczenia z aluminium, bardzo mała masa własna, wyraźnie większa od innych grzejników powierzchnia wymiany. Nie ma innego grzejnika o takich walorach. Oponenci mówią z przekąsem: jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego… A ktoś określany mianem „złota rączka” też jest do niczego?

REGULUS-system Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Grzejniki kanałowe z wentylatorem Grzejniki kanałowe z wentylatorem

Wraz ze wzrostem popularności pomp ciepła oraz innych niskotemperaturowych źródeł ciepła wyraźnie rośnie zainteresowanie takimi urządzeniami, jak grzejniki ścienne z wentylatorem, a także grzejniki kanałowe...

Wraz ze wzrostem popularności pomp ciepła oraz innych niskotemperaturowych źródeł ciepła wyraźnie rośnie zainteresowanie takimi urządzeniami, jak grzejniki ścienne z wentylatorem, a także grzejniki kanałowe z wentylatorem.

REGULUS-system Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS?

Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS? Coraz lepszy czas na grzejniki typu REGULUS?

W miarę budowania coraz cieplejszych i dobrze akumulujących ciepło domów, coraz bardziej uzasadnione staje się zastosowanie w nich grzejników niskoinercyjnych, ekonomicznych, łatwo sterowalnych, a takie...

W miarę budowania coraz cieplejszych i dobrze akumulujących ciepło domów, coraz bardziej uzasadnione staje się zastosowanie w nich grzejników niskoinercyjnych, ekonomicznych, łatwo sterowalnych, a takie właśnie są produkty REGULUS®- system.

REGULUS-system Centralne ogrzewanie – wolność wyboru czy samoograniczenie?

Centralne ogrzewanie – wolność wyboru czy samoograniczenie? Centralne ogrzewanie – wolność wyboru czy samoograniczenie?

Nasze decyzje co do wyboru technologii budowy domu są ostateczne. Jedną z nich jest konfiguracja instalacji centralnego ogrzewania. Czy komfort cieplny stanowi ważny element komfortu życia w NASZYM WYMARZONYM...

Nasze decyzje co do wyboru technologii budowy domu są ostateczne. Jedną z nich jest konfiguracja instalacji centralnego ogrzewania. Czy komfort cieplny stanowi ważny element komfortu życia w NASZYM WYMARZONYM DOMU?

REGULUS-system Coraz lepszy czas na grzejniki REGULUS?

Coraz lepszy czas na grzejniki REGULUS? Coraz lepszy czas na grzejniki REGULUS?

W miarę budowania coraz cieplejszych i dobrze akumulujących ciepło domów, coraz bardziej uzasadnione staje się zastosowanie w nich grzejników niskoinercyjnych, ekonomicznych, łatwo sterowalnych, a takie...

W miarę budowania coraz cieplejszych i dobrze akumulujących ciepło domów, coraz bardziej uzasadnione staje się zastosowanie w nich grzejników niskoinercyjnych, ekonomicznych, łatwo sterowalnych, a takie właśnie są produkty REGULUS-system.

REGULUS-system Termomodernizacja w walce ze smogiem

Termomodernizacja w walce ze smogiem Termomodernizacja w walce ze smogiem

Po to, aby skutecznie walczyć ze smogiem, musimy działać na kilku płaszczyznach. Co w tym kierunku może zrobić każdy z nas? Najważniejszy krok to termomodernizacja.

Po to, aby skutecznie walczyć ze smogiem, musimy działać na kilku płaszczyznach. Co w tym kierunku może zrobić każdy z nas? Najważniejszy krok to termomodernizacja.

REGULUS-system Szybki dostęp do ciepła?

Szybki dostęp do ciepła? Szybki dostęp do ciepła?

Czy zużycie energii na ogrzewanie w dwóch identycznie zbudowanych domach, położonych blisko siebie, podobnie względem stron świata, ogrzewanych tym samym źródłem ciepła i posiadających identyczny system...

Czy zużycie energii na ogrzewanie w dwóch identycznie zbudowanych domach, położonych blisko siebie, podobnie względem stron świata, ogrzewanych tym samym źródłem ciepła i posiadających identyczny system wentylacyjny może się znacznie różnić?

REGULUS-system Kolorowe grzejniki w dobrej cenie

Kolorowe grzejniki w dobrej cenie Kolorowe grzejniki w dobrej cenie

Grzejniki już nie kojarzą się z białą plamą widniejącą pod oknem, przy współczesnych ciepłych ścianach i oknach mogą być w dowolnym miejscu – obok okna, na filarze, pod ławką, w dowolnym kolorze i kształcie,...

Grzejniki już nie kojarzą się z białą plamą widniejącą pod oknem, przy współczesnych ciepłych ścianach i oknach mogą być w dowolnym miejscu – obok okna, na filarze, pod ławką, w dowolnym kolorze i kształcie, wąskie, pionowe albo niskie na nóżkach. To element wystroju, który może być tak wkomponowany we wnętrzu, aby być jak najmniej widoczny lub stanowić ciekawy akcent aranżacji.

REGULUS-system Grzejnik grzejnikowi nierówny

Grzejnik grzejnikowi nierówny Grzejnik grzejnikowi nierówny

Grzejniki różnią się między sobą powierzchnią czynną oraz masą. Wielkość powierzchni wymiany grzejnika warunkuje temperaturę pracy niezbędną dla jego efektywnej pracy, natomiast masa grzejnika istotnie...

Grzejniki różnią się między sobą powierzchnią czynną oraz masą. Wielkość powierzchni wymiany grzejnika warunkuje temperaturę pracy niezbędną dla jego efektywnej pracy, natomiast masa grzejnika istotnie wpływa na czas dostępu do pożądanej ilości ciepła. Mała masa całkowita grzejnika umożliwia łatwe sterowania procesem grzania (w tym również zaprzestanie grzania) – grzanie precyzyjne i efektywne.

REGULUS-system Domy szkieletowe, domy z bala - jak ogrzewać?

Domy szkieletowe, domy z bala - jak ogrzewać? Domy szkieletowe, domy z bala - jak ogrzewać?

Współcześnie budowane ciepłe domy różni jedna zasadnicza cecha. Domy ciepłe (murowane z elementami betonowymi) posiadają dużą zdolność akumulowania ciepła. Natomiast domy bardzo ciepłe charakteryzuje niska...

Współcześnie budowane ciepłe domy różni jedna zasadnicza cecha. Domy ciepłe (murowane z elementami betonowymi) posiadają dużą zdolność akumulowania ciepła. Natomiast domy bardzo ciepłe charakteryzuje niska lub bardzo niska akumulacyjność ciepła. Jak skutecznie je ogrzewać i jaki system wybrać?

REGULUS-system REGULUS®-system – TOP 2020

REGULUS®-system – TOP 2020 REGULUS®-system – TOP 2020

Posiadacze pomp ciepła mogą wykorzystać je latem do chłodzenia pomieszczeń, pod warunkiem, że dysponują odpowiednimi grzejnikami. W miarę ocieplania się klimatu i wzrostu dynamiki zjawisk pogodowych, grzejniki...

Posiadacze pomp ciepła mogą wykorzystać je latem do chłodzenia pomieszczeń, pod warunkiem, że dysponują odpowiednimi grzejnikami. W miarę ocieplania się klimatu i wzrostu dynamiki zjawisk pogodowych, grzejniki rewersyjne staną się nieodłącznym elementem nowoczesnej instalacji centralnego ogrzewania zimą i centralnego chłodzenia latem. Ich posiadanie zapewnia bezpieczeństwo cieplne wobec zróżnicowanych warunków klimatycznych.

REGULUS-system Jakie grzejniki do pomp ciepła i kondensatów?

Jakie grzejniki do pomp ciepła i kondensatów? Jakie grzejniki do pomp ciepła i kondensatów?

W jakich godzinach i jak długo przebywamy w poszczególnych pomieszczeniach? To jedno z istotnych pytań, które zadajemy sobie planując modernizację instalacji grzewczej. Zapewnienie komfortu cieplnego...

W jakich godzinach i jak długo przebywamy w poszczególnych pomieszczeniach? To jedno z istotnych pytań, które zadajemy sobie planując modernizację instalacji grzewczej. Zapewnienie komfortu cieplnego wymaga szczególnie elastycznego funkcjonowania instalacji grzewczej, zaczynając od produkcji ciepła przez jego magazynowanie (ewentualne), a kończąc na jego emisji.

REGULUS-system Nowoczesne domy, nowoczesne instalacje c.o. z grzejnikami REGULUS®-system

Nowoczesne domy, nowoczesne instalacje c.o. z grzejnikami REGULUS®-system Nowoczesne domy, nowoczesne instalacje c.o. z grzejnikami REGULUS®-system

Obowiązkowym elementem modernizacji domu jest obniżenie zapotrzebowania na ciepło poprzez termomodernizację. W tym celu należy m.in. wykonać ocieplenie ścian, wymienić stolarkę okienną, zmniejszyć straty...

Obowiązkowym elementem modernizacji domu jest obniżenie zapotrzebowania na ciepło poprzez termomodernizację. W tym celu należy m.in. wykonać ocieplenie ścian, wymienić stolarkę okienną, zmniejszyć straty wentylacyjne oraz zidentyfikować i zlikwidować mostki cieplne.

REGULUS-system Nowość – bardzo cienkie grzejniki Inspiro

Nowość – bardzo cienkie grzejniki Inspiro Nowość – bardzo cienkie grzejniki Inspiro

• bardzo cienkie grzejniki – tylko 65 mm • wersja INSPIRO z konwekcją naturalną – wysokość: 300 mm • wersja INSPIRO E-VENT z cyrkulacją wspomaganą wentylatorem – wysokość: 400 mm • wszystkie dostępne...

• bardzo cienkie grzejniki – tylko 65 mm • wersja INSPIRO z konwekcją naturalną – wysokość: 300 mm • wersja INSPIRO E-VENT z cyrkulacją wspomaganą wentylatorem – wysokość: 400 mm • wszystkie dostępne kolory wg palety RAL w tej samej cenie

REGULUS-system Zmodernizowana instalacja grzewcza z grzejnikami REGULUS®-system

Zmodernizowana instalacja grzewcza z grzejnikami REGULUS®-system Zmodernizowana instalacja grzewcza z grzejnikami REGULUS®-system

Zasadniczym elementem modernizacji domu jest obniżenie zapotrzebowania na ciepło poprzez termomodernizację. W tym celu należy ocieplić budynek, wymienić stolarkę okienną, zmniejszyć straty wentylacyjne...

Zasadniczym elementem modernizacji domu jest obniżenie zapotrzebowania na ciepło poprzez termomodernizację. W tym celu należy ocieplić budynek, wymienić stolarkę okienną, zmniejszyć straty wentylacyjne i zlikwidować mostki cieplne. Po remoncie należy ponownie dobrać grzejniki, ich moc powinna być dostosowana do nowych potrzeb grzewczych, które trzeba dokładnie wyliczyć. Unikniemy w ten sposób przewymiarowania źródła ciepła, które wiąże się nie tylko z wyższymi kosztami zakupu instalacji, ale też...

REGULUS-system Hybrydowa dystrybucja ciepła

Hybrydowa dystrybucja ciepła Hybrydowa dystrybucja ciepła

Nowoczesne systemy grzewcze muszą sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie komfortu cieplnego. Do ogrzania współczesnych domów wystarczy mała ilość energii cieplnej, bowiem przez większą część doby i sezonu...

Nowoczesne systemy grzewcze muszą sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie komfortu cieplnego. Do ogrzania współczesnych domów wystarczy mała ilość energii cieplnej, bowiem przez większą część doby i sezonu grzewczego w ciepłym, dobrze akumulującym domu, instalacja nie musi grzać w ogóle – zatem instalacja oparta jedynie na samej "podłogówce" nie sprawdzi się.

REGULUS-system Optymalne grzejniki wodne c.o. dla budownictwa szkieletowego i drewnianego

Optymalne grzejniki wodne c.o. dla budownictwa szkieletowego i drewnianego Optymalne grzejniki wodne c.o. dla budownictwa szkieletowego i drewnianego

Domy budowane w technologii szkieletowej oraz domy z bali mają stale rosnące grono zwolenników. Prócz znacznej prostoty i szybkości w ich stawianiu, wielu możliwości w tworzeniu urozmaiconego kształtu...

Domy budowane w technologii szkieletowej oraz domy z bali mają stale rosnące grono zwolenników. Prócz znacznej prostoty i szybkości w ich stawianiu, wielu możliwości w tworzeniu urozmaiconego kształtu ich bryły oraz jednorodności technologicznej, najczęściej podkreślanymi argumentami „za” jest ich energooszczędność i łatwość ogrzania.

REGULUS-system Grzejniki REGULUS®-system. Ekonomiczny, zdrowy komfort cieplny

Grzejniki REGULUS®-system. Ekonomiczny, zdrowy komfort cieplny Grzejniki REGULUS®-system. Ekonomiczny, zdrowy komfort cieplny

Od wielu miesięcy przedstawiamy Państwu własną doktrynę dotyczącą procesu ogrzewania. Jej powstanie jest wynikiem analizy trendów panujących w europejskim budownictwie, stale zmieniającego się sposobu...

Od wielu miesięcy przedstawiamy Państwu własną doktrynę dotyczącą procesu ogrzewania. Jej powstanie jest wynikiem analizy trendów panujących w europejskim budownictwie, stale zmieniającego się sposobu życia i pracy, struktury wydatków, jest także wynikiem wniosków płynących z wiedzy o fizjologii człowieka w kontekście wpływu temperatury otoczenia na jego stan zdrowia, nie w perspektywie krótkoterminowej lecz wieloletniej, w myśl dewizy „Nasz Dom nie może nam szkodzić”.

REGULUS-system Grzanie z przerwami czy grzanie ciągłe?

Grzanie z przerwami czy grzanie ciągłe? Grzanie z przerwami czy grzanie ciągłe?

Konieczność oszczędności w zużyciu energii do celów grzewczych, wynikająca z przepisów oraz z jej wysokich kosztów, zbliża współczesne budownictwo do cech budownictwa pasywnego. Formułowane są nowe, indywidualnie...

Konieczność oszczędności w zużyciu energii do celów grzewczych, wynikająca z przepisów oraz z jej wysokich kosztów, zbliża współczesne budownictwo do cech budownictwa pasywnego. Formułowane są nowe, indywidualnie dopasowane, strategie ogrzewania.

REGULUS-system Kanały grzewcze z wentylatorami. Skuteczne ogrzewanie wnętrz z dużymi przeszkleniami

Kanały grzewcze z wentylatorami. Skuteczne ogrzewanie wnętrz z dużymi przeszkleniami Kanały grzewcze z wentylatorami. Skuteczne ogrzewanie wnętrz z dużymi przeszkleniami

Przed kilku laty do ogrzewania wnętrz o dużych przeszkleniach nie było na rynku dobrego, taniego rozwiązania. Ogrzewanie podłogowe nie zda tu egzaminu. 1 m² "podłogówki" waży od 150-400 kg. Klimat w Polsce...

Przed kilku laty do ogrzewania wnętrz o dużych przeszkleniach nie było na rynku dobrego, taniego rozwiązania. Ogrzewanie podłogowe nie zda tu egzaminu. 1 m² "podłogówki" waży od 150-400 kg. Klimat w Polsce cechuje duża dynamika, stwarzająca problemy z optymalną dystrybucją ciepła. Idealną alternatywą dla charakteryzującej się ogromną bezwładnością cieplną "podłogówki" jest ogrzewanie kanałowe.

REGULUS-system Wodne grzejniki c.o. - wykonanie basenowe bez dopłat

Wodne grzejniki c.o. - wykonanie basenowe bez dopłat Wodne grzejniki c.o. - wykonanie basenowe bez dopłat

Spośród produkowanych przez REGULUS-system grzejników ściennych na szczególną uwagę zasługują ich specjalne wersje przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak baseny, myjnie samochodowe,...

Spośród produkowanych przez REGULUS-system grzejników ściennych na szczególną uwagę zasługują ich specjalne wersje przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak baseny, myjnie samochodowe, łaźnie, oranżerie itp.

REGULUS-system Ogrzewanie współczesnych, ciepłych domów: komfortowe, zdrowe, tańsze (cz. 3)Mity i stereotypy dotyczące ogrzewania

Ogrzewanie współczesnych, ciepłych domów: komfortowe, zdrowe, tańsze (cz. 3)Mity i stereotypy dotyczące ogrzewania Ogrzewanie współczesnych, ciepłych domów: komfortowe, zdrowe, tańsze (cz. 3)Mity i stereotypy dotyczące ogrzewania

Świat pędzi do przodu a anachroniczne, kompletnie nieprzekładające się na obecną rzeczywistość, dawno temu sformułowane poglądy i fałszywe stereotypy zawsze mają się świetnie. Powielanie obiegowych mitów...

Świat pędzi do przodu a anachroniczne, kompletnie nieprzekładające się na obecną rzeczywistość, dawno temu sformułowane poglądy i fałszywe stereotypy zawsze mają się świetnie. Powielanie obiegowych mitów nie musi być przejawem złej woli, lecz jedynie braku doświadczenia i niepełnej wiedzy, może jednakże stanowić łatwy do zastosowania element walki konkurencyjnej. Problem w tym, że obiegowy mit doprowadzić może do dokonania złego wyboru poprzez błędne uszeregowanie łańcucha przyczynowo-skutkowego.

Najnowsze produkty i technologie

new-house.com.pl Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji

Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji Systemy rekuperacji ciepła w nowoczesnych domach: analiza zwrotu inwestycji

Rekuperacja jest innowacyjnym systemem wentylacji, który dodatkowo pozwala na odzysk energii cieplnej. Jego zastosowanie znacząco redukuje straty energetyczne budynku, a tym samym obniża koszty ponoszone...

Rekuperacja jest innowacyjnym systemem wentylacji, który dodatkowo pozwala na odzysk energii cieplnej. Jego zastosowanie znacząco redukuje straty energetyczne budynku, a tym samym obniża koszty ponoszone na ogrzewanie. System tego typu składa się z kanałów, które odpowiadają za pobór zużytego powietrza z domu oraz wpuszczanie nowego. Od klasycznej instalacji wentylacyjnej różni się właśnie zintegrowanym układem odzysku energii cieplnej, dzięki czemu może zapewnić znaczące oszczędności na etapie eksploatacji...

Kanlux SA news Szynoprzewody Kanlux TEAR

Szynoprzewody Kanlux TEAR Szynoprzewody Kanlux TEAR

Szynoprzewody wcześniej kojarzone były wyłącznie ze sklepami, biurami i innymi pomieszczeniami komercyjnymi, coraz częściej jednak goszczą w prywatnych domach i mieszkaniach. Ich główną zaletą jest możliwość...

Szynoprzewody wcześniej kojarzone były wyłącznie ze sklepami, biurami i innymi pomieszczeniami komercyjnymi, coraz częściej jednak goszczą w prywatnych domach i mieszkaniach. Ich główną zaletą jest możliwość tworzenia różnorodnych konfiguracji świetlnych, za pomocą ruchomych projektorów. Mamy możliwość umieszczenia kilku punktów świetlnych na jednej szynie, a co najważniejsze, w każdym momencie możemy zmienić położenie takiego pojedynczego projektora i oświetlić inną strefę w pomieszczeniu zgodnie...

Kanlux SA news Jakie lampy zainstalować w łazience?

Jakie lampy zainstalować w łazience? Jakie lampy zainstalować w łazience?

Przy wyborze opraw oświetleniowych do łazienki powinieneś zwrócić uwagę na ich odporność na wnikanie wilgoci (stopień IP). Lampy w łazience muszą być wytrzymałe na warunki panujące w tym pomieszczeniu...

Przy wyborze opraw oświetleniowych do łazienki powinieneś zwrócić uwagę na ich odporność na wnikanie wilgoci (stopień IP). Lampy w łazience muszą być wytrzymałe na warunki panujące w tym pomieszczeniu – tylko wtedy będą dla Ciebie bezpieczne i bezawaryjnie posłużą Ci przez długie lata. Kanlux przygotował ofertę opraw łazienkowych, która jest bardzo szeroka, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz lampy, które będą odpowiadały Twoim potrzebom.

Kanlux SA news Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED

Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED Profesjonalne taśmy Kanlux NEON LED

Kanlux NEON LED to wyjątkowe taśmy LED dostępne w trzech temperaturach barwowych: biała zimna, biała ciepła i biała neutralna i w kolorze niebieskim. Cechują się wodoodpornością (IP65) i wyjątkową sprężystością....

Kanlux NEON LED to wyjątkowe taśmy LED dostępne w trzech temperaturach barwowych: biała zimna, biała ciepła i biała neutralna i w kolorze niebieskim. Cechują się wodoodpornością (IP65) i wyjątkową sprężystością. Ich zaletą jest równomierne świecenie na całej długości (nie widać punktów świetlnych) i 3 lata gwarancji.

Kanlux SA news Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie

Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie Plafoniera Kanlux IPER LED – wodoodporność i wstrząsoodporność na najwyższym poziomie

Plafoniera Kanlux IPER LED ma szereg zalet, które wpływają na jej jakość. 5 lat gwarancji, trwałość 50 000 h, wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W – to tylko część z nich.

Plafoniera Kanlux IPER LED ma szereg zalet, które wpływają na jej jakość. 5 lat gwarancji, trwałość 50 000 h, wysoka skuteczność świetlna 120 lm/W – to tylko część z nich.

Energynat Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade

Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade

W ubiegłym tygodniu zakończyła się jesienna edycja SOFAR Roadshow – kultowego cyklu spotkań szkoleniowo-networkingowych organizowanych przez markę SOFAR wraz z oficjalnym dystrybutorem urządzeń SOFAR,...

W ubiegłym tygodniu zakończyła się jesienna edycja SOFAR Roadshow – kultowego cyklu spotkań szkoleniowo-networkingowych organizowanych przez markę SOFAR wraz z oficjalnym dystrybutorem urządzeń SOFAR, firmą Energynat Trade. Wydarzenie po raz kolejny zakończyło się sukcesem – swoją wiedzę pogłębiło kilkuset instalatorów z różnych miast Polski.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - rynekinstalacyjny.pl

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.rynekinstalacyjny.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.rynekinstalacyjny.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.